reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczus, a nie pisalas, ze igm jest wyzsze? Jesli sie myle to przepraszam. Przyznaje mozliwe ze przez zmeczenie widzialam wiecej niz powinnam.

@matylda23 dziewczyny wspominaly, ze lepiej jakas szynka albo kielbaska, bo nabial i same warzywa dawaly zle pomiary. A z tego co wiem to biale pieczywo ma wysoki indeks i szybko sie rozklada stad wysokie cukry. Trzeba takich rzeczy, ktore sie dlugo rozkladaja, wtedy cukier tak nie skacze.wejdz na watek slodkich mam pomoga ci. Tam laski maja niezla wiedze o cukrzycy
 
reklama
Czesc dziewczyny dziekuje za pamiec[emoji5]
Przyznam szczerze ,ze nie zagldam bo jakby to powiedziec nie mam cZasu po tylku sie podrapac[emoji23]
I tu dziekuje @agatush kochana za wytlumaczenie mnie[emoji8]
@kwaituszekk23 powinna dostac medal za opieke nad 3 brzdacami

Moja Asia jest wymagajaca kobitka.
Tylko na rekach i to nie ,ze siedziec ,mam chodzic .
Ostatnio nawet na spacerach musialam ja nosic a moj kregoslup wysiada.
Ale licze na lepsze bo od 4 dni ssie smoczka i chociaz autem moge ja przetransportowac bo wczesniej bylo tragicznie ,wrzask jak nie wiem[emoji57][emoji38]
Takze mowie Wam mam zapieprz jak nie wiem.
M wraca pozno po pracy odwiedza rodzicow,Mama po chemii w maire ok ,ale niestety dostala ataku padaczki i znow przestala mowic[emoji24]troszke juz lepiej bo minely dwa tyg ale dalej nie jest za dobrze,jest slaba.
Tak wiec wybaczcie mi [emoji5]obiecuje ,ze jak Asiula odpusci to zajerze a poki co moge pomarzyc[emoji23]
Caluje wszystkie i trzymam kciuki za brzuszki[emoji8][emoji8][emoji8]
A tu macie jakas fotke zaby
792e7246a533f4affcec77fa6c3d8338.jpg
1df85271f168c9c5976012438d3823ae.jpg
 
Czesc dziewczyny dziekuje za pamiec[emoji5]
Przyznam szczerze ,ze nie zagldam bo jakby to powiedziec nie mam cZasu po tylku sie podrapac[emoji23]
I tu dziekuje @agatush kochana za wytlumaczenie mnie[emoji8]
@kwaituszekk23 powinna dostac medal za opieke nad 3 brzdacami

Moja Asia jest wymagajaca kobitka.
Tylko na rekach i to nie ,ze siedziec ,mam chodzic .
Ostatnio nawet na spacerach musialam ja nosic a moj kregoslup wysiada.
Ale licze na lepsze bo od 4 dni ssie smoczka i chociaz autem moge ja przetransportowac bo wczesniej bylo tragicznie ,wrzask jak nie wiem[emoji57][emoji38]
Takze mowie Wam mam zapieprz jak nie wiem.
M wraca pozno po pracy odwiedza rodzicow,Mama po chemii w maire ok ,ale niestety dostala ataku padaczki i znow przestala mowic[emoji24]troszke juz lepiej bo minely dwa tyg ale dalej nie jest za dobrze,jest slaba.
Tak wiec wybaczcie mi [emoji5]obiecuje ,ze jak Asiula odpusci to zajerze a poki co moge pomarzyc[emoji23]
Caluje wszystkie i trzymam kciuki za brzuszki[emoji8][emoji8][emoji8]
A tu macie jakas fotke zaby
792e7246a533f4affcec77fa6c3d8338.jpg
1df85271f168c9c5976012438d3823ae.jpg




Śliczna ta twoja Asieńka kochana zaglądaj jak dzidzia pozwoli zatęskniłyśmy za tobą.
 
@Destino, ogólnie jem tylko razowo-żytnie pieczywo albo graham. Na kolacje mam zalecane jeść właśnie białą bułkę z masłem ,serem i pół szklanki mleka albo jogurt. Mleka nie piję,bo refluks i mega wzdęcia, a po całej szklance jogurtu było nieciekawie. Jak dokladalam warzywa i mięso,to miałam nad ranem hipoglikemie. Niestety w cukrzycy ciążowej chyba każda musi znależć sposób na siebie, co nie jest takie proste bo czasem po takim samym posiłku cukry różne. Mam nadzieje,że okiełznam france.
 
U mnie przyszły już wyniki fragmentacji DNA plemnika i kolejna klapa :( 26 % przy normie max 15.
Macie jakieś doświadczenia w tym temacie ? Jest sens próbować naturalnie w ogóle ?
 
@Destino igm 0,25 a igg 213. Może ja wcześniej poplatałam. Ale już mi @bertha z @marshia i jeszcze jedną koleżanką pomogły zrozumieć wyniki. Dziękuję Wam wszystkim:*
@Funia90 kochana! Asieńka cudna:) życzę by malutka szybciutko Ci odpuściła to noszenie itd;)
@olaa90 dziękuję:* też właśnie słyzałam,że to wirus od dzieciaków.
 
Ostatnia edycja:
@Destino , ja kolacje jem o 24 około. Jak jadłam pół białej bułki z masłem i serem żółtym i do tego warzywa i migdały, to nad ranem (2-4w nocy) cukry za niskie. Jak wczoraj z polecenia diabetolog wykluczyłam warzywa i migdały a dodałam jogurt, po h nie wiem ile było, ale o 3rano 108, przy normach do 90. Także niestety nie wszystko co zalecane się u mnie sprawdza. Na śniadanie nie mogę zjeść dwóch kromek pieczywa, bo cukier 145 :( a diabetolog mówi,że nie mogę jeść jednej kromki, ze najwyżej włączy insulinę. Ja trochę inaczej do tego podchodzę...chcę wytrzymać bez niej ja najdłużej.
@matylda tez miałam cukrzycę ciążowa i niestety nie dało się jej uregulować dieta ale insulina nie jest taka straszna. Ale widzę w twojej diecie podstawowy błąd nie możesz jesc białego pieczywa tylko i wylacznie prawdziwe razowy. Jak chcesz walczyć z cukrem to szybko zjedz śniadanie i od razu idź na szybki spacer to pomaga. Świeże ogórki do śniadania to tez dobRa sprawa.
 
@Liluli ale kochana ja sobie tej białej bułki na noc nie wymyśliłam sama :D takie są zalecenia diabetolog, po to ,żeby w nocy nie było hipoglikemii. Ja jedząc te pół bułki na noc bez jogurtu mam cukier po godzinie w normie. To jest jedyna pora ,kiedy jem białe pieczywo. Na śniadanie jem razowe,graham i po dwóch kromkach jest źle, z kolei jak zjem te dwie kromki później ,cukry są w normie..
 
@bobasek1990 Jak to zleciało aż trudno uwierzyć. Jeszcze troche i twoja kolej.
@marshia Kochana będzie dobrze musimy tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na swoją kolej.
@bertha Co u ciebie.?
Kciuki za staraczki i brzuchatki.

Magda, mocne kciuki za bąbelka!! Kiedy jakaś wizyta?

Nafoczus, kurczę, zeby te problemy juz sobie poszły!


Ja zaczynam trzecia procedurę. W poniedziałek zaczynam gonapeptyl, bede miała długi protokół. Teraz jestem na antykach.
 
reklama
Do góry