reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 u prof.Malinowskiego byliśmy akurat w 4 dc i pozwolił się starać i mój wziął jeszcze w ten sam dzień steryd, no a ja mądra zamiast nic nie brać albo jak Bóg przykazał clo od 3 do 7 , to wzięłam od 4 do 8, no i mam za swoje.

Ja zwykle miałam zlecany clo od 5-9dc. Także są różne podejscia i to ze wzięłaś od 4-8 na pewno nic nie zaszkodziło!
 
reklama
Hej dziewczyny )proszę o radę i opinie...2 kreski na teście od 4 dni encorton 30mg fraxi acard dupek. .moje pytanie encorton w tej dawce mam stosować do 8tc, później po woli odstawiam 3 dni 20mg; 3 dni 15mg, 3 dni 10mg 3 dni 5mg....I koniec.gdzies wyczytałam ze stosuje się to dłużej do 17tc....czy uważacie, że zbyt szybko mam go odostawić ?
 
@monia84111 nie spotkałam się z tak szybkim odstawianiem- ja brałam 10 mg i odstawiłam w 14 TC ostatni tydzień chyba 5 mg
Tu dziewczyny miały wyższe dawki to poradzą
 
@monia84111 ja brałam 15 mg i zaczęłam z tego schodzić dopiero od 13 tc o 0,5 mg mniej więcej co tydxien. Ostatnie 0,5 wzięłam 20+2 chyba.
Nie zdecydowałabym się odstawic tak wcześnie. Tym bardziej, ze w ogole zaczynasz z 30 mg.
 
@smerfik88 No wlasnie tez mi sie wydaje ze bardzo szybko każe mi odstawiac ....musze z nim porozmawiać...
Ale dziewczyny myslicie ze jest szansa że na tych lekach sie uda w końcu??
 
Właśnie, co do sterydu. Lekarz mówił żeby do 16tc brać a potem zmniejszyć dawkę i zejść z niego do 20 tc. Tylko nie dopytałam czy mam zmniejszyć dawkę od 16+0 czy 16+6 i brać do 20+0 czy 20+6? Podpowiedzcie jak było u was? Do lekarza napisze maila, ale chciałam wiedzieć jak było u was :)
 
reklama
Gratuluje ;) bo sama w 24dc mialam bete 37 ;) powodzenia ! ;*[/QUOTE]


Nie jest za mala ta beta??? Jutro pojade znowu na bete
 
Do góry