reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelka, wózek taki, na górze to jest taka krateczka granatowa
pajero.png
 

Załączniki

  • pajero.png
    pajero.png
    93,5 KB · Wyświetleń: 592
Ostatnia edycja:
reklama
i w zasadzie wszytko już mamy dla Małego, nawet dwa leżaczki/huśtawki, bo przedwczoraj okazało się, że wygrałam kolejną aukcję :-) :)
 
[QUOTE="Destino, post: 13973791, member:

Nafoczka, teraz do Łagiewnik nie mam najlepszego dojazdu, ale może się skuszę na przyszła niedzielę. Daj znać, może się zobaczymy :) A jeździsz tak dla siebie, na mszę czy jakieś nabożeństwo?[/QUOTE]

Destino z sypialni do salonu bo tam mam TV :-D tak co niedziele :-D
 
Strawbelka super beta rosnie.

Destino kciuki.

Nafoczka przekaz Beatce, ze ten nol normalny. Moze ja bolec kilka dni. I objawy grypowe moze miec.

Fondii wszystkiego najlepszego

Arda wszystkiego najlepszego.

Wczoraj bylismy na paradzie parowozow w Wolsztynie. Dzis na dzworze i na cmentarzu u naszego synka. Jutro czeka na daleka droga jedziemy do Elku. Jestem z nim zakochana. Piekbe jeziora. Ps chcialabym miec tyle lat co Wy.
 
Witajcie
u mnie niestety brak dobrych wieści :hmm:
w piątek pobrano mi dwie komórki, ale niestety jedna była niedojrzała a druga w sobotę nie miała cech zapłodnienia. Ostatecznie co z druga dowiem się jutro, ale mało mam wiary, że będzie dobrze, ponieważ już raz miałam taką sytuację i ostatecznie nic z tego nie wyszło :hmm:


Ciekawe ze lekarz sam zadzwonil do innego.... Muslalam, ze to niemozliwe.

beri123 moja klinika ma chyba umowę z Dubrem, że podsyłają mu trudniejsze przypadki. Mnie do Dubra wysłał mój gin. a podczas jednej z wizyt konsultował z nim telefonicznie moje badania. Zauważyłam, że obydwaj wzajemnie bardzo się cenią.
ech oby coś w końcu wymyślili

migaall a kto ci zlecil intralipid ktory bralas do tej pory?


fondie z podawaniem intralipidu to jest tak, że musisz poszukać lekarza, który go podaje, idziesz z wynikami, a jeśli masz mutacje, NK lub ANA to raczej dostaniesz skierowanie na podanie. W sobotę lekarz mi powiedział, ze on nie wie w jaki sposób ten środek działa, ale z jego doświadczeń wynika, że działa i nie spotkał się z żadnymi skutkami ubocznymi, więc go chętnie podaje.
Ja przed pierwszym podaniem sprawdzałam czy nie jestem uczulona na soję. Wyszło ok, więc wierzę, że skoro innym pomaga ( tu uśmiech do susany i Strawbelki :biggrin2:) to i mnie pomoże

Arda, fondie urodzinowe uściski :tak: dużo wiary i wytrwałości w dążeniu do celu !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Doris o ile Ty zmniejszalas encorton? O 1/4 tabletki?
Chcialam sobie zmniejszyc od jutra do 12,5, moge z 15 do tylu zmniejszyc?
Boje sie troche brac tych 15, jeszcze lekarz ostatnio mi cos powiedzial, ale nie bede Was straszyc;)
Fondie a Tobie Janosz od serduszka do jakiej dawki kazala zejsc?
 
Do góry