reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Gratulacje dla Strawbelki :-)
Nafoczko śliczne foczusie :-)
Kas, a co Cię wstrzymuje? Tylko ten katar?
Bertha - ja nadal trzymam kciuki.
Burczuś, o Tobie też często myślę.
Beata - jak przerabianie mebli?
Doris - gdzie jesteś?
Tęczowa, Marzycielka, Destino, Avita, Liluli, Lilia, Fondie, Beri, Julia, Mickey, Magda82, Magda1208, Lamia, Asia, Maciejka, Kwiatuszku, Kas, Porzeczka, Czajak, Arluśka, Agatush, Riri, i Wszystkie Dziewczynki których nie wymienilam - buziaki wielkie :-) :-) :-)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabiś, nawet nie tyle przez katar (rzadko kiedy nie mam kataru :p)Mialam takie lekkie zapalenie spojowek przez zatkane od kataru kanaliki i boje sie, ze moze wrocic gorsze jak odstawie krople, bo katar dalej mam.
Własnie robie inhalacje :D
Dla ubawu powiem, ze w poniedzialek miałam powiększone "wezły chłonne", a to byl zwykly zakwas. To się nazywa hipohondria:p Wizja zapalenia oka i antybiotyku. Tak bardzo bym chciala chronic moje przyszle dziecko, ze to jest aż nienormalne.

Nafoczka, jesli mogę zapytać, skąd własviwie wziął się pomysł na nick?:D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jakie newsy po wizycie u maliny??


--------------------------------------------
35l, 0 dzieci, 1 aniołek (08.2015 7tc), starania od 2014 roku, MTHFR A i C hetero, plemniki słaboruchliwe
Pregna plus, B6+B9+B12 metylowe, Acard, Colostrum, Inofem; w ciąży dodatkowo Clexane i progesteron

XI.2016 - pierwsze IUI-
 
reklama
Bertha no tak zielonego swiatła nie ma ale.. prof okazał ludzką miłą twarz powiedział ze mrl musi wzrosnąć ze teraz brak mi wiary ale będzie dobrze czekają mnie w sumie prócz dzisiejszego szczepienia jeszcze 3 pullowane teraz co 2 tygodnie prawie ryczałam na koniec broda już mi chodziła wyściskał mi dłoń miłe to było także obudził we mnie to czego ostatnio było mi brak wiarę. Jesli chodzi o wyniki test CBK mam juz w normie i nie muszę powtarzać został mi IMK i MRL także cos te szczepienia jednak mi dają. Takze czekam dalej.

Strawberka gratuluję kochana myślałam o Tobie ucaluj synka
 
Do góry