reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@matulkaa kochana i z takimi wynikami dałaś rade tylko na sterydzie i accofil? Czy grubszy kaliber ? A Kojarzysz może jakie miałaś ta 1 wartość nk: bo druga doczytałam ze ponad 40. Ja mam nk aktywność: 15, nk aktywność po 2 h : 30 :( kir to ja mam prawie wszystkie obecne a gdzieś wyczytałam ze 11 powinno być obecnych i genotyp bx w uwagach... jeszcze to allo mlr ehhhh
 
reklama
@matulkaa kochana i z takimi wynikami dałaś rade tylko na sterydzie i accofil? Czy grubszy kaliber ? A Kojarzysz może jakie miałaś ta 1 wartość nk: bo druga doczytałam ze ponad 40. Ja mam nk aktywność: 15, nk aktywność po 2 h : 30 :( kir to ja mam prawie wszystkie obecne a gdzieś wyczytałam ze 11 powinno być obecnych i genotyp bx w uwagach... jeszcze to allo mlr ehhhh
Pierwszy wynik aktywności miałam 25 a drugi 45,2. Ciąża do 12 tygodnia na Accofilu, poza tym Neoparin 0.4, Acard 75 do 36tc, Duphaston do 20 tc, Luteina do 34tc, witaminy metylowane, Euthyrox 75. Ja nie miałam sterydu. Przed ciążą szczepiłam się limfocytami partnera u Sachy, plus doszczepianie w trakcie (6/7 tc). Na wątku nafoczki dot. staraczek wkleiłam dawno temu tabelkę ze wszystkimi swoimi badaniami jakie zrobiłam w trakcie diagnostyki [emoji4]
@iveo [emoji8]
W takim razie ku pokrzepieniu serc [emoji7]

1520076967-b7f46bfbd5eec7fb-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja wczoraj mialam rok od odjescia drugiego Aniolka
Codziennie wyje ze szczescia trzymajac moj skarb.
I zawsze chcialam 3 dzieci ,teraz jestem wdzieczna ,ze mam AZ jedna poki co[emoji5]
Rok temu przezywalam kolejny raz tragedie a dzis mam swoj skarb
Zycze kazdej z Was tego cudu.
Zycie zmienia sie o 180 stopni ale warto
walczyc .
Nawet jak mowia ,ze sie nie uda[emoji5]
I tez mialam mysli po 2 poronieniu ,ze jak sie nie uda to nie wiem czy M mnie nie zostawi .
Mowil ,ze by nie zostawil.
Ale byl placz

@Porzeczka1234 piekna historia kolezanki az sama sie wzruszylam

A tu foteczki mojej koali (ciagle na rekach) z okazji pierwszego miesiaca[emoji5]
1520081871-f494fea10b4996b4-aaaaaa.jpeg
1520081877-d226e82b2ac73c9a-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Funia90 cudowna mala to samo @matulkaa
Przez przypadek natknelam sie na posty dawne od @Destino jak rowniez była załamana tak sie ciesze ze Ci sie udalo i dajesz nadzieje innym jednak doly sa i i zalamania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@auri_1 jakbys widziala jak ten balonik furgal jak sie zorientowala ,ze ja odlozylam do lozeczka heheh[emoji23]
Oj czas leci dziecko mi z ciuchow wyroslo[emoji15]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry