reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam nowe dziewczyny na forum .
Przeraszam że się wcześniej nie przywitałam ale wiecie jak jest jak ma się głowę zajętą czym innym .i kim innym .
 
Dziewczyny a jak myslicie, moge jechac po poludniu na bete? Czy lepiej jeszcze nie wstawac z lozka???
Mam nadzieje ze ten zarodek/zarodki zostaly, a nie wyplynely wczoraj:(
Juz nic nie leci, tylko wczorajsze resztki z lutinusem wyplywaja, przynajmniej tak to wyglada.
Wczoraj strasznie bolaly mnie jakniki i raz mnie zaklulo tak gdzies na dole w brzuchu jakby mnie ktos czyms uklul i brzuch zaczal bolec jak na @. Potem za jakies 2 godziny byla ta krew.
Strawbelka,
Ja po wizycie u gin.

Mam krwiaczka 12× 7 mm
Dzidzia ok
16,4 mm
Tętno serduszka 167 .
Mam się oszczędzać i nic nie dzwigać


Teraz wiadomości od Nafoczki .
Jest po zastrzykach ze sterydów
Chyba ,dwóch .
Szyjka super , wydłużyła się do 18 mm.Oby tak dalej .
Czuje się dobrze tylko spać nie może bo sąsiadka strasznie chrapie ...
Lekarze się interesują .Był gin pryw i z funduszu do których chodzi i mieli nad naszą Nafoczką konsylium .
Pozdrawia was wszystkie .
Strasznie się cieszę z dobrych wieści. Ta Twoja fasolka to już spory człowieczek :-) Teraz tylko się oszczędzać i odpoczywać.
Pozdrowienia dla mojej imienniczki i Wiktorka.
 
Strawbelka, i jak tam? Robisz tą betę dziś czy nie?
Tęczowa, Marzycielka...przykro mi ...ale i dla Was niebawew zaświeci słońce.
Susana, tak jak Ci napisałam sms,,,,oszczędzaj się, bo krwiak musi się wchłonąć!
Fondie, zadziwiasz mnie ostatnio swoimi postami...wpadasz....jak Motylek, zadajesz pytanie....nie odnosisz się do żadnych postów....i wypadasz....pomijając fakt, że stale zadajesz te same pytania, hi hi. Załóż sobie zeszyt i wpisz sobie kto u kogo się leczy i jakie leki bierze i w jakich dawkach. Naprawę będzie Ci łatwiej.
Nafoczka, czekamy na Ciebie!!!!!!
AgnieszkaP...jak Maluch? Jak Ty się czujesz?

Arda, Asia, Mała Czarna, Bea25ta, Lamia, Avita, Lumia, Riri, Beri, Lilia, Liluli, Magda82, Kaira, Enya, Gabiś, Martyska, Motylek, Bertha, Destino, Ovli, Julia i RESZTA niewymienionych...buziaki dla Was!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Strawbelka, i jak tam? Robisz tą betę dziś czy nie?
Tęczowa, Marzycielka...przykro mi ...ale i dla Was niebawew zaświeci słońce.
Susana, tak jak Ci napisałam sms,,,,oszczędzaj się, bo krwiak musi się wchłonąć!
Fondie, zadziwiasz mnie ostatnio swoimi postami...wpadasz....jak Motylek, zadajesz pytanie....nie odnosisz się do żadnych postów....i wypadasz....pomijając fakt, że stale zadajesz te same pytania, hi hi. Załóż sobie zeszyt i wpisz sobie kto u kogo się leczy i jakie leki bierze i w jakich dawkach. Naprawę będzie Ci łatwiej.
Nafoczka, czekamy na Ciebie!!!!!!
AgnieszkaP...jak Maluch? Jak Ty się czujesz?

Arda, Asia, Mała Czarna, Lamia, Avita, Lumia, Riri, Beri, Lilia, Liluli, Magda82, Kaira, Enya, Gabiś, Martyska, Motylek, Bertha, Destino, Ovli, Julia i RESZTA niewymienionych...buziaki dla Was!
Doris dla Ciebie i Olisia takze wielkie buziaki#
 
Do góry