reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A mi kiedyś jeden gość na monitoringu powiedział tak. Rozumiem, że kochali się już państwo, bo plemniki potrzebują 12h by dotrzeć do jajeczka. Powiedział to przed podaniem zastrzyku.
 
reklama
Ja dostałam zastrzyk wczoraj około 22 i lekarz zalecił dzisiaj wieczorem przytulanie wiec około 19 i jutro do popołudnia
A w środę monitoring i wtedy zostaną mi leki przepisane
To męża wymeczylas przez ten okres 😂
To już dziś po wszystkim ha ha no cóż meczyłam męża choć była to obupulna zgoda przyjemności z nadzieją ha ha ale powiem Ci tak nam się udało Zosia nam z tego wyszła trzymam kciuki za Was za Zosię albo Jasia ♥️♥️♥️♥️♥️
 
A na serio - pęcherzyk pęka po ok 24-max 36 h po zastrzyku. Plemnik potrzebuje faktycznie ok 12 na dotarcie do komórki jajowej. Generalnie plemnik może przeżyć w środku dużo dłużej, wiec lepuej kochac się wczesniej niż za późno.
Ale kochac się, nie tylko przytulać ;)
 
Dziewczyny które chodzą do DR Janosz wiecie od kiedy jej nie ma??
Nie wiem czy sie umawiać jeszcze na wizyte czy zdąże🤔
Wiem że nie ma czasu na obejrzenie tych moich badań ale może jeszcze odpisuje na @
@Charlotte21 Ty chyba chodzisz do DR Janosz ona jeszcze jest aktywna?

Przypomnijcie mi na te NK to Intralipid lub steryd?? Oba wystarczy brac dopiero w czasie starania??
 
Dziewczyny które chodzą do DR Janosz wiecie od kiedy jej nie ma??
Nie wiem czy sie umawiać jeszcze na wizyte czy zdąże🤔
Wiem że nie ma czasu na obejrzenie tych moich badań ale może jeszcze odpisuje na @
@Charlotte21 Ty chyba chodzisz do DR Janosz ona jeszcze jest aktywna?

Przypomnijcie mi na te NK to Intralipid lub steryd?? Oba wystarczy brac dopiero w czasie starania??
Dr Janosz jest do końca tego roku. ;) potem dalej ciaze prowadzi nas Pani doktor. Ja mam u niego pierwsza wizytę w styczniu.
Mówiła ostatnio że bardzo dużo pacjentek właśnie chce coś jeszcze ustalić zanim pójdzie ma l4;) więc ma wiele wiadomości. Na wizycie ciągle coś jej przychodziło ;) także trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Dr Bodzek też prowadzi pacjentki na intralipidzie i Encortonie. ;)
Na nk zawsze Pani doktor daje wlewy po owulacji i steryd w trakcie starań lub zaraz jak jest Ciąża. ;) U mnie właśnie steryd bym włączany po dwóch kreskach. Z tego co wiem.to jak cykl jest stymulowany albo podany zastrzyk na pęknięcie, albo insemizacje to od razu daje steryd. Pewnie ,zależy od wyników badań.

Ja właśnie leżę na ostatnim wlewie. Dzisiaj tylko polowa. ;)
 
Dr Janosz jest do końca tego roku. ;) potem dalej ciaze prowadzi nas Pani doktor. Ja mam u niego pierwsza wizytę w styczniu.
Mówiła ostatnio że bardzo dużo pacjentek właśnie chce coś jeszcze ustalić zanim pójdzie ma l4;) więc ma wiele wiadomości. Na wizycie ciągle coś jej przychodziło ;) także trzeba się uzbroić w cierpliwość.
Dr Bodzek też prowadzi pacjentki na intralipidzie i Encortonie. ;)
Na nk zawsze Pani doktor daje wlewy po owulacji i steryd w trakcie starań lub zaraz jak jest Ciąża. ;) U mnie właśnie steryd bym włączany po dwóch kreskach. Z tego co wiem.to jak cykl jest stymulowany albo podany zastrzyk na pęknięcie, albo insemizacje to od razu daje steryd. Pewnie ,zależy od wyników badań.

Ja właśnie leżę na ostatnim wlewie. Dzisiaj tylko polowa. ;)
@Charlotte21 dzięki wielkie do kogo idziesz w styczniu?? Bo chyba nie zrozumiałam.
Poczekam na odpowiedź Pani dr w sprawie badan starania i tak są przewidziane
dopiero na luty....szczerze to troche
niepokoi mnie ten steryd i wlewy 😯
A co u Ciebie dzisiaj wlew a jak samopoczucie?? Wszystko ok?
 
reklama
Dziewczyny które chodzą do DR Janosz wiecie od kiedy jej nie ma??
Nie wiem czy sie umawiać jeszcze na wizyte czy zdąże🤔
Wiem że nie ma czasu na obejrzenie tych moich badań ale może jeszcze odpisuje na @
@Charlotte21 Ty chyba chodzisz do DR Janosz ona jeszcze jest aktywna?

Przypomnijcie mi na te NK to Intralipid lub steryd?? Oba wystarczy brac dopiero w czasie starania??
Ja jadę do dr Janosz w piątek. Ma przyjmowac do końca roku,ale już mi dwa razy przekładali wizytę,więc nie jest to na pewno pewne :) Zadzwoń, a się dowiesz :)
@Charlotte21 a na wlewy gdzie chodzisz?
 
Do góry