reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Beatka, Doris, ja w tym cyklu dołączyłam duphaston i w jego ulotce są wymienione właśnie takie skutki uboczne jak bolesność piersi, zmienność nastrojów, ból brzucha a dziś jeszcze po przebudzeniu i jak byłam głodna mnie mdliło. Nie chcę się nastawiać, że to może być ciąża, bo później będzie rozczarowanie. Jutro rano zrobię test - 12 dpo, więc się okarze. Poprostu chcę sobie oszczędzić rozczarowania, bo i tak bardzo emocjonalnie do tego podchodzę. Zresztą...pewnie rozumiecie:tak:

Nafoczka, jeszcze Ci brakuje do tego wszystkiego szkarlatyny. Mam nadzieję, że jednak to Cię ominie, może to lekkie zapalenie gardła i zaraz przejdzie.

Burczuś, daj znać jak tam Twoje testy. Może miałaś późno owu? Test pozytywny chyba 12 dpo może wyjść. W każdym bądź razie trzymam mocno kciuki, żeby drugi pozytyw zawitał ;-) ;)
Na pewno owulację miałam później, jak na złość. od prawie roku mam cykle 29-31 dniowe,wiem kiedy owu. Tym razem za cholerkę nie wyczuwałam. Ostatnie przytulanie było 14-05, więc 14 dni temu. Piersi mam bolesne...i tyle objawów. Jak ja bym chciała,żeby tym razem się powiodło...
 
reklama
Burczuś to supper. Zdjęcie dodać hmm jak piszesz posta z kompa to na dole okienko wyślij plik czyli wstawiasz fotkę często musisz jeszcze zmniejszyć przez paint lub inny program jego wielkość i gotowe :D
Daj popatrzeć na te cienie bo mi nie chciało nawet to wyjść heh.


Susana jak buźka?


Asia chyba zostanę w tyle :p
 
Więc tak wygląda mój cień cienia...
 

Załączniki

  • 20160528_130805.jpg
    20160528_130805.jpg
    74,8 KB · Wyświetleń: 96
Burczuś
A ty wprowadzasz leki wcześniej czy czekasz do testu???
Kreska widoczna .
Trzeba chyba betę zrobić .
aaale burza u mnie:)
Biorę narazie acard i w pn mam zrobić betę i jechać na kroplówkę(chyba na to NK) i tam u doktor dostanę resztę leków. Nic sama nie biorę...
tzn sama biorę kwas metylowany i b6 i b12 też metylowane...
Boziulu... boję się...
 
mam dupfaston,ale nie wiem czy na tym forum, czy gdzie, czytałam,że nie do końca jest wskazany? tzn że przy nadkrzepliwości nie powinien być stosowany. Poprawcie mnie jak się mylę?
 
reklama
Do góry