reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

porzeczka przy przeciw lozyskowych tylko szczepienia pomoga nawet mi to genetyczka powiedziala.
za wszystko zaplcisz drugi raz u maliny kochana
Fondi wiem ze będę powtarzać ale mam to gdzieś przyznałam się mężowi ze tak będzie to stwierdził to będziemy powtarzać wiem ze to pieniądze ale my jesteśmy juz na takim etapie że musimy wszystko zarobić bez względu na cenę bo pieniądze raz sa raz nie ma a posiadania właśnie dzieci jest naszym wielkim marzeniem.
30paula30 my chcieliśmy ta metoda mikromacierzy zadzwonili ze jest ok ze kosmowka jest i zaczynają badania a później po 3 tygodniach ze nie da się bo probka wywietrzala ja w to nie wierzę i moja lekarka też ze coś chyba tam zjebali no ale cóż mi zostało więc ...
Kostki parafinowe zawieźlismy tu na miejscu gdzie miekszam do piatku będę wiedziała czy coś da się ustalić
 
reklama
Doris - kciuki mocno trzymam!

Strawberka - ja mam hashimoto i donosilam teraz ciaze bez steryfu. Moj hin mowi ze najwaznoejsze to badac tsh co miesiac i pilnowac by bylo ponizej 2 i ft4. Ja tsh mialam urehulowane przed ciaza a i tak na poczatku skoczylo do 3.5 ale szybko zwiekszylam eutyrox i po 2 tyg bylo ok. I sie utrzymywalo cala ciaze 1.4-1.7

Dziewczyny ja teraz mialam druga cesarke, pierwsza 7lat temu. Po pierwszej wstalam po 8godz i bol byl przeokrutny. Nastepnego dnia przyniesli corke a ja caly dzien zgieta w pol chodzilam ale dalam rade. Wyszlam na 4 dzien i od razu wszystko w domu robilam. Teraz wstalam po 10godz...i bol byl mniejszy niz jak mialam co miesiac @ ale dostalam 2 razy morfine. Raz jak jeszcze lezalam a drugi raz tuz przed wstaniem. Przy okazji suneli mi tez zrosty a podobno mialam ich mnostwo i mnie niezle pozszywali w srodku. Teraz synek byl od razu przy mnie na pooperacyjnej caly czas. Po tych 10godz jak wstalam to normalnie sie nim zajmowalam az do wyjscia. Wyszlam po 5 dniach a po 10 pojechalam sama na wielkie zakupy i spokojnie dalam rade. Takze nie taki diabel straszny jak go maluja[emoji6]
A i polecam czopki przeciwbolowe diclofenac. Niby dawali w szpitalu 2xna dobe ale ja bralam 1 na dobe i nie bolalo. Lepszy niz tabsy bo szybciej dziala. No i podobno wazne by po wstaniu chodzic wyprostowanym a nie zgietym jak ja za pierwszym razem bo pozniej niby mocniej boli brzuch
 
Doris - kciuki mocno trzymam!

Strawberka - ja mam hashimoto i donosilam teraz ciaze bez steryfu. Moj hin mowi ze najwaznoejsze to badac tsh co miesiac i pilnowac by bylo ponizej 2 i ft4. Ja tsh mialam urehulowane przed ciaza a i tak na poczatku skoczylo do 3.5 ale szybko zwiekszylam eutyrox i po 2 tyg bylo ok. I sie utrzymywalo cala ciaze 1.4-1.7

Dziewczyny ja teraz mialam druga cesarke, pierwsza 7lat temu. Po pierwszej wstalam po 8godz i bol byl przeokrutny. Nastepnego dnia przyniesli corke a ja caly dzien zgieta w pol chodzilam ale dalam rade. Wyszlam na 4 dzien i od razu wszystko w domu robilam. Teraz wstalam po 10godz...i bol byl mniejszy niz jak mialam co miesiac @ ale dostalam 2 razy morfine. Raz jak jeszcze lezalam a drugi raz tuz przed wstaniem. Przy okazji suneli mi tez zrosty a podobno mialam ich mnostwo i mnie niezle pozszywali w srodku. Teraz synek byl od razu przy mnie na pooperacyjnej caly czas. Po tych 10godz jak wstalam to normalnie sie nim zajmowalam az do wyjscia. Wyszlam po 5 dniach a po 10 pojechalam sama na wielkie zakupy i spokojnie dalam rade. Takze nie taki diabel straszny jak go maluja[emoji6]
A i polecam czopki przeciwbolowe diclofenac. Niby dawali w szpitalu 2xna dobe ale ja bralam 1 na dobe i nie bolalo. Lepszy niz tabsy bo szybciej dziala. No i podobno wazne by po wstaniu chodzic wyprostowanym a nie zgietym jak ja za pierwszym razem bo pozniej niby mocniej boli brzuch
Witajcie ja jestem po dwoch cesarkach. Synka probowalam urodzic naturalnie ale sie nie udalo i jedyne co z tego porodu zapamietalam to " nigdy wiecej":))) Z coreczka cesarke tez mialam, bo " nigdy wiecej" brzeczalo mi w uszach. Po cesarce po 7 godzinach mylam glowe pod prysznicem. Mysle ze to wszystko mamy w glowie, dobre nastawienie czyni cuda:))) Dobrze ze mamy wybor i kazda z nas moze zdecydowac:)
 
Beri123- dokladnie tak jak piszesz, najwazniejsze to nastawic sie pozytywnie. Ja po pierwszej cesarce bardzo balam sie pionizowania bo mimo 7 lat pamietam jak mi sie nogi trzesly i ustac nie moglam. Ale teraz z synkiem tak o niego walczylam w ciazy ze balam sie zaryzykowac sn. Poza tym gin krecil nosem bo mimo uplywu 7lat mialam cienka blizne po cc a syn na usg wychodzil spory bo w 36tyg prawie 4kg a do terminu jeszcze by sie podtuczyl. Ostatecznie urodzilam prawie 3tyg przed terminem a synek mial 3710g. Wiedzialam ze jakos urodzic trzeba i nastawilam sie ze bedzie bolec i poprostu trzeba to przetrwac. No a po wszystkim bylam pozytywnie zaskoczona ze tak dobrze poszlo[emoji3]
 
Ja tez jestem po cc. Nigdy nie chcialabym rodzic naturalnie. Moj porod byl traumatyczny. Dziecko nie bylo ustawione w kanale rodnym. Uzyte zostaly kleszce, ktore byly zle zalozone. Skonczylo sie cc ratowaniem zycia mojego i dziecka. Przeszlam dwa porody w jednym. Podsumowujac chyba nie ma dobrego wyboru wszystko zalezy od doswiadczen. Bol po cc tobyl dla mnie pikus po tym traumatycznym porodzie
 
Ja się pytałam Dubra co mi prorokuje bo miałam cesarkę ale po niej sporo zabiegów i operację i powiedział, że to nie wyklucza SN. Ale on nie pracuje w szpitalu i nie on będzie podejmował decyzję i jestem ciekawa czy w szpitalu sami podejmą decyzję jak mam rodzić czy to ja mam ją podjąć? Może wiecie jak to jest?
Motylku jesli chodzi o wybór lekarza to każdą poleci zapewne swojego, ja Dubrawskiego a decyzja ostateczna należy do Ciebie.
 
Agnieszka generalnie lekarze są zwolennikami SN no chyba ze są jakieś wskazania do Cc np szybko Cc po CC albo złe ułożenie albo przodujace lozysko. A jak tak sobie chcesz CC to musisz pokombinować z lekarzem.
 
Hej
Ja po wizycie, badaniu, ktg i szybkim usg. Mały waży 3360g, szyjka mięciutka ale jeszcze trzyma. Mały w dobrej formie, pępowina cały czas jeden raz wokół szyjki, przepływy i łożysko prawidłowe. Dostałam skierowanie do szpitala na 29 czerwca, mam być rano, a 30 czerwca cięcie też rano. Pozostało 8 dni do pójścia na oddział i 9 do spotkania z Maluchem :-)
 
reklama
Do góry