reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A teraz mi się przypomniało ze prof Sacha powiedział, ze nie ma czegos takiego jak poronienia nawykowe :errr: a co do heparyny to powiedział, tez ze bez większych wskazań typu problemy zakrzepowe niestwierdzone profilaktycznie powinno się brać clexane w ciąży i ze czasami jest tak, ze 0,4 organizm się nawet nie zorientuje i ma to działanie placebo (nie wiadome czy pomogło czy nie) wiec @Marthi moze faktycznie coś w tym 0,6 jest
 
reklama
@Marthi ja osobiście zaczęłabym jednak od dawki 0,4 po szybkim testowaniu. Przy Twojej wadze i braku Vleiden bałabym się, ze w pierwszych 2 tygodniach coś jednak popłynie.... Wg mnie Pai Ciebie nie dotyczy, bo nie masz biochem na koncie, zawsze masz zarodek z serduszkiem. Wiec to nie problem z implantacją, tylko odżywianiem zarodka. Ale to moje zdanie...... a ono jest czesto inne niż moich lekarzy ;)
@bertha nie wiem w jakiej dawce Gizler zapisuje heparynę. Dowiem się 30 kwietnia, bo idę skonsultować swoją sytację :) :) :) Myślę, ze jak napiszesz do Pasnika, ze masz Pai, to przyśle Ci zalecenie na piśmie i receptę na 0,6.
 
@Marthi ja zaczynalam od 0,4 przy wadze 54/55 kg
Potem brlam 0,6 jak aptt zaczelo byc niskie czyli ok 24 tyg .
W szpitalu wszyscy lekarze twoerdili ,ze 0,4 dla mnie na pewno wystraczy
Ale mojego lekarza wtedy przydusilam o ta dawke 0,6
3 hematologow mowilo mo wtedy ,ze zwiekszac nie trzeba.
Trzymam kciuki[emoji5]
 
@zosiak w sobote jade do novum i po usg decyzja o podejsciu na stymulowanym cyklu. Tylko nie wiem jak to jest z Lewym bo sb go nie ma i czy on podstawie usg wypisze potem leki i wysle recepty poczta? Niestety w tygodniu nie moge jechac mam targi @bertha?
 
@marzycielka81 ktory dc masz? ;) oj po recepty chyba osobiscie nie spotkalam sie zeby ktos wysylal poczta ale mozesz kogos wyslac po nie bo i taka sytyacjw mialam ale jesli go nie ma to nie wiem moze w szpitalu jakims jest? moj tez wraca dopiero po majowce o kij rozszac ale tez musza miec wolne.
 
reklama
@marzycielka81 ale to juz koncowka tego cyklu takze nastepny bedzie Twoj napewno;) ja juz siw nie zalamuje wynikami jutro ide na morfologie w sumie to nie wiem po co mnie lekarz wyslal no ale dobra niech juz mu bedzie.
Takie pytanie bralyscie jakies oslonowe przed sterydem??? Dzisiaj mi lekarka rodzinna kazala brac aby chronic zoladek z powodu moich chorob w rodzinie ale powiedziala ze w ciazy nie brac a skad ja bede wiedziec kiedy zajde ?? :D
 
Do góry