reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Aguu..la mnie dziewczyny polecily Kucharek Gajewska. Dzieki niej od razu przyjął mnie Sodor tak to bym czekała z 3 miechy na wizytę do niego.
Wczesniej bladzilam po lekarzach z nadzieja ze mnie ktos zdiagnozuje ale bez skutecznie.
Moje kolezanki nie chcialy ze mna gadac na temat ciazy bo zachowywałam sie jak oblakana. Chcialam znac przyczyne strat.
Dlugi czas szukalam lekarza ktory przepisze mi steryd a nie powie , tak sie zdarza' prosze probowac.
Wczesniej poszlam prywatnie do Papuga Szela immunolog ona przyjmuje w Będzinie. Wzięła mnie do Krk i porobila mi maseeee badan na NFZ co jak co ale dawno nie mialam do czynienia z taka ludzka lekarką.
Lekarze na tak: Sodor, Papuga Szela, Kucharek Gajewska tez spoko prowadzi teraz moja ciaze. Slyszalam ze ok jest także Patrycja Sodowska.

Na nie: Wilk, Kowalski, Magnucki, Krzysztof Dąbrowski, Stanisław Dąbrowski.

Do nich mam żal, niechęć i tak negatywne uczucia ktorych nie sposos opisac.

Aaa i jeszcze chodziłam do kliniki nieplodnosci na NFZ na Medykow tam przyjmuje dr Franik :) fajny lekarz nie zna sie na immunologii ALE zrobi mnustwo darmowych badan na nfz typu hormony, badanie nasienia, monitoring cyklu, usg sonda macicy.
Cala rodzina Sadowskich jest podobno świetna.
Ja poznalam profesora i jego syna. Akurat w najgorszym momencie swojego zycia, le psychologicznie bardzo do mnie profesor dobrze podszedl... i ma tez ogromna wiedze, mialam.troche zal do niego ale z biegiem czasu, wiem ze on jest realista. I na to trzeba sie przygotowac. On nie bedzie mowil ze jest dobrze i sa szanse jak nie ma... powie wszystkie za i przeciw tego co sie dzieje. Z czasem to zaczynam rozumiec.
Ale jaka jest jego wiedza co do poronien to nie wiem. U mnie porod przedwczesny wiec inaczej na to patrza.
 
reklama
@Aguu..la mnie dziewczyny polecily Kucharek Gajewska. Dzieki niej od razu przyjął mnie Sodor tak to bym czekała z 3 miechy na wizytę do niego.
Wczesniej bladzilam po lekarzach z nadzieja ze mnie ktos zdiagnozuje ale bez skutecznie.
Moje kolezanki nie chcialy ze mna gadac na temat ciazy bo zachowywałam sie jak oblakana. Chcialam znac przyczyne strat.
Dlugi czas szukalam lekarza ktory przepisze mi steryd a nie powie , tak sie zdarza' prosze probowac.
Wczesniej poszlam prywatnie do Papuga Szela immunolog ona przyjmuje w Będzinie. Wzięła mnie do Krk i porobila mi maseeee badan na NFZ co jak co ale dawno nie mialam do czynienia z taka ludzka lekarką.
Lekarze na tak: Sodor, Papuga Szela, Kucharek Gajewska tez spoko prowadzi teraz moja ciaze. Slyszalam ze ok jest także Patrycja Sodowska.

Na nie: Wilk, Kowalski, Magnucki, Krzysztof Dąbrowski, Stanisław Dąbrowski.

Do nich mam żal, niechęć i tak negatywne uczucia ktorych nie sposos opisac.

Aaa i jeszcze chodziłam do kliniki nieplodnosci na NFZ na Medykow tam przyjmuje dr Franik :) fajny lekarz nie zna sie na immunologii ALE zrobi mnustwo darmowych badan na nfz typu hormony, badanie nasienia, monitoring cyklu, usg sonda macicy.

Dzięki. Wilk mnie do szpitala teraz przyjmowal... To niby zastępca mojego prof... Dzwonil do niego przy mnie... Jedna wielka "rodzinka".... Bez komentarza.

Ja jeszcze wlasnie z B-n jestem wiec moze do tej immunolog się umówie. Od immunologii zaczne a co bedzie czas pokarze...

Jak to dobrze ze tu jesteście.
 
@Aguu..la mnie dziewczyny polecily Kucharek Gajewska. Dzieki niej od razu przyjął mnie Sodor tak to bym czekała z 3 miechy na wizytę do niego.
Wczesniej bladzilam po lekarzach z nadzieja ze mnie ktos zdiagnozuje ale bez skutecznie.
Moje kolezanki nie chcialy ze mna gadac na temat ciazy bo zachowywałam sie jak oblakana. Chcialam znac przyczyne strat.
Dlugi czas szukalam lekarza ktory przepisze mi steryd a nie powie , tak sie zdarza' prosze probowac.
Wczesniej poszlam prywatnie do Papuga Szela immunolog ona przyjmuje w Będzinie. Wzięła mnie do Krk i porobila mi maseeee badan na NFZ co jak co ale dawno nie mialam do czynienia z taka ludzka lekarką.
Lekarze na tak: Sodor, Papuga Szela, Kucharek Gajewska tez spoko prowadzi teraz moja ciaze. Slyszalam ze ok jest także Patrycja Sodowska.

Na nie: Wilk, Kowalski, Magnucki, Krzysztof Dąbrowski, Stanisław Dąbrowski.

Do nich mam żal, niechęć i tak negatywne uczucia ktorych nie sposos opisac.

Aaa i jeszcze chodziłam do kliniki nieplodnosci na NFZ na Medykow tam przyjmuje dr Franik :) fajny lekarz nie zna sie na immunologii ALE zrobi mnustwo darmowych badan na nfz typu hormony, badanie nasienia, monitoring cyklu, usg sonda macicy.

Chyba Sydor miałaś na myśli a nie Sodor? Immunolog.
 
@basiawol Ja jestem pacjentką doktora Przybycienia , trafiłam do niego po dwóch poronieniach w 9 tygodniu ciąży , niestety trzecią ciążę również straciłam u Pana doktora wtedy byłam pewna że przez wady teraz nie do końca, aktualnie jestem w 31 tc. Jak widziałaś z pierwszej ciąży mam córeczkę w trakcie tej ciąży nie przyjmowałam żadnych leków za wyjątkiem pregny.

Witam wszystkie nowe dziewczyny i każdej z osobna współczuję straty dziecka i tego że się znalazły tutaj :(

@burczuś nie ogarnęłam wcześniej że Ty jesteś tak długo na forum :(
 
reklama
Do góry