reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Burczuś 5 mg encortonu to zdecydowanie za mało, ja na początku brałam 10mg a od pozytywnej bety 15mg. Oprócz tego heparyna co drugi dzień od owu, metylowane już na kilka mies. przed staraniami, colostrum immune, glucophage. Duphaston i luteina od pozytywnej bety.
Nafroczka oby głądko poszło, trzymam kciuki!
Moja mała ma już 900g.
Aga, a czy zwiekszalas dawki sama czy takie zapisal Ci Dubr? I glucophage to tez zalecone przez Dubra, czy zostawilas po Jerzak? Nafoczka gratulujemy, sciskamy Wikusia!!!
 
reklama
Nafoczka!!! Wspaniałe wieści!! GRATULCJE!! Wikus kawał chłopaka!! :)

Olis, czekamy na ciebie teraz! Powodzenia Doris! :)
 
Nafoczko kochana GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!
Tak wiele przeszłaś ale czy to teraz jest ważne?!?! Masz swój CUD (i troszkę nasz też ;) )
Bardzo się cieszę!!!!
 
Dziękuję Wam Kochane ♡♡♡ bo tylko my potrafimy się zrozumieć. Kazdy kto przez to nie przeszedł i nawet dobrze nam życzy. . nie wie do konca o czym mówi...
Takie chwile wynagradzaja wszystko i mam nadzieje ze w waszych sercach zapłonie ogromna nadzieja ♡♡♡ Najcudowniejszym momentem jest ten gdy taka cieplutka kruszynke dostaje się od razu na piersi ♡♡♡♡♡ jestem zakochana!

Teraz napisze słówko o akcji i od razu zaznaczam, że jak któraś takich opowiadań nie lubi to niech resztę pominie :)
Po zdjęciu szwu pierwsze skurcze pojawiły się popołudniu tego samego dnia. Rano na KTG o 4 były nadal wiec przeniesiono mnie z patologii na salę porodowa. Zatem poród mam od 4.30 do 20.40, dluuugi. Kiepsko nam szlo bo były tylko skurcze, bez powiększajacego się rozwarcia i bez wód. Panie pierwsze zrobiły masaż szyjki i coś się zaczęło ale mało. O 14.30 odeszły wody i juz był MEXYK :) O 18 poprosiłam o znieczulenie zzo. Bez tego nie dalabym rady!!! albo bym dała ale to niebo a ziemia :) POLECAM!
Obale jeszcze trzy mity, przy drugim nie koniecznie jest łatwiej, (pierwszy poród trwał cały 3 godz.) krótka szyjka tez nie jest wyznacznikiem, a takie ważenie to sobie można wsadzić. .. wczoraj wazyl 2665 a dziś 3110 :D Położna miałam cudowna w naszym wieku i niestety też jeździ do Przybycienia- ale za to było dużo do pogadania. A wsparcie męża ochhh brak mi słów jak bardzo go potrzebowalam!!!
Oczywiście każda z was i na każdy temat może mieć swoje zdanie :)
Aga 9pkt za kolor skóry bo wcześniak.

Doris.. jestem z Tobą, teraz na Was czekamy.

PS jakby co to jestem p.2 s.4 pod oknem ;D w profamili oczywiście ;P
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry