reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny :) udało mi się dostać do endokrynologa na nfz, właściwie jakąś dobrą Pani w rejestracji poleciła zmienić skierowanie na poradnię ginekologiczna-endokrynologiczna i dostałam się praktycznie od ręki. Jestem na lekach, Thyrosan, wyniki słabe ale serduszko bije ;) wczoraj zaczął się 11 tc, zaraz usg prenatalne więc już blisko końca 1 trymestr. Mam nadzieję, że ta tarczyca nie wróży nic złego.
 
reklama
Dziewczyny! Czy któraś z Was miała problem nawracajacych torbieli na jajniku?
Zabieg lyzeczlowania mil 8 czerwca i od tego czasu pierwszy cykl był z torbiela. Dostałam czopki na to. I jak sprawdzałem czy zniknęła to mandrugim jajniku mialammdwie mniejsze. Więc 2 cykle z rzędu. Teraz jestem w trzecim cyklu i mam podobne bóle. Boję się że znowu będą torbiele...
Miała któraś z Was problem ? Dodam że zawsze miałam idealne, książkowe cykle.
 
Wita się córa marnotrawna [emoji16]

Chyba @czarna_mala tak reagowała ale ona w krzakach siedzi
A tam od razu w krzakach [emoji23] w gąszczu trawki na łączce [emoji23]


Cześć dziewczyny, pytanie dla osób, które są po szczepieniach limfocytami: jak długo utrzymuje się obrzęk po szczepieniu? W poniedziałek miałam swoją pierwszą szczepionkę, codziennie inne objawy, od pieczenia i swędzenia po sino-czerwone plamy i twarde gule pod skóra. Mam nadzieje, ze to normalne, a do następnego szczepienia za 2 tyg. Nie będzie już po tym śladu...
Witaj Kochana, ja miałam od poniedziałku do czwartku [emoji846] zawsze tak było [emoji5] tu jest foto na drugi dzień po szczepieniu (oczywiście bez drapania), a gulki pod skórą utrzymywały się bardzo długo, na 100% ponad miesiąc [emoji849]

Buziaki dla starej gwardii [emoji8] i uściski dla nowej [emoji847]

received_10209634746479508.jpg
received_10209634742399406.jpg
 
reklama
Do góry