reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Witajcie dziewczyny,
Ręce mi opadają otóż pojechałam dziś zrobić glukozę i insulinę, i przy okazji odebrałam wyniki badań z 3 miesięcy wstecz bo zawsze drukowałam z internetu, przyjeżdżam do domu i patrze a tu zonk:oo2:ana 3 okazało się nie ujemne tak jak miałam pierwotnie z internetu po zalogowaniu się tylko DODATNIE!!!:growl:
a dokładnie antygen DSF70 +++ czyli silnie dodatni( w ana3 jest immunoblot 16 antygenów), dzwonie do laboratorium kierowniczka po jakimś czasie oddzwoniła i mnie przeprosiła za błąd :growl::growl::growl::growl::growl:
ja dawno temu byłam u P. z wynikami zadowolona że ana 3 mam ujemne a tu pomyłka ot taka mała:szok::szok::szok:
Gabiś, Magda czy inne dziewczyny miały może któreś z was DSF70 dodatnie w badaniu ANA3 co to ? bo niemogę znaleźć żadnej informacji na necie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witajcie dziewczyny,
Ręce mi opadają otóż pojechałam dziś zrobić glukozę i insulinę, i przy okazji odebrałam wyniki badań z 3 miesięcy wstecz bo zawsze drukowałam z internetu, przyjeżdżam do domu i patrze a tu zonk:oo2:ana 3 okazało się nie ujemne tak jak miałam pierwotnie z internetu po zalogowaniu się tylko DODATNIE!!!:growl:
a dokładnie antygen DSF70 +++ czyli silnie dodatni( w ana3 jest immunoblot 16 antygenów), dzwonie do laboratorium kierowniczka po jakimś czasie oddzwoniła i mnie przeprosiła za błąd :growl::growl::growl::growl::growl:
ja dawno temu byłam u P. z wynikami zadowolona że ana 3 mam ujemne a tu pomyłka ot taka mała:szok::szok::szok:
Gabiś, Magda czy inne dziewczyny miały może któreś z was DSF70 dodatnie w badaniu ANA3 co to ? bo niemogę znaleźć żadnej informacji na necie
O kurde!!! Taka pomyłka!...

Ja wlasnie wyszłam od gina. Pęcherzyk juz 20mm, wiec dostałam pierwszy raz w życiu pregnyl!! 2 ampułki. Czyli 10.000 jednostek. Teraz musze pamietać zeby za szybko nie testować bo sie uwalnia przez... 10dni? Pomóżcie. Ile dni sie utrzymuje taka dawka?

Owu idzie z lewego jajnika, wiec idealnie ze byłam na drożności bo lewy był troche zatkany i go przetkalismy!
Gin mi wyliczył ze pęknie o 4 rano w sobotę, wiec do godz 14 w sobotę musze miec bobosexy, bo jajo żyje 12h.
Informacja mężowi przekazana, wiec ma w sobotę wracać z samego rana zeby do 14 zdążyć ;)
 
Dzięki Nafoczka. No nic, jak pęknie szybciej to trudno, męża i tak nie ma. Przytulanki były wczoraj, wiec zrobiłam wszystko co w mojej mocy. :)

Jak ma pękać to niech pęka dzisiaj, moze jeszcze jakies plemniory tam siedzą :)

Dzisiaj miałam juz temp lekko wyższa, ale spadł mi termometr i musiałam go szukać za materacem, wiec moze to tez dlatego... Zmierzę tez jutro i bede obserwować śluz.
 
Ostatnia edycja:
Witam się po pieszej wędrówce i melduję całkowity brak sił :D, ale za to złapałam słonka, co wypociłam to moje no i zjadłam za...stego oscypka ( jakbyś któraś była zainteresowana to najlepsze na polanie rusinowej).. a i zjadłam kremówkę z polecenia Beatki ( rzeczywiście bardzo dobra i warta grzechu ). Jutro jadymy na jakieś nowe termy w Chochołowie, bo do jutra promo i wejście za 25 zł :D.
PS: byłam na mszy na Witówce i prosiłam o szczęśliwe ciąże, pomyślne rozwiązania i moc łask dla nas wszystkich ( jak w głowie waliłam do Boga nickami to biedny nie wiem czy zapamiętał :D). Podczas mszy zginęłam prawie od uderzenia kotem! tak dobrze czytacie kotem! poślizgnął się dziad na kamorze i walił na mnie z góry :D. Na szczęście żyję i kot też :D

Czesc Dziewczynki,
witam sie tylko z krzaków, jakos ostatnio tylko podczytuje, ale natchnienia na pisanie brak... dzis wizyta u gina, podejrze pecherzyki czy jakiś zbiera się do pękania, bo owu gdzies sie powinna już czaic za rogiem. za kilka dni oczekiwanie 2 tyg na testowanie..
Pozdrowienia dla wszystkich!

Edit:
Tęczowa, agregacja to takie skupiska plemników tych nieżywych, tych nieruchliwych. Skupiają sie w takie grupki, agregują. I to ma znaczenie tylko podczas starań bo te żywe i ruchliwe maja tor przeszkód aby dotrzeć do celu, bo w te skupiska mogą trafić, a ze ruszają sie tylko do przodu to juz sie potem wycofać, wyplątać nie mogą.
Moj M tez to ma.
A jak z ruchliwością, ilością? Jest ok?
z tego co zrozumiałam, to ruchliwość i ilość jest ok :)
 
Witam się po pieszej wędrówce i melduję całkowity brak sił :D, ale za to złapałam słonka, co wypociłam to moje no i zjadłam za...stego oscypka ( jakbyś któraś była zainteresowana to najlepsze na polanie rusinowej).. a i zjadłam kremówkę z polecenia Beatki ( rzeczywiście bardzo dobra i warta grzechu ). Jutro jadymy na jakieś nowe termy w Chochołowie, bo do jutra promo i wejście za 25 zł :D.
PS: byłam na mszy na Witówce i prosiłam o szczęśliwe ciąże, pomyślne rozwiązania i moc łask dla nas wszystkich ( jak w głowie waliłam do Boga nickami to biedny nie wiem czy zapamiętał :D). Podczas mszy zginęłam prawie od uderzenia kotem! tak dobrze czytacie kotem! poślizgnął się dziad na kamorze i walił na mnie z góry :D. Na szczęście żyję i kot też :D


z tego co zrozumiałam, to ruchliwość i ilość jest ok :)
Teczowa jestes rewelacyjna. Nickami do Boga:) ale sie usmialam. Powiem Wam, ze podjelam decyzje o ostatniej probie:) Teraz mam owulacje, ale wlacze leczenie od 1dc, czyli, ze od ok 7go lipca jak to okreslul maz jedziemy :) A jaki byl zadowolony:))))
 
a i zjadłam kremówkę z polecenia Beatki
Chyba o mnie myślisz bo ja nie polecałam Ci kremówki tylko strawbelka :p Jak nickami to mam szczęście bo mój dobrze pamiętasz ;) Dziękuję kochana jesteś.
Ale musiało być zabawnie z tym fruwającym kotem. Dobrze ,że biedny kudłacz ze strachu Ci się na głowie nie zesrał heh.

Mała Czarna jak tam bijesz kilometry? Nie chowaj się bo wiem ,że i tak działasz :p Zawsze jak siadam na rower to pamiętam o Tobie ;)

Susana o Tobie to pamiętam nawet bez wsiadania na rower czy męża ;) Jestem z Tobą i przy Tobie. Pamiętaj o tym.

Edit. Nafoczka jeszcze tydzień lub ciut dłużej i się poznamy :p masz stresa heh. O młodego się nie martw będzie dobre widziałam ,że ziółko z niego i to cudowne :D
 
Potwierdzenie obecności przeciwciał DFS70 znacząco redukuje prawdopodobieństwo występowania układowych reumatycznych chorób autoimmunizacyjnych (m.in. SLE).

Co to takiego jest?

Antygenem docelowym przeciwciał DFS70 jest czynnik wzrostowy nabłonka soczewki (LEDGF).

Podczas oznaczania badania przeciwciał przeciwjądrowych (ANA) manifestuje się obecnością wzoru homogenno-plamistego.

Dlaczego warto wykonać badanie anty- DFS70?

Przeciwciała DFS70 są odpowiedzialne za ok. 10% dodatnich wyników przeciwciał przeciwjądrowych (ANA) wykonywanych met. IFT w badaniach rutynowych.

Przeciwciała anty-DFS70 występują powszechnie u osób, dla których uzyskano dodatni wynik badania obecności ANA, ale u których nie stwierdzono żadnych objawów potwierdzających występowanie układowych reumatycznych chorób autoimmunizacyjnych.

Obecność ANA met. IIF stwierdza się u istotnego procenta (20%) osób zdrowych, oznaczenie przeciwciał DFS70 ,pozwala na rozwiązanie przyczyny dodatniego wyniku ANA, a także na dalszą diagnostykę pacjenta.




Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry