reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny, siedziałam cicho, ale podczytywałam was cały czas. Dziś nie wytrzymałam czekania i poszłąm na betę, no i wzrost po ponad 6 dniach z 7731 do 9267... Taki wynik w 8t1d i w 41dpt 3dniowych zarodeczków. Wiadoma sprawa, to nie może skończyć się dobrze.... tylko kiedy się skończy??? mam już dosyć!!!! Jutro umówiłam się do ginki u mnie w mieście na usg. Chciałam w wczoraj, ale nie udało mi się wyrwaćz pracy. W pn do kliniki. Ale czemu ta bhcg ciągle rośnie a nie spada????
Będziemy wierzyć :)
@marzycielka81 @bertha

@Destino @agatush @kas90 @iveo i ktora tam z was jeszcze pamięta, napiszcie mi na priv badania w ciąży i który trymestr ewentualnie w którym/do którego tygodnia to i ja sprawdzę swoje i zrobimy spis
 
reklama
@nafoczka napisze tylko jutro bo dziś juz zmęczona.
@asiula111111 ta beta jest niska chyba jak na ten tydzień ciąży to może nie potrwa długo. Przytulam . Wiem ze człowiek chce zamknąć coś i iść dalej ale czasem trzeba poczekać.
 
dziewczyny nie udzielam się ostatnio na forum ale często was podczytuje i bardzo wam kibicuje.
Mam do was pytanie, bo odebrałam dzisiaj ponownie CBA i IMK i wyniki się poprawiły także nie muszę sie leczyć jednak wzrosły u mnie komórki NK z 18 do 23 mimo , że miałam wlewy co 3 tyg od stycznia. Lekarz stwierdził, że może to wina polipa, który mi dzisiaj wykrył na macicy, jakoś w to watpie. Czy wiecie jaki może być powód podwyższenia NK jeśli unormowało się CBA. On twierdzi, że jest gdzieś jakis stan zapalny. Co myślicie?
 
@iveo Ja biorę teraz chociażby 30mg encortonu... ale z tą bhcg to cudów nie ma. W tym tc bhcg powinna wynosić co najmniej kilkadziesiąt tysięcy. Nie chcę dłużej chodzić z ledwo żywym zarodkiem, który nie ma żadnych szans! To okrutne!!!
Asiula a bierzesz do tego progesteron. Niestety beta spada powoli, nie docztałam wczesniej czy było u ciebie już widać serduszko?
 
Ooo krasna jędza widzę na babyboomie urzęduje [emoji23][emoji23][emoji23] @marshia ;)

Kurde wiecie co, teraz to mnie zastanawia czy u mnie po intra też nie rosną...będę mieć schizy :/ to może ja się wezmę za branie "wody święconej" - Colostrum [emoji848]

U mnie dziś wieczór z czytnikiem e-booków, a miał być pedicure i nowa hybrydka na pazurkach u nóg ;)
 
@asiula11112 slaby przyrost bety moze miec wiele przyczyn, np zakrzepowa, wady genetyczne. Rosnie beta, bo jest pecherzyk, ale slabo, bo zle sie rozwija. W pewnym momencie rozwoj sie zatrzyma i beta zacznie spadac. Dwa razy przechodzilam slaby przyrost bety. Niestety za zadnym razem dobrze sie nie konczylo. Jesli obraz usg nie pozostawi watpliwosci to warto odstawic leki podtrzymujace. O tyle sie walczy, ze rzadko, jednak zdarza sie, ze ze slabo rosnacej na poczatku bety rozwijaja sie cudne i zdrowe dzieciaczki. Nie chcialam ci tego wczesniej pisac, bo trzeba dac ludzikowi szanse i miec nadzieje. Jednak z tego co mowisz powoli zludzenia opadaja. Przytulam mocno. Moze jednak jutro bedzie cud

@iveo [emoji7]
 
reklama
Ooo krasna jędza widzę na babyboomie urzęduje [emoji23][emoji23][emoji23] @marshia ;)

Kurde wiecie co, teraz to mnie zastanawia czy u mnie po intra też nie rosną...będę mieć schizy :/ to może ja się wezmę za branie "wody święconej" - Colostrum [emoji848]

U mnie dziś wieczór z czytnikiem e-booków, a miał być pedicure i nowa hybrydka na pazurkach u nóg ;)

Po ciężkim tygodniu 1 piffffko i jestem ululana...... :D Teraz bardzuej rozanielona niż jędza ;)
 
Do góry