reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam was dziewczyny trochę milczałam ale po wpisie bobasek1990 normalnie strach mnie sparaliżował co będzie dalej chociaż i tak nie wiem jak ten mrl wyjdzie wszystko się tak przeciaga
W sobotę zrobiłam cytoligie ureoplasme mykoplazme i chlamidie i jestem nerwowa i niespokojna caly czas na coś czekam

Burczus trzymam kciuki ja chyba też ten intralipid wezmę pogadam jeszcze z malina

Kas glowa do gory kolejny miesiąc będzie twoj ja bym wierzyła w bthcg ale i w cuda też wierzę :p

Sus where are you? Odezwij się myślę o Tobie czesto

Fondi 31 tydzień juz prawie koniec moje marzenie

Dżoł masz siłę biegac po lekarzach podziwiam

Dziewczyny wiem ze jest ktoś tu z Poznania moja lekarka polecila mi lekarza Skrzypczak ja raczej się do niej wybiorę bo mam bardzo daleko już nie zamierzam sobie mieszać w głowie następnym lekarzami ale podobno to kobitka która zajmuje się poronieniami nawykowym także może komuś się przyda Może i mi sama nie wiem co mnie czeka Pozdrawiam wszystkie staraczki brzuchatki i dzieci forumowe Całuję w nosek

Bobasek Nie przywitałam się z tobą i Ja się lecze u profesora Malinowskiego Uwierz mi że twoje 10000 to i tak dużo mniej niż ja już wydałam ale nie to jest ważne ważne są bobaski Trzymam za ciebie bardzo mocno kciuki odezwij się po wizycie Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze przytulam
 
Porzeczka Trzymam kciuki za MRL.
Czekam na wyniki badań , które Malina kazał powtórzyć.
Sama jestem pewna obaw co dalej .
Fondie to skąd mamy mieć pewność że MRL nam nie spadło .?
 
nie mamy pewnosci czy nie spadlo ale tamtej dziolszce wzroslo po szczepoeniach od meza i zmalalo troszke po pulowanych ostatecznie spadlo .

malina wtedy kazal zrobic badanie zarodka i potem mrl
 
reklama
Do góry