reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny, ale głosujemy większością, czy tak jak ostatnio jedna osoba była przeciw i w końcu porzuciłyśmy pomysł?

Ja chętnie zobaczyłabym też jak Wikuś i Oliś urośli :-) Niestety nie mam fb i nie mam komfortu ich podglądać.

Wg mnie demokracja - czyli większość głosów decyduje - jest sprawiedliwa. Zawsze pojawi sie ktoś kto ma odmienne zdanie i zasadą 100% nigdy nic byśmy nie zdecydowały.
 
Bea ,ale taka jest prawda.Oni będą ścigać każdą kobietę ,która poroniła i będą mieli gdzieś jej uczucia ,Jedna trauma,że straciła dziecko a druga,że musi się z tego tłumaczyć.Ja wiem doskonale co ja czułam po każdym poronieniu.Jaki to był dla mnie ból i ile kosztowało mnie psychicznie ta walka o dziecko.A powyższy post to śmiech przez łzy.
 
ostatnio było tyle cudownych wiadomości, że nie chciałam psuć atmosfery na forum,dziś już diagnoza jest jednoznaczna,
moje maleństwo przestało się rozwijać, serduszko już dziś nie biło, dr P zauważył coś na usg odnośnie pęcherzyka co wskazuje na wadę, kochany człowiek szkoda że tak mało takich lekarzy, niestety moje światełko w tunelu zgasło ale muszę się zebrać, więc wrócę do gry
 
ostatnio było tyle cudownych wiadomości, że nie chciałam psuć atmosfery na forum,dziś już diagnoza jest jednoznaczna,
moje maleństwo przestało się rozwijać, serduszko już dziś nie biło, dr P zauważył coś na usg odnośnie pęcherzyka co wskazuje na wadę, kochany człowiek szkoda że tak mało takich lekarzy, niestety moje światełko w tunelu zgasło ale muszę się zebrać, więc wrócę do gry
Mickey tak mi przykro[emoji26]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ostatnio było tyle cudownych wiadomości, że nie chciałam psuć atmosfery na forum,dziś już diagnoza jest jednoznaczna,
moje maleństwo przestało się rozwijać, serduszko już dziś nie biło, dr P zauważył coś na usg odnośnie pęcherzyka co wskazuje na wadę, kochany człowiek szkoda że tak mało takich lekarzy, niestety moje światełko w tunelu zgasło ale muszę się zebrać, więc wrócę do gry
Mickey będe aniołkiem przy tobie :(
 
reklama
Do góry