reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Doris, cudny Oliś!!!

Sus, bardzo mi przykro. Niestety nie pomogę w temacie szczepień, bo nie mam o tym pojęcia. Ale mocno trzymam za Was kciuki!

Gabiś, super wieści!!!

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Sus, fajnie ze sie odzywasz:) Moze cos Ci sie rozregulowalo, ale z czasem dojdziesz do siebie. Dorisku ale super facet ten Olis.
 
reklama
Sus czekam na info od ginekologa bo jestem ciekawa co tam wymyśli a robiłaś kiedyś mrl? Pewnie u Maliny musiała byś robić nowe badania kręcił by nosem chociaż mi uznał sporo badań ale suma i tak była wysoka ja już tyle wydałam ze nie zrezygnuje bo też nie mam alternatywy na lekarza. Malina tylko nie szczepi przy ana dodatnim bo miałam podejrzenie ale wykluczył mi to badaniem i zakwalifikował na szczepienia chociaż byłam na to przygotowana

Po szczepieniach wczorajszych prawie nic nie boli lekkie gorki i znów się boje ze to nic nie da i mrl nie wzrośnie.

Dżoł dobre jesteśmy nieźle narwane

Magda masz wyniki mrl bo coś milczysz?
 
Ostatnia edycja:
Sus a skad jestes?
A Sacha? On uznaje wszystkie badania. Na bocianie poznalam dzoewczyne ktorej Malinowski odmowil szczepień i miala wylewy. Miala in vitro i szczęśliwie donosila do terminu.
Ja,wiecej Ci nic nie pomogę bo nie pamiętam
 
Sus, tak mi przykro...
Gabiś, cieszę się z takich wieści :)

Ja kochane czekam na @, beta <2. Żałuję tylko, że nie zrobiłam w tym laboratorium co zawsze, bo tam podają dokładną wartość (kiedyś miałam 0,16 przy braku ciąży). Poza tym zawsze czułam zagnieżdżanie, a teraz nic :p Tylko dziwny był ten zabarwiony nitkami krwi śluz 6 dni po owu (taki sam miałam przy 2 ciąży i była to implantacja), może coś się nie powiodło, to ponoć bardzo częste.

Dupka mam odstawić w dniu @. Ale gdzieś słyszałam, że duphaston może wstrzymywać miesiączkę, prawda to?
 
Susana bardzo mi przykro
Moj lekaz to d....k
9 stycznia mam pryuwatna wizyte u genetyka przez telefon, maja mi na pismie dac zalecenia i do tego cymbala z nimi pojade. Dostałam dzis @ 31 dni po poronieniu. Dobrze ze juz przyszla.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wszystko sie popierniczyło .
Miałam dwie bochemicze .
Teraz jestem w trakcie trzeciej bioch.
Z testem bledziochem
Myślałam o zaszczepieniu sie ale nie chce jeżdzić do Maliny .
Chciałabym u siebie .
Dlatego potrzebuję informacji co podają kobitki jak chodzicie na szczepienia ..??
Czy same limfocyty czy razem z osoczem ????
I jaką dawkę ???
To znaczy ile ml??
Jakby któraś z was podpytała z " niby ciekawości" te pielęgniarki. jak będzie na szczepieniu to bym była wdzięczna
Dalej ten temat pociągnie już moja ginka na miejscu
Susanko przykro mi:/
Będę pewnie podczytywać forum przez cały dzień w pracy,ale już chciałabym Wam życzyć udanej nocy Sylwestrowej:)
I oby 2017 rok przyniósł Wam/i mi też/ upragnione szczęście w postaci małego wrzeszczącego bąbelka:)
Jak spędzacie ostatnią noc w roku? Bale czy raczej domówki?
Ja z kuzynostwem męża z tabunem dzieciaków pod bokiem-domówka:)
 
My mielismy isc do znajomych, a moj M znowu chory, leży w domu. Wiec siedzimy jutro w domku. Ma brac lek przeciwwirusowy- groprinosin , myslicie, ze lek i temperatura okolo 37.5 (zbijana) bardzo zle wplynie na plemniczki? Macie jakies obserwacje?
Mam nadzieje, ze sie nie zarażę. Strasznie teraz wszyscy chorują...
 
My mielismy isc do znajomych, a moj M znowu chory, leży w domu. Wiec siedzimy jutro w domku. Ma brac lek przeciwwirusowy- groprinosin , myslicie, ze lek i temperatura okolo 37.5 (zbijana) bardzo zle wplynie na plemniczki? Macie jakies obserwacje?
Mam nadzieje, ze sie nie zarażę. Strasznie teraz wszyscy chorują...
Kas90 myślę że Nie wpłynie ;-). Daj mu mleko z miodem i masłem. Mój M też chory leży :-p i też ma podobny stan podgoraczkowy ...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
cześć dziewczyny. Ktoś tutaj pisał o skierowaniu do poradni genetycznej od lekarza rodzinnego. Ja dzisiaj takie skierowanie dostałam bez problemu. Ale byłam zadowolona do czasu, kiedy zadzwoniłam do poradni we Wrocławiu, żeby się zarejestrować. Tam pierwsze wolne miejsca marzec, ale za dwa lata :). śmiechu warte.
 
Do góry