reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@tęczowa89 serdecznie Ci gratuluję tego małego wielkiego szczęścia:) Duo zdrówka dla synusia i obyś też szybciutko wróciła do sił po CC :*
@babydust przykro mi...:/
@dżoasia kciuki za Twoje dzieciaczki:) Dzielni jesteście...wszyscy:)
@Oczekujaca123 cieszę się,że u Was wszystko dobrze:) co do napięcia mięśniowego u dzieci...chyba 90% teraz je ma:)
@marshia :*
@bertha @Marthi za Was niezmiennie kciuki...
@Porzeczka1234 pozdrawiam:)
@marzycielka81 jak się macie? Oprócz oczywiście standardowych sytuacji...pięknie jest, co nie ??? ;) Napisz jak brat zareagował na Mateuszka :)
@burczuś pewnie masz rację.. Ale wiesz jaka była moja ciąża, tona leków, podtrzymywanie, stres... potem jednak przedwczesny poród no i gdzieś w podświadomości wiem, że to wszystko może mieć negatywne skutki na rozwój maluchów. Ale póki co nie wariuje i staramy się cieszyć każdym dniem. No i w końcu maluchy uśmiechają się do nas, do zabawek... to cieszy, że jest kontakt ;))

A co u Ciebie ? :*

@marshia przykro mi :( :* przytulam
 
reklama
@czarna_mala nie mam slow,tak mi przykro...
Ale wiem jedno Ty nie odpuscisz ,dojdziesz do celu... wierze w Ciebie tak jak i w cala forumowa reszte[emoji4]buziaki

@babydust bardzo mi przykro[emoji17]

@teczowa89 moje gratulacje[emoji8][emoji8][emoji8]

@marzycielka81 ogromne gratulacje[emoji8][emoji8][emoji8]bedzie wszytsko dobrze[emoji5]

@Porzeczka1234 cudownie ,ze u Was wszytsko dobrze.
Wow druga corcia[emoji7]a to juz tak na 100%
Ps u nas tez ok po prenatalnych

@dzoasia teraz musi byc tylko dobrze,z dnia na dzien bedzie coraz lepiej[emoji4][emoji8]
 
Wczesniaki, ale już na szczęście nie takie skrajne ;) u mnie wiki urodzona w 38tc a i tak mamy problemy z napięciem i asymetria.. Ale ćwiczenia dadzą radę :)

@Pami123 ja mam prawie 7miesięczną córcię z ciąży na wlewach z intra. Komórki nk 28%, rozwalone cytokiny, dramatyczne AMH (0,76). Ale do tego encorton 15 mg do 20tc, heparyna 0,6, Aspirin cardio i wlewy aż do 16 tc - najpierw co 4 dni, ostatecznie co 2 tyg - stopniowo schodziłam. To była 6 ciąża - dopiero ta udana.

Dziewczynki trochę nie ogarniam forum, bo zmarła moja mama tydzień temu i za dużo na głowie :(, ale gratuluję bobasów, @Oczekujaca123 i @dżoasia zycze siły i trzymam kciuki.
@Oczekujaca123 maja tez miała wnm, wszystko do ogarnięcia rehabilitacją :)

Nieustanne kciuki za strą gwardię i jej ciąże. @czarna_mała jesteś prawdziwą heroską :( Oby się wreszcie udało.

Przykro mi :( wyrazy współczucia kochana :*

@czarna_mala nie mam slow,tak mi przykro...
Ale wiem jedno Ty nie odpuscisz ,dojdziesz do celu... wierze w Ciebie tak jak i w cala forumowa reszte[emoji4]buziaki

@babydust bardzo mi przykro[emoji17]

@teczowa89 moje gratulacje[emoji8][emoji8][emoji8]

@marzycielka81 ogromne gratulacje[emoji8][emoji8][emoji8]bedzie wszytsko dobrze[emoji5]

@Porzeczka1234 cudownie ,ze u Was wszytsko dobrze.
Wow druga corcia[emoji7]a to juz tak na 100%
Ps u nas tez ok po prenatalnych

@dzoasia teraz musi byc tylko dobrze,z dnia na dzien bedzie coraz lepiej[emoji4][emoji8]

A Ty juz wiesz kto mieszka w brzuszku? :)
 
@tęczowa89 serdecznie Ci gratuluję tego małego wielkiego szczęścia:) Duo zdrówka dla synusia i obyś też szybciutko wróciła do sił po CC :*
@babydust przykro mi...:/
@dżoasia kciuki za Twoje dzieciaczki:) Dzielni jesteście...wszyscy:)
@Oczekujaca123 cieszę się,że u Was wszystko dobrze:) co do napięcia mięśniowego u dzieci...chyba 90% teraz je ma:)
@marshia :*
@bertha @Marthi za Was niezmiennie kciuki...
@Porzeczka1234 pozdrawiam:)
@marzycielka81 jak się macie? Oprócz oczywiście standardowych sytuacji...pięknie jest, co nie ??? ;) Napisz jak brat zareagował na Mateuszka :)

Kochana Mateusz to bardzo wymagające dziecko. Nie śpię za dużo po nocach. Ogólnie wszystko super i jest przekochany ale mamy problem brzuszkowy. Męczą go baczki. Wybudza się i nie może spać.
Adrian jest cudownym strasznym bratem. Przynosi pieluszki i pomaga. Podaję smoczka i widać że cieszy się. Tylko czasami krzyczy bez powodu
 
@marshia
O rany...tak mi przykro :( :( Nawet nie chcę sobie wyobrażać odejścia mojej mamy :( Kilka lat temu pożegnałam niespodziewanie swojego tatę i na samą myśl o tym co wtedy przeżywałam przechodzą mnie dreszcze :( Ściskam :* :*
 
Witam.
Byłam dzisiaj na wizycie u doktora Sachy.
Bardzo pozytywnie odebrałam Pana Doktora.
Zaproponował mi szczepienia (wcześniej byłam negatywnie do nich nastawiona teraz sama już nie wiem) mam podjąć decyzje i przyjść do niego wtedy na wizytę
 
@marzycielka81 to fajnie,że masz taką małą pomoc w Adrianku :)
@Oczekujaca123 wiem,że mimo wszystko jest strach o dzieciaczki, by wszystko się rozwijało jak trzeba :) Od mojej przyjaciółki dzieciątko urodziło się już w zamartwicy (dostał 2 pkt), bali się co będzie...a ten szkrab ma dziś już 6 lat i jest świetnym chłopakiem :) Także rehabilitacja czyni cuda ;)
A u mnie nic. Jeszcze się nie staramy :) Dziękuję,że wogóle pytasz ;*
 
Witam.
Byłam dzisiaj na wizycie u doktora Sachy.
Bardzo pozytywnie odebrałam Pana Doktora.
Zaproponował mi szczepienia (wcześniej byłam negatywnie do nich nastawiona teraz sama już nie wiem) mam podjąć decyzje i przyjść do niego wtedy na wizytę
A nie chcesz spróbować najpierw wlewów ? Czy u Ciebie one nie wystarcza ?
 
reklama
A jaki macie plan ? Czekacie na jakieś badania ? Czy po prostu na razie ospusciliscie ? Jeśli nie masz ochoty nie odpowiadaj.
Pamiętaj, że z całych sił trzymam za Ciebie kciuki;**
@marzycielka81 to fajnie,że masz taką małą pomoc w Adrianku :)
@Oczekujaca123 wiem,że mimo wszystko jest strach o dzieciaczki, by wszystko się rozwijało jak trzeba :) Od mojej przyjaciółki dzieciątko urodziło się już w zamartwicy (dostał 2 pkt), bali się co będzie...a ten szkrab ma dziś już 6 lat i jest świetnym chłopakiem :) Także rehabilitacja czyni cuda ;)
A u mnie nic. Jeszcze się nie staramy :) Dziękuję,że wogóle pytasz ;*
 
Do góry