reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A ja dziś zakupiłam pessar!! Ale to jest duże ale podobno i tak nie największy!!!!! już się boję na samą myśl jak będzie odbywało się zakładanie tego! Przeplotki przy zasłonach mam takiego razmiaru!!!!!!!!
Nafocza pamiętam, że Ty na pewno miałaś zakładany! Napisz mi coś o tym!!
A malina mi mówił żebym nie oglądała bo się przerażę!!!!

Edit. Porzeczka ja długo po wizycie dostałam list!!! Nierezygnuj z maliny to moja rada!!!:) ;)
 
Ktoś kiedyś mówił o Wilczyńskim, Dubrawski też chyba.
Mnie od dwóch dni znów mocno kłuje w klatce. Miałam tak dawno temu często po stresowych sytuacjach ale wszystko minęło jak zaczęłam brać acard i witaminy przed ciążą. Teraz wróciło. Nie wiem od czego to, bo przecież nerwów miałam wcześniej więcej i nic a teraz tak zaciska że szok. Miał tak ktoś???

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Gabis tez tak mialam. Takue klucie i rozchodzace sie goraco. Zaczelo sie kilka miesiecy po ostatnim poronieniu. Mysle ze to byl stres. Przeszlo po regulatorach homocysteiny Solgara.
 
Dubrawski. To miał być kolejny lekarz gdyby się nie udało. Przebada wszystko.

Nafoczka, jest to miejsce. Jesteście przykładem, że nie warto się poddawać i jaka nagrda nas czeka, jeśli dalej będziemy walczyć. [emoji2]
Kwiatuszku, chodze do Dubrawskiego. Specyficzny ale indywidualnue podchodzi do pacjentek. Z kazda wizyta jest coraz lepiej bo pierwsza jest tragiczna. Dziewczynki podajcie linka do tego forum Nafoczki o ciazach po poronieniu prosze. Nie moge znalezc...
Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry