reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Hej dziewczyny,
dawno się nie odzywalam więc pewnie mnie nie pamiętacie..
ale mam pytanie bo nie daje mi coś spokoju...
chodzi o to,że tak od miesiąca zaczęły mi wypadać włosy..ale nie tak normalnie jak zawsze,tylko wręcz całymi garściami...straszne to jest,miała któraś tak a była po szczepieniach?niewiem czy powiązywać ze sobą te fakty...
 
witam aniołeczki
Nie wiem czemu tak szybko ,ale mam syndrom wicia gniazda albo to magia świąt :wink:
Chałupka wylizana jest czyściutko a ze jestem trochę pedantką to się cieszę :-D
Zakupiłam już jeansy ciążowe ,bo mam dosyć dresów:wściekła/y:
Energia jest ,apetyt też i złe myśli odeszły w siną dal...zaczynam planować ,oglądam komody i rzeczy dla dzidzi :tak:sterydu już nie biorę a dzidzi czuję kilka razy dziennie -uwielbiam:p
zaraz po świętach połówkowe i zobaczymy czy będę mogła sukienki kupować:-) :)
Dziś błogie lenistwo ,mąż gotuje :D
Pozdrawiam wszystkie mamuśki i przyszłe mamuśki;)
 
Tak Kasiu odstawiałam jak juz wiedziałam że nic z tego ale potem brałam od jakiegoś 3 dnia po owu

U nas synowie smarkaci się zrobili :/

Kochana, a odstawiałaś z dnia na dzień? Czy jakoś stopniowo? Chociaż mam nadzieję, że żadnego odstawiania nie będzie:D

Co z tymi chorobami w tym roku?:( "Moje" dzieci też ciągle chore.

Lamia, dziękujemy za pozytywną energię :D
Arluska (ja się nie szczepię), zawsze tak mam z włosami wrzesień-listopad, co roku. Wypada baaaardzo duzo włosów, a teraz mam pełno młodziutkich odrostów. Ale już mnie to nie martwi, bo co roku mam tak samo. Wychodzą stare, żeby młode mogły rosnąć.
 
Kochana, a odstawiałaś z dnia na dzień? Czy jakoś stopniowo? Chociaż mam nadzieję, że żadnego odstawiania nie będzie:D

Co z tymi chorobami w tym roku?:( "Moje" dzieci też ciągle chore.

Lamia, dziękujemy za pozytywną energię :D
Arluska (ja się nie szczepię), zawsze tak mam z włosami wrzesień-listopad, co roku. Wypada baaaardzo duzo włosów, a teraz mam pełno młodziutkich odrostów. Ale już mnie to nie martwi, bo co roku mam tak samo. Wychodzą stare, żeby młode mogły rosnąć.
Po prostu odstawiałam. Brałam 10 encortonu=8 metypredu
Włosy tez mi w tym okresie bardzo wypadają no a po ciąży szczególnie z tym ze teraz to mi się nawet poprawiły albo... znowu będzie bobo :D

PS zaktualizowałam nasz listę wyczekanych dzidziusiów :) Julia jest następna :) a mamy też dwa brzuszki do wynajęcia :)
 
Lamia, trzymamy kciuki:-) Najważniejsze, że dobre mysli są z Tobą i dobrze się macie:-)
Kochane,czy Solgar ma metylową formę witaminy B12 i B6? Pytałam w aptece a Pani nie wiedziała. A z opakowania nic nie skumałam...
 
reklama
Hej dziewczyny,
dawno się nie odzywalam więc pewnie mnie nie pamiętacie..
ale mam pytanie bo nie daje mi coś spokoju...
chodzi o to,że tak od miesiąca zaczęły mi wypadać włosy..ale nie tak normalnie jak zawsze,tylko wręcz całymi garściami...straszne to jest,miała któraś tak a była po szczepieniach?niewiem czy powiązywać ze sobą te fakty...
Kochana słyszę to teraz w pracy od co drugiej osoby poprostu taki czas zimowy dodatkowo może jakiś stres.... ale mnie boli głowa 3 dzień i tez dzisiaj się zastanawiam czy nie od szczepień ale to chyba od kregosłupa:)
 
Do góry