reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@olaa90 - dziekuje[emoji8]
@marzycielka81 - idę dzis do domku[emoji6] wywalili nas juz z sali, teraz do 13 czekamy na wypis na korytarzu i do domku. Btw ja mam zaczac tez brac siofor 3x500. Mam zaczac brac najpierw przez tydzien 1/4 tabletki 3x dziennie, potem 1/2 3x dziennie i potem cala 3x dziennie. Dawka wieksza ale niby ma podrasować jajka i zadziałać tak zeby sie udało:)

@zzzzz - tak jest!!!!:)

@Porzeczka1234 - tak jak mówisz :p Hahah

@edloteh - oby tak było![emoji6][emoji8][emoji28]
 
A co jeśli aptt jest przy dolnej granicy a mimo to d-dimery tez niziutko? Które jest ważniejsze badanie ? Wg Przybycienia ddimer... aptt nawet nie zleca , ja ostatnio robiłam sama dla siebie

Hmm, co lekarz to inaczej. Mam trombofilię i w ciąży robiłam badania - cały zestaw (aptt, inr, d-dimery itp) u hematolog co 3 tygodnie i dla niej najważniejsze było białko C i S... :/
 
@Porzeczka1234 czyli mówisz że to badanie w ogóle zbędne jest i nie warto robić? O tym antyXA słyszałam właśnie, tylko musiałabym zrobić zastrzyk rano żeby sprawdzić, a nie na wieczór. Chociaż to nie problem. Póki ddimery będą grzecznie siedziały w dole i będzie wszystko okej to nie będę sobie zawracać głowy :)

@Marthi super ze wszystko okej że idziesz do domku i że tak szybko lekarz kazał działać :) trzymam kciuki ;)
 
reklama
@edloteh co do immuno, ja też mam mieszane uczucia, dzialam na tym polu bo nic innego mi nie pozostalo. Ale mialam ostatnio ciekawa rozmowę z lekarka w mojej klinice. Owszem leca mi u nich ciaze, oni nie uznaja immumologii w temacie rozrodu, ale wiem, ze nie jestem jedynym takim przypadkiem u nich, ze ciaze trace w tym samym momencie zawsze. Wiedza o teorii receptywnosci endometrium i lekarka mi mowila, ze to jest ten sam mechanizm u kobiet ktore nie zachodza po transferach wcale-za mala receptywnosc i zachodza za kazdym razem - zbyt wysoka. I ja akurat tutaj sie z nia zgadzam, bo zdaje sobie sprawę, ze nie kazdy embrion powinien się zagniezdzic, tak jak u mnie to sie dzieje. Tak to stworzyła natura, ze endometrium tez juz na wstepie powinno dokonywac selekcji, u mnie tego nie ma. Jade jeszcze pod koniec miesiaca do faceta od endomendy, bo ich kolejne domysly sa takie, ze moge miec jakies zmiany w macicy i to one moga powodowac i zbyt duza receptywnosc, ewentualnie zle zagniezdzanie i ten pozniejszy krwotok-poronienie. Lekiem na to mialoby byc wyciszenie hormonami przed crio, nie wiem ile mialoby to trwać. A ja się zastanawiam nad totalna zmiana i podejściem na cyklu naturalnym po wyciszeniu, w sensie najpierw hormony i w cyklu crio nic kompletnie ale nie wiem co oni na to, a co Ty myslisz? Siedzisz na watku 'kto po' , sa po tym jakies sukcesy? Wiem ze to sie ciezko kontroluje, taki cykl.

Ktoś wie co u @JoannaRak?

Ja się dziewczyny nie udzielam, sorry, ale potrzebuję przerwy. Mam wrażenie ze wnoszę tu w tej chwili za duzo przykrych emocji. Czuję się pusto jakoś :(
 
Do góry