reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

bertha, Strawbelka - to jest chyba tak, że jak dr nie stwierdzi, że jest to endometrioza 1 stopnia tylko początki to nie wpisują. Ja mam endometrioze 1 stopnia i tak mam napisane w wypisie. Nie dostałam nic na zrosty

takaja92 - gratuluję :)

Gabis - masz wyznaczony termin prenatalnych?
W poniedziałek dopiero będę się umawiać, ale to u mojego gina w szpitalu więc powiedział że jak będą problemy z terminami (a będą na pewno) to mam dzwonić do niego, on mi załatwi termin.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale duzo dobrych tu wiesci. Rosna nowe maluszki:) Trzymam za Was wszystkie kciuki i nastawiam sie pozytywnie na nastepny cykl. Nie badalam sobie homocysteiny ale ok miesiac czasu jem modulatory homocysteiny Solgara. Ustapily mi uciski w klatce piersiowej, taki niepokoj wewnetrzny tez zniknal i wogole super sie czuje. Ciekawe czy to ten suplement. Miala tak ktoras z Was?
 
Asiu, super wieści :)
Takaja, dziękujemy za dobre wieści.
Beri, jaką miałaś homocysteinę kochana?
Nie badalam homocysteiny. Nie mialam jej zleconej. Ostatnio jak Dubrawski zobaczyl jakie mi sie krwiaki robia po Clexagne ( wielkosci dloni) kazal mi brac modulator homocysteiny. Po miesiacu brania zaczelam sie super czuc i dopiero poczytalam o co chodzi z ta homocysteina. Zapytam go na kolejnej wizycie czy to mozliwe. A mialam oprocz tych krwiakow usciski w okolicy serca i taki ciagly niepokoj niczym nieuzasadniony. A teraz jestem czlowiek- luzik:) i dobrze mi z tym bardzo.
 
Beri, dobrze wiedzieć :) Ciekawe, czy ja się będę czuła lepiej jak mi spadnie homocysteina (choć nie czuję się źle i nic mi nie dolega - ale nie mam jakiejś bardzo wysokiej). A teraz nie robią Ci się takie krwiaki? W jaki sposób to zadziałało na krwiaki?
Jeśli to nie problem, cofnij proszę ocenę ze strony wczesniej, bo chyba niechcący wskoczyła :)
 
Cześć :)
Chciałam napisać tak symbolicznie, że mój okruszek wczoraj skończyl 4 mce :) jest cudowny, wspaniały i całe zycie mu oddałam. Ciaza to najdluzszy i najtrudniejszy w moim zyciu czas. Pierwsze 3 mce po urodzeniu tez były ciezkie. Kolki, walka o kp, bole brzucha, cycow itp., no i szpital...
Teraz Wikus jest już komunikatywny, uśmiecha na nasz widok, a czasem w glos, bawi z nami, kolki przeszły, spi od 21-22 do 4-5. Z cycem i z mm tez go ustawiłam. Bylo ciężko, jest wspaniałe bo wszystkiemu można dac rady.
Tak calkiem niedaawno "rodzilam" z wami na wizji, a i test rok temu robilysmy "wspolnie" :)
Nawet nie wiecie jak bardzo bardzo wam życzę żebyśmy wszystkie mogły być tak szczęśliwe, to tylko minął rok ♡ głowy do góry :*
 
Nafoczka, Wikuś jest śliczny :-)

Ja zaczynam panikować. Ciężko było dziś znaleźć tętno i miałam czarne myśli związane ze zrostami, które są, albo ich nie ma. Ginekolog pytała czy mieśniaków nie miałam, bo macica się dziwnie ułożyła i maluszkowi było niewygodnie. Z drugiej strony nie słyszałam, żeby przez to były jakieś komplikacje. Nawet przy miesniakach jest małe prawdopodobieństwo, że coś.będzie nie tak. W poniedziałek 15 tc i wizyta. Boję się.

Napisane na HUAWEI TIT-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czyje to foto wyswietla mi sie na komorce przy naszym watku? To Wikus???
Zawsze wyswietla sie ostatnie foto, a na istatnim foto jest Wikus w zoltej czapeczce, tamto to inne foto. Tez tak macie? Nafoczka co kombinowalas z fotkami?[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry