reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Kas gratulacje, :)
po Nafoczce i Doris jest mega wysyp udanych, zdrowych ciąż, dziewczyny przyniosłyście szczęśćie na forum
to teraz ja Was pomęczę pytaniami
@czarna_mala przypomnij sklerotyczce doc. jak kierował Cię na szczepienia robił kiry, nk? czy wogóle co wyszło nie tak że postawił na szczepienia?bo z tego co pamiętam miałaś allo mlr podobne do mojego więć nie zerowe:confused:
i powiedzcie mi o intralipidzie? kto daje receptę ?i czy apteki to mają na stanie?czy to się zamawia?
sorry za głupie pytania ale kompletnie nie wiem
a i jeszcze jedno czy badanie kir wychodzi kiedykolwiek dobre...hmmm
całusy dla brzuchatek
 
reklama
Nie wiem czy zasne z wrażenia, hehe. Mase pytań mi się rodzi po wizycie, nie dotarło do mnie zeby o to dopytać na wizycie.
1. Mówiła, ze wszystkie leki do 20 tc. Potem zostają przeciwzakrzepowe. Od 20tc clexane w uda. Nie dopytałam czy duphaston do 20 tygodnia tez. Ktos tak dlugo bral? Muszę się dopytać, jaki ma plan na progesteron (nie biore luteiny)
2. Następna wizyta za miesiąc, to będzie okolo 10 tc. Wtedy wysle mnie na prenatalne? Znajdę tak szybki termin?

Dobranoc:* Porzeczko czekam na jutrzejszą betę:*
 
Nie wiem czy zasne z wrażenia, hehe. Mase pytań mi się rodzi po wizycie, nie dotarło do mnie zeby o to dopytać na wizycie.
1. Mówiła, ze wszystkie leki do 20 tc. Potem zostają przeciwzakrzepowe. Od 20tc clexane w uda. Nie dopytałam czy duphaston do 20 tygodnia tez. Ktos tak dlugo bral? Muszę się dopytać, jaki ma plan na progesteron (nie biore luteiny)
2. Następna wizyta za miesiąc, to będzie okolo 10 tc. Wtedy wysle mnie na prenatalne? Znajdę tak szybki termin?

Dobranoc:* Porzeczko czekam na jutrzejszą betę:*
Kasiu, mam koleżankę którą jest teraz w 15 tygodniu i duphaston cały czas bierze. W kwestii heparyny - mnie dzisiaj na wizycie moja gin. Kazała przejść na ramiona żeby brzuch odpoczal ( robią mi się spore siniaki). Tak na następnej wizycie wyśle Cię na genetyczne i spokojnie znajdziesz termin :-)

I jestem pewna ze w końcu uśniesz :-) emocje trochę opadną i przyjdzie zmęczenie :-*

Śpij i snij o swojej Kruszynce :-)

A ja dzisiaj się dowiedziałam że jeśli za dwa tygodnie znowu fibrynogen skończy mi o prawie 100 to moja ginekolog wysyła mnie do hematologa... Zobaczymy co to z tego wyjdzie. Na szczęście odebrałam też wyniki test Pappa i ryzyko niskie [emoji1]

Spokojnych snów dla wszystkich!!
 
Gratuluje Kas.

Bertha przykro mi, ze tak cierpisz. Straty rozrywaja serce, jednak daja sie zebrac i isc dalej, a co zrobic jak ciezko zajsc? Oczywiscie pytanie retoryczne. Tule Cie mocno kochana. Wiem, ze zadna pociecha, ze nie jestes tu sama. Cud... cuda... nie jestem juz wierzaca, ale cud to nasza nadzieja i na to licze i Tobie goraco go zycze :*

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@kas90 gratuluję:) Trzymam kciuki za szczęśliwy rozwój maluszka:)

@EvitaO a może jeszcze jednak nie koniec? Przecież plamienie nie musi oznaczać tylko końca...co? Trzymam również kciuki za Ciebie, by jednak to nie oznaczało to o czym myślisz...
Dziewczyny mam prośbę...napiszcie ile miałyście lat jak urodziłyście, bądź zaszłyście w udaną ciążę? Mam kryzys wiekowy chyba...
Miłego dnia kobietki:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry