reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Marthi moj mąż miał tez przeciwciała plemnikowe i teorii było kilka. Pierwsza- jakaś infekcja, druga-mąż ma żylaki powrózka czy jakoś tak, trzecia- jakoś czynnik związany np z przebywaniem w szkodliwych warunkach w pracy. Byliśmy z tymi wynikami prócz Maliny to u androloga i mój mąż dostał antybiotyk na to- jakieś czopki po których go piekło ;) potem nie badaliśmy czy te przeciwciała są czy nie ma, prócz tego na okres moich dni płodnych brał metypred od Maliny
@Nadzieja2018 od pierwszego kęsu
 
@Nadzieja2018 - od 1 kęsa liczysz godzinkę i dwie, kochana :)

@ovli22 - w ciąży nie bada się insuliny bo ona naturalnie wzrasta. Jednak poza ciąża aby zdiagnozować IO bada się Krzywa glukozowa i krzywa insulinowa. Najlepiej trzypunktowa. Co do badania glukozy z palca - nie to nie jest to samo co z krwi. Wynik z glukometru może różnic się o 10-15% na plus i minus. Diagnostyczne są tak naprawdę tylko wyniki z krwi.

@Hatice - dziekuje za informacje [emoji173]️
 
@Nadzieja2018 - od 1 kęsa liczysz godzinkę i dwie, kochana :)

@ovli22 - w ciąży nie bada się insuliny bo ona naturalnie wzrasta. Jednak poza ciąża aby zdiagnozować IO bada się Krzywa glukozowa i krzywa insulinowa. Najlepiej trzypunktowa. Co do badania glukozy z palca - nie to nie jest to samo co z krwi. Wynik z glukometru może różnic się o 10-15% na plus i minus. Diagnostyczne są tak naprawdę tylko wyniki z krwi.

@Hatice - dziekuje za informacje [emoji173]️

Ja robiłam sobie jakiś miesiąc temu insulinę i glukozę to wyszło Ok ( jak jeszcze nie byłam w ciąży ) teraz zrobiłam cukier ale z palca babka mówiła ze to jest to samo co z żyły !?

Dziewczyny czy wy tez tak jecie dużo jak ja ? Ha ha

@porzeczka od którego tygodnia zaczęły ci się mdłości ?
 
Ja robiłam sobie jakiś miesiąc temu insulinę i glukozę to wyszło Ok ( jak jeszcze nie byłam w ciąży ) teraz zrobiłam cukier ale z palca babka mówiła ze to jest to samo co z żyły !?

Dziewczyny czy wy tez tak jecie dużo jak ja ? Ha ha

@porzeczka od którego tygodnia zaczęły ci się mdłości ?



Nie, to nie jest to samo.
 
Ja robiłam sobie jakiś miesiąc temu insulinę i glukozę to wyszło Ok ( jak jeszcze nie byłam w ciąży ) teraz zrobiłam cukier ale z palca babka mówiła ze to jest to samo co z żyły !?

Dziewczyny czy wy tez tak jecie dużo jak ja ? Ha ha

@porzeczka od którego tygodnia zaczęły ci się mdłości ?
Ja na początku nie miałam apetytu ani zachcianek. Teraz nie ma dnia żebym coś nie wymyslala [emoji23] z pierwsza córka miałam +8kg, teraz już to przekroczyłam [emoji33] więc nie odmawiam sobie, ale oczywiście wszystko z głową :)
 
Cześć dziewczyny, widzę że sporo wiece w temacie to może będziecie mi wstanie pomoc. Lekarz zlecił nam listę badań do zrobienia. Jednak nie dopytalismy się które mam zrobić ja, a które też mąż. Oto lista:haplotyp kir, komórki nk, allo-mlr, test cytotoksyczny, o-ciała b2 glikoproteinie, cz. V leiden, mutacja protrombiny, mutacja mthgr, pai 1, białko c i s, at 3, d-dimery, ana 3, cytokiny. Wiecie może?
 
Cześć dziewczyny, widzę że sporo wiece w temacie to może będziecie mi wstanie pomoc. Lekarz zlecił nam listę badań do zrobienia. Jednak nie dopytalismy się które mam zrobić ja, a które też mąż. Oto lista:haplotyp kir, komórki nk, allo-mlr, test cytotoksyczny, o-ciała b2 glikoproteinie, cz. V leiden, mutacja protrombiny, mutacja mthgr, pai 1, białko c i s, at 3, d-dimery, ana 3, cytokiny. Wiecie może?
To badania dla ciebie
 
reklama
Do góry