reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Myślałam, że w tym cyklu będziemy mogli się starać o dziecko a tu du... Mam podwyższoną prolaktynę, to se mogę próbować. Mam dość mojego ciała :(
 
Dziewczynki w związku z tym ze ja kończę niestety walkę o dziecko zrobiłam porządki. Mam do oddania kilka lekow:
kwas foliowy 15 mg około 50tabl
Acard 75mg ok 80szt
Inofem 20 saszetek
Femibion natal 2 Plus około 20 tabl
Glucophage 500 xr 33 tabl
Clexane 0, 8 około 20 szt
Piszcie na priv
 
Strawbelko kończę już definitywnie. Lekarze twierdzą że lepiej spasowac niż ryzykować Nawrot choroby. Może za 2-3 lata wrócę do tematu Ale wtedy leki będą przeterminowane :)
 
Strawbelka, a nie możesz podjechać gdzieś na usg? Juz powinno być widać pęcherzyki i może gdzieś jakiś krwiaczek jest, a jeśli nie chcesz to bierz leki i leż bo to najbardziej pomaga.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Strawbelka a czy brałaś lutinus dopochwowo wczoraj albo dzisiaj?
Destino a dostałaś np.bromergon na zbicie prolaktyny? Ile jest powyżej normy?
 
reklama
Do góry