reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Niestety mnie na przykład te zastrzyki z agolutin uczuliły i musiałam odstawić... 3tyg mnie swędzial pośladek i do tego zrobiła się taka twarda boląca wielka buła.... :( ale wiadomo że co organizm to inaczej ;)

No bardzo rzadko się to zdarza [emoji15] ale jak widać zdarza się..... dobrze, że na rynku jest spory wybór innych specyfików :)
 
reklama
Jak beta będzie 0. Jeżeli nie było łyżeczkowania, to można nawet w kolejnym cyklu.
Kiedy miałaś ostatnie szczepienie?
Doszczepianie tydzien temu .We wtorek mam kolejny USG dla pewności czy sie wsxystko oczyściło samo i to tyle poproszę o beta moze mi zrobią tutaj wsxystko jest troche inaczej jak w Polsce poczekam na okres i umówię wizyte u ginekolog powiedział ze zaopiekuje sie nami jat trzeba bedzie liczę na to steryd tez mi przepisze bez problemu musze jeszcze walczyć nie poddałam sie jeszcze nie i uda sie bardzo w to wieże
 
@edloteh niestety... Lekarz mówił że rzadko się zdarza, zdarzyło się mi... :( odstawiłam te zastrzyki całkiem, zostałam na luteinie podjęzykowej 3x3. Idę sprawdzić progesteron w poniedziałek, ostatnio było 29.9 więc cały czas w granicy tych 30 się utrzymuje. Ale teraz już 14tc więc mam nadzieję że będzie chociaż 35....
 
@magda1208 a pamietam jak niedawno pisalas, ze masz 2 kreski, a tu juz rodzic bedziesz. Szybciutko zlecialo

@JoannaRak trzymamy kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] za transfer i piekne wgryzanie w maciczke.

@edoleth dawka lecznicza to 0,6 clexan, neoparin. Fraxapirine, czy fragmin musi byc wieksza. Ja mam 0,6 przy przeciwcialach przeciw fosfatydyloserynie dodatnich w igm. Ddimery wysokie. 21tc i 790. W tej ciazy szybciej rosna niz w poprzedniej

@Oczekujaca123 badam ddimery co wizyte. Obecnie co 3tygodnie

@Bunia10 czasem sie zdarza, ze leki przyjmujemy w innych dawkach niz zaleca lekarz, lub dluzej, nic jego zalecenia. Ja tak wiele lekow bralam w poprzedniej udanej ciazy. To nie jest proste, ale jak wiesz zaufanie do lekarzy jest, ale ograniczone. Poczytaj sobie watek ciaze zakonczone sukcesem, tam masz leki, kto na co i ile. Popatrz co bralysmy, postudiuj troche, moze ci pomoze
 
@magda1208 a pamietam jak niedawno pisalas, ze masz 2 kreski, a tu juz rodzic bedziesz. Szybciutko zlecialo

@JoannaRak trzymamy kciuki [emoji110][emoji110][emoji110] za transfer i piekne wgryzanie w maciczke.

@edoleth dawka lecznicza to 0,6 clexan, neoparin. Fraxapirine, czy fragmin musi byc wieksza. Ja mam 0,6 przy przeciwcialach przeciw fosfatydyloserynie dodatnich w igm. Ddimery wysokie. 21tc i 790. W tej ciazy szybciej rosna niz w poprzedniej

@Oczekujaca123 badam ddimery co wizyte. Obecnie co 3tygodnie

@Bunia10 czasem sie zdarza, ze leki przyjmujemy w innych dawkach niz zaleca lekarz, lub dluzej, nic jego zalecenia. Ja tak wiele lekow bralam w poprzedniej udanej ciazy. To nie jest proste, ale jak wiesz zaufanie do lekarzy jest, ale ograniczone. Poczytaj sobie watek ciaze zakonczone sukcesem, tam masz leki, kto na co i ile. Popatrz co bralysmy, postudiuj troche, moze ci pomoze
Ok poczytam dziekuje
 
@edloteh coz, ja tez jestem w czarnej D. Właściwie to szkoda mi ruszac moich mrozakow, co by ich moj organizm nie zniszczył. Nie wiem co robic, tysiac pomyslow na minute.
U mnie po blastkach sikacze wychodza 4-5dpt,tzn tak akurat wypada, ze wiekszosc transferow mam w poniedzialki i sikacze wychodzą zazwyczaj w piątki, soboty . Doustny progesteron zaczelam brac po badaniu krwi, wiec nie mial jak wyjsc. Potem mi juz nie badaja, a dla nich taka wartosc byla ok... Nastepnym razem zaczne go brac przed transferem, rowno z dowcipnym. Co do zastrzykow, to mam niemile doswiadczenia, mam jakas dziwna traume i im ich jest mniej tym lepiej, bo mnie to ogromnie stresuje. M robi mi heparyne, a ja na sama mysl mam mokre ręce. I pomyslec, ze studiowalam kierunek, gdzie musialabym kłuć ludzi dzien w dzien [emoji85]

Jezdzisz do czech po leki czy w pl aptekach po takich cenach chodza?

Dziewczyny, a na co sa wlewy z immunoglobulin?
 
@justkaki dzięki, przejrzalam sobie ofertę invimedu :)

Co do badan, ceny kosmiczne[emoji33]

myślę o badaniu tym normalnym, ilosc, jakosc itp i o SCD - to to z chromatyna. @burczuś czy to Twoj M dostal na to zestaw witamin?
Zastanawiam sie co do azf-to mutacje chromosomu Y i msome, ale nie za bardzo wiem co jak cos tu wyjdzie nie tak, przeciez mutacji nie zmienie, a msome to chyba bardziej do imsi niz tak po prostu dla swojej ciekawosci robic?
No ceny dosyć, dosyć ale jak patrzyłam na okoliczne kliniki to ceny podobne. Zaczęliśmy od tego badania rozszerzonego. Czekamy na wynik. Z kompletem badań moich i tym mam się pokazać u ginekologa i on później nas pokieruje.
W invimed mają wielu lekarzy ale wrazie czego i w jeleniej górze jest dobry urolog.
 
reklama
Do góry