reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Madzia co u Was? I jeśli dobrze pamiętam, to jak Klara? :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Tak dobrze pamiętasz :) Klara rośnie i rozrabia .Rozglądamy się właśnie za przedszkolem dla niej. Pracujemy i mam nadzieję, że uda nam się wybudować dom.Jestem nadal matką wariatką ,tutaj nic się nie zmieniło :) Dzisiaj znowu przeczytałam o śmierci małej dziewczynki i nie mogę sobie dać rady .Kibicuję wszystkim dziewczynom pragnącym dziecka .Wiem jakie to wyczerpujące psychicznie i fizycznie.A Tobie @czarna_mala mam nadzieję, że teraz się uda i za osiem miesięcy wyskoczy z Ciebie małe i rozwrzeszczane różowe bobo .Tego życzę Tobie i pozostałym także.Niewazne jaką obiorą drogę czy to posiadania dziecka biologicznego czy jak postanowiła moja imienniczka @magda1208 której życzę także powodzenia.
 
reklama
Tak dobrze pamiętasz :) Klara rośnie i rozrabia .Rozglądamy się właśnie za przedszkolem dla niej. Pracujemy i mam nadzieję, że uda nam się wybudować dom.Jestem nadal matką wariatką ,tutaj nic się nie zmieniło :) Dzisiaj znowu przeczytałam o śmierci małej dziewczynki i nie mogę sobie dać rady .Kibicuję wszystkim dziewczynom pragnącym dziecka .Wiem jakie to wyczerpujące psychicznie i fizycznie.A Tobie @czarna_mala mam nadzieję, że teraz się uda i za osiem miesięcy wyskoczy z Ciebie małe i rozwrzeszczane różowe bobo .Tego życzę Tobie i pozostałym także.Niewazne jaką obiorą drogę czy to posiadania dziecka biologicznego czy jak postanowiła moja imienniczka @magda1208 której życzę także powodzenia.
Madziu wszystkiego dobrego dla Was, ucałuj Małą Łonuziarę [emoji8] jeśli piszesz o Gabi, to przegrała walkę z rakiem mózgu :(

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Biedni Ci jej osieroceni rodzice :( Byłam przejazdem w drodze do Puław Jutro droga powrotna .A zresztą witam Scyzoryka Ja też Scyzoryk że Starachowic,ale mnie poniosło na Śląsk :) A co do Małej to na samą myśl o niej chce mi się płakać
 
Biedni Ci jej osieroceni rodzice :( Byłam przejazdem w drodze do Puław Jutro droga powrotna .A zresztą witam Scyzoryka Ja też Scyzoryk że Starachowic,ale mnie poniosło na Śląsk :) A co do Małej to na samą myśl o niej chce mi się płakać
To tym bardziej przejeżdżałaś koło mnie [emoji8]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@Kwiatuszekk23 gratulacje z całego serducha :D:);)

@marshia @nafoczka jak przeczytałam, że teraz ja w kolejce to taką miałam minę :o bo ja jeszcze Dziewczęta total w czarnej d... z wyprawką, szkołą rodzenia i ogólnie wiedzą na temat pielegnacji maluszka :p. No ale nie ma to tamto od jutra szkoła rodzenia więc pewnie wrzucę 5 bieg ;)
A tak w kolejności zaraz ze mna jeszcze rodzi @Asia2104 także Dziewczęta brzuszków starczy dla każdej :D:) choć ja w kościach czuję, ze już za kilka dni dowiemy się o jakiejś fasoleczce ;)
 
reklama
@Kwiatuszekk23 gratulacje z całego serducha :D:);)

@marshia @nafoczka jak przeczytałam, że teraz ja w kolejce to taką miałam minę :o bo ja jeszcze Dziewczęta total w czarnej d... z wyprawką, szkołą rodzenia i ogólnie wiedzą na temat pielegnacji maluszka :p. No ale nie ma to tamto od jutra szkoła rodzenia więc pewnie wrzucę 5 bieg ;)
A tak w kolejności zaraz ze mna jeszcze rodzi @Asia2104 także Dziewczęta brzuszków starczy dla każdej :D:) choć ja w kościach czuję, ze już za kilka dni dowiemy się o jakiejś fasoleczce ;)
O tak. Ja tu dla was hoduje. Ale tylko dla jakiejś twardzielki bo mała daje zdrowo popalić i co się lekarz ucieszy że jest głową w dół to ona tego samego dnia robi fikolka...

A póki co leżę i próbuje wytrwać. Kojarzycie bajkę o wilku i 7 koźlątkach? Tam jest scena kiedy mu kamienie zaszywaja w brzuchu i on tak idzie biedny ciągnąc tymi kamieniami po podłodze... I tak właśnie od 2 dni jest u mnie..

Napisane na SLA-L22 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry