reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Masz rację, jak Wam się podoba to najważniejsze!! Mnie Przemek podobał się zawsze i wiedziałam że jak będę miała syna to takie imię mu dam!! A dziewczynka to zawsze Ania ale to strefa pewnie pomału nie spełnionych marzeń!!:(

Edit: Mickey ten cykl bez stymulacji i dlatego bez nadzieii raczej:(
Avita popatrz na foczkę starała się tyle miesięcy i popatrz jak ją Bozia obdarowała, czasem poprostu trzeba dużo wiary i nadziei, uda się lecząc u Maliny musi się udać
 
U mnie niestety ponad wszystkim jest upływający czas a na to nawet malina nic nie pomoże:(
Wiara i nadzieja jeszcze się tli:)
Avita, mi tez zegar cyka, ale wiara jest. Dziewczynki, ktore przechodzily biochemiczna. Dodtalam w 22 dc okres. Nigdy nie mialam tak wczesnie. Okres trwa juz 6 dzien i wciaz jes zywa krew. Mniej niz na poczatku, ale jest. Czy to mozliwe ze zarodek nie zagniezdzil sie i to taka wczesna biochemiczna?
 
Pozdrowienia sobotnie :)
Czarna, sobota to dzień...? :D
Ps Bea makaron zrobiony :p
U mnie to dzień kłótni z moim Baranem [emoji21] tak się wkurzyłam, że wsiadłam do auta i pojechałam...do Maka na loda [emoji23] właśnie kończę pochłaniać z polewą karmelową, mniam! [emoji12] a jak wrócę do domu i znowu mnie wkurzy to znowu wsiądę i pojadę na kebaba hahaha [emoji23]


Mickey też mi się podoba Twõj Awatar:) przyjdzie dzień że będziesz cieszyć się z takiego dzidziolka!!:)
Ovli jak plamisz to lutka jedna troche mało!!
Kwiatuszek gratuluje synusia!!
Agnieszka gratulacje i dużo zdrówka dla Was!! :)
Strawbelka Antoś bardzo ładne imię tylko teraz dosyć popularne. U mojego Przemka jest w klasie 2 a w przedszkolu było 4! I jest rodzeństwo: Kejsi i Brajan (taka pisownia!!):(-biedne te dzieci:(

Też jestem przerażona dziewczyny tym co chcą nam zafundować nasi rządzący!! Ale można się było tego spodziewać!!!

A ja jestem cała obolała, boli mnie brzuch, cyce i czuje się jakbym miała za chwilę eksplodować i czekam na wstręciuche-kolejny cykl do bani:( :( :(
Edit: któraś pisała albo coś źle przeczytałam: inofem obniża tsh!!??
Wczoraj w Auchanie ojciec wołał synka o imieniu Kewin [emoji13]

Avita uda sie i Tobie.
Ja juz mam 37 lat i amh rok temu 0,855.

Masz juz syna. Malina Ci juz napeawi ta immunologie szczepieniami i doczekasz sie corci[emoji4]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Serio masz tyle lat? Widziałam Twoje foto i w życiu bym Ci tyle nie dała ;) jakich kremów używasz? [emoji1]

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
 
Mickey też mi się podoba Twõj Awatar:) przyjdzie dzień że będziesz cieszyć się z takiego dzidziolka!!:)
Ovli jak plamisz to lutka jedna troche mało!!
Kwiatuszek gratuluje synusia!!
Agnieszka gratulacje i dużo zdrówka dla Was!! :)
Strawbelka Antoś bardzo ładne imię tylko teraz dosyć popularne. U mojego Przemka jest w klasie 2 a w przedszkolu było 4! I jest rodzeństwo: Kejsi i Brajan (taka pisownia!!):(-biedne te dzieci:(

Też jestem przerażona dziewczyny tym co chcą nam zafundować nasi rządzący!! Ale można się było tego spodziewać!!!

A ja jestem cała obolała, boli mnie brzuch, cyce i czuje się jakbym miała za chwilę eksplodować i czekam na wstręciuche-kolejny cykl do bani:( :( :(
Edit: któraś pisała albo coś źle przeczytałam: inofem obniża tsh!!??

Wiem , że troszke mało ale cóż mam zrobić nie mam wiecej , muszę do środy poczekać a jak w klinice mi nie przepiszą to pójdę do Polskiej przychodni i tam mi dadzą . Tylko wizyta 130 f plus recepta 16 f a ze szpitala miałabym za darmo bo ja jako osoba chora na tarczyce wszystkie leki mam za darmo .

Czytałam dzisiaj na necie o tych bólach brzucha w ciąży i tam niektórzy piszą , że jak ma się takie bóle podobne do okresu to są pierwsze objawy poronienia !!! A niektórzy piszą , że to normalne w ciąży . Dziewczyny jak było u was ? Ja już nie pamietam za bardzo , wiem że miałam też takie bóle jak na okres przy wcześniejszych poronieniach . Wszystkie moje notatki wraz ze zdjęciami usg wyrzuciłam , bo sprawiały mi przykrość a teraz by mi się przydały ;( . Mądra ja po fakcie ;(

Jak narazie już nie plamię ;) wziełam nospe , dupka i narazie spokój ,boli mnie tylko troszke brzuch .
A mi dla chłopca bardzo podoba się imię Mikołaj a dla dziewczynki ; Sara , Pola, inga , Iga , Ola, Marysia ( ale nie dam bo znam wredna babę o tym imieniu i by mi się z nią kojarzyła ) Hania , jeszcze kilka by się znalazło .

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Avita widzę że trzeba Cie w dupke kopsnac. Bylas u najlepszego lekarza??Bylas! Dal Ci zielobe?Dal. To pobzykaj się dla przyjemności. Jak nie znajdziesz ok mmoże nast razem. Jak się boisz iidź na monit. Jak na minucie 3cykle nic nie będzie to idź na histeroskopie.Nie siedzi bezczynnie .Jak ja nie poszlabym na laparoskopie to ile miesięcy i kasy stracilabym myśląc że powodem braku zajścia jest głowąa nie jajowody??

Paula/Mikey nie przecierasz sszlaków .Nie wszystkie możemy mieć dzieci ale na pewno większośćje ma i bbędzieszw w większości ;-)

Ogladalam the voice...i była 21latka z małym dzieckiem.przeszłomi przez mmyśl o zabralabym jej a ta młodato sobie pyknie.Pokazali jej dziecko.Brzytkie było i uznalam że sama sobie pykne ;-)

Pewnie kolo 17-ego października pójdę na zabieg
 
reklama
Avita chyba nie ma tu takiego przypadku na forum gdzie po poronieniach wkońcu ktoś trafia do dr P. i się nie udaje, przynajmniej nie kojarzę, więc niezbyt to się dobrze zapowiada ale cóż będę tą, która przetrze szlaki jako pierwsza, oczywiście z pomocą Waszą
a starania masz na stymulacji czy naturals?
Mickey dziekuje za dobre słowo :* jest taka piosenka "a ja będę twym aniołem. ."
Odnośnie twojego pytania to była Gabi433 ale po stracie przestała pisać a z tego co widzę to i logować (04.2016)

U mnie to dzień kłótni z moim Baranem [emoji21] tak się wkurzyłam, że wsiadłam do auta i pojechałam...do Maka na loda [emoji23] właśnie kończę pochłaniać z polewą karmelową, mniam! [emoji12] a jak wrócę do domu i znowu mnie wkurzy to znowu wsiądę i pojadę na kebaba hahaha [emoji23]a
Czarna myślałam ze coś zaproponujesz to bym M. szepnęła na uszko, a tak to do środy musze czekać :D
PS a wogole to wy wszystkie takie piękne i młode i z cudnymi włosami. . tylko ja taka niewyraźna :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry