reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

[QUOTE="Porzeczka1234,

Tak sie boje jutro zrobic bete jesli wczoraj mialam 29.68 to jutro mniej wiecej ile powinna wynosic?
 
reklama
[QUOTE="Porzeczka1234,

Tak sie boje jutro zrobic bete jesli wczoraj mialam 29.68 to jutro mniej wiecej ile powinna wynosic?
Kochana zobaczysz wszystko będzie dobrze beta powinna wzrosnąć minimum 66% czyli minimum powinna być 51... ale przeważnie wzrost to ok 100% czyli ok 60 !O której będziesz miała wynik ?

@plastulinka kciuki nieustannie
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny dzis wdrożyłam dodatkowo luteine 2×dziennie plus 3×2 dupek.Dziś bedac po receptę na frexiparine lekarz chciał mi przepisać hmm i teraz zapomniałam nazwy neoparin....?twierdząc że jest to identyczne jak frexiparine ale dużo tańsze oczywiście kazalam sobie przepisać frexiparine.. Czy któraś z Was brała również zamienniki?pozdrawiam
 
@Zzzzzz dzięki za odpowiedź no właśnie szybko mi karze schodzic z tego encortonu.niewiem moze z nim porozmawiam; bo jakby to miałoby zaszkodzić to nawet niechce myśleć ....
 
Hej dziewczyny dzis wdrożyłam dodatkowo luteine 2×dziennie plus 3×2 dupek.Dziś bedac po receptę na frexiparine lekarz chciał mi przepisać hmm i teraz zapomniałam nazwy neoparin....?twierdząc że jest to identyczne jak frexiparine ale dużo tańsze oczywiście kazalam sobie przepisać frexiparine.. Czy któraś z Was brała również zamienniki?pozdrawiam
Ja biore neoparin od poczatku. Nie wiem jak to ze zmiana w trakcie, ale tu kiedys dziewczyny pisaly, ze to raczej to samo tylko moga byc inne substancje pomocnicze , a tak to heparyna to heparyna.
Ile placisz za swoje ?
Ja za neoparin 10szt ok 8zl
 
@monia84111 neoparin to też heparyna, tylko zdaje się że ma trochę inny przelicznik. W sensie neoparin 0.4 to nie to samo co fraxiparyna 0.4. Dlatego najlepiej od początku brać to samo. Ja akurat biorę neoparin, bo miałam receptę na clexane, ale u mnie nie ma opcji go dostać.
 
@Oczekujaca123 ja za 20 zastrzykow place 50zl....więc jest spora różnica, kurcze jeszcze dręczy mnie ten steryd....30mg do 8tc pozniej odstawiac, wszędzie gdzie nie przeczytał to dziewczyny biorą duzo dłużej....
 
reklama
Do góry