reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Zastrzyki na ryczałt zależą od wyników badań jeżeli w odstępie 6 tyg są podwyższone bez gadania lekarz powinien wypisać receptę ze zniżką. Ja miałam zalecenia od hematologa ze od pozytw. Testu mam brać 0,4 claxen. Pierwsze receptę dostałam od lekarki z Lux med, która bez oglądania papierów wypisala mi receptę na 3 opakowania. Pamiętam ze zapłaciłam 40 zl, kolejnej recepty bez papierka od hematologa u innego skapego lekarza bym nie dostała. Ale on i tak wypisał mi receptę na 3 opakowania za które zapłaciłam 120 zl w tej samej aptece. Także trzeba zabezpieczać sie. Bo z tymi lekarzami to nigdy nic nie wiadomo.
 
reklama
Porzeczka Trzymaj się Kochana będzie dobrze wierzę w to.
Tak wiem Dżoł.
Chodziło mi konkretnie o Malinowskiego jak on do tego podchodzi ponieważ wystawił mi receptę bez ryczałtu.
Avitka wszystko mi wytłumaczyła za co jestem jej wdzięczna.
Lamia Super.
 
Ostatnia edycja:
1485369619076-1632840917.jpg
a to ja 25 tc
 

Załączniki

  • 1485369619076-1632840917.jpg
    1485369619076-1632840917.jpg
    562,8 KB · Wyświetleń: 653
Madziu odnośnie fraxiparyny to tak ja mam zaświadczenie od genetyka ze należy mi się na ryczałt ze względu na mthfr.
Mhh co u mnie dziś szczepienie nie wiem juz ktore i mrl również miałam i czekam czy coś się zmieniło jeszcze muszę powtórzyć cytilogie i juz jestem obsrana za przeproszeniem ze strachu

Martyska ja się nie znam na tych badaniach nie robiłam tych takze nie wiem wydaje mi się ze to badanie dotyczy czy mąż może być dawcą do szczepień i chyba nie ale nie jestem pewna czy dobrze to interpretuje

Marthi witaj jakie robiłaś badania? U kogo się leczysz homocysteina podwyższona świadczyć być moze o możliwości trombofili wrodzonej ? Robiłaś to badanie u kogo sie leczysz?

Sus odzywaj sie bo mnie stresujeszbjak dlugo milczysz haha przytulam

Wszystkim brzuchatki ściskam pisac wstawiac zdjęcia

Staraczki trzymam kciuki Madziu za Ciebie również

Nafoczke i doris również całuję w noski synków
Ale to są wyniki badania Allo mlr. ..[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :)

Foczuńku środa a uległa ma grypę żołądkową i co za tym idzie odruch wymiotny ;) a piec załadujemy od dołu [emoji12] będzie dłużej cieplej [emoji16]

Lamia śliczny brzuś i Milenka [emoji7]
Ale to są wyniki badania Allo mlr. ..[emoji53]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
To masz jakieś dziwne to mlr...ja robiłam na Prokocimiu i mój wynik wygląda tak:
received_10208251473858557.jpeg



Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • received_10208251473858557.jpeg
    received_10208251473858557.jpeg
    61,1 KB · Wyświetleń: 699
Dzień dobry :)

Foczuńku środa a uległa ma grypę żołądkową i co za tym idzie odruch wymiotny ;) a piec załadujemy od dołu [emoji12] będzie dłużej cieplej [emoji16]

Lamia śliczny brzuś i Milenka [emoji7]

To masz jakieś dziwne to mlr...ja robiłam na Prokocimiu i mój wynik wygląda tak:Zobacz załącznik 792953


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
To naprawdę mam dziwne i dlatego nic z tego nie rozumiem. Badanie robiłam w Warszawie w Instytucie Immunologii.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ogólny wynik hamowania na końcu jaki masz?

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Właśnie nic nie mam. Tylko to co wcześniej wstawiłam.


Hamujący wpływ surowicy wynosi 0%
Odpowiedz proliferacyjna limfocytów moich w surowicy pacjentki na antygeny mojego męża wynosi 236% odpowiedzi uzyskanej pod wpływem spulowanej surowicy pochodzącej od 20 dawcow krwi.
1. Proliferacja limfocytów z surowicą spulowaną ( od zdrowych dawców) : 610
2. proliferacja limfocytów z surowicą pacjentki : 1440



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry