reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Nafoczka, a jakie Ty bierzesz leki obecnie?
Ja rano euthyrox 50. acard, magnez, w południe Femibion Natal 2 plus, magnez, wieczorem Clexane 0,4, magnez
Nospa w razie potrzeby.
Duphaston odstawilam jakieś 2 tyg temu jak mi się skończył, Luteinę odstawiłam dawno temu jak miałam swędzenia ;-)
 
reklama
Ech, niestety komórka nie podzieliła się
Dziękuję za kciukasy i wsparcie
Idę szukać jakiegoś zajęcia żeby nie myśleć



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Migaal, bardzo mi przykro, że się nie udało :sad:.

Lumia, a może ty chcesz spróbować zioła :) Nafoczka dała mi pół łąki, mogę się podzielić. Ja próbuję wszystkiego, bo na in vitro na razie mnie nie stać
 
Witajcie dziewczyny :(

Ja też z nie najlepszymi wiadomościami :( Nie chciałam pisać, żeby nie zapeszać, ale teraz po tym co się dowiedziałam w sumie już mogę... :(
Za mną 4 stymulacja, 3 w programie MZ. W środę miałam punkcję. Miałam tylko jedną dojrzałą komórkę, w poprzednich stymulacjach miałam ok 6-8 komórek. Komórka się zapłodniła, walczyłam z całych sił, żeby mi podali zarodek w 3 dobie. Nie zgodzili się, wymogi programu :( Dziś miałam mieć transfer, ale został odwołany, bo mój zarodek nie jest blastką.
Nie mam dalszego planu... :(
 
Migaal szkoda, że się nie udało, bardzo mi przykro.
Strawbelka nie zmniejszaj tego encortonu, jeszcze za wcześnie. Ulotka skutków ubocznych jest baaardzo długa ale tak naprawdę 15 mg. to nie jest duża dawka, osoby, które mają problemy ze stawami biorą nawet 30-40mg. i to przez wiele miesięcy. Ja też się bałam brać encorton a potem bałam się go odstawić bo uważam, że w dużej mierze to on mi pomógł utrzymać ciążę.
Lilia nie poddawaj się, moja znajoma miała 2 punkcje do in vitro i ani razu nie udało się pobrać dobrej komórki jajowej, amh miała 0,3 więc wynik fatalny, zaszła z inseminacji za pierwszym razem, teraz ma już synka, wcześniak co prawda ale jest zdrowy.
Ja czuję się w miarę, często boli mnie brzuch więc dużo leżę, czuję ruchy więc mam nadzieję, że z dzidzią wszystko ok.
 
Migal, Lilia, bardzo mi przykro :-(

Beatka, dziś testowałaś?
Ja odbieram popołudniu wynik bety, choć jestem pewna, że nic z tego. Zrobiłam też insuline tsh, ft4 progesteron i tych wyników jestem ciekawa. Trzymajcie &&& :-)
 
reklama
Do góry