reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Strawbelcia rób jak każą :( a o dołożeniu progesteronu nie napisał? Ja nawet 6 Lutek dziennie pchałam i 3 Dupki zjadałam :( trzymam kciuki za Twoje Kruszynki [emoji110] i ja też Cię lubię, i martwię się jak naglw milkniesz, bo mam wtedy czarne myśli [emoji8]

Suska za Ciebie też trzymam kciuki i za fasolkę Twoją [emoji110] [emoji16] [emoji8]
 
reklama
j abym dodlozyla strawbleka prolutex glownie przy in vitro sie stosuje ale to juz musi gin zadecydowac ja mam jedna mala tubeczke ale na wlasna reke chyba nie brac
 
Strawbelcia rób jak każą :( a o dołożeniu progesteronu nie napisał? Ja nawet 6 Lutek dziennie pchałam i 3 Dupki zjadałam :( trzymam kciuki za Twoje Kruszynki [emoji110] i ja też Cię lubię, i martwię się jak naglw milkniesz, bo mam wtedy czarne myśli [emoji8]

Suska za Ciebie też trzymam kciuki i za fasolkę Twoją [emoji110] [emoji16] [emoji8]
Mala, ja dzis rozmawialam z lekarzem. Duphaston mi dolozyl i kazal lezec.
Pisalam teraz smsa bo o ta heparyne i acard zapomnialam sie zapytac;)
Fondie ja biore lutinus on tez jest stosowany przy in vitro i jest bardzo dobry.
 
Mala, ja dzis rozmawialam z lekarzem. Duphaston mi dolozyl i kazal lezec.
Pisalam teraz smsa bo o ta heparyne i acard zapomnialam sie zapytac;)
Fondie ja biore lutinus on tez jest stosowany przy in vitro i jest bardzo dobry.
Przepraszam musiałam pominąć to info :( miałam dziś crazy dzień zaczęłam wizytąw radiowozie a skończyłam na płaczu w poduszkę ;)
 
Podjechałam dziś przed 6 pod pracę i nie było miejsca na parkingu, więc zaparkowałam w miejscu dozwolonym, wzdłuż ulicy. Koleżanka która szła na 9 do pracy przyszła i mówi mi że koło mojego samochodu kręciła się policja i mam coś za wycieraczką. Olałam to, bo cały czas ktoś zostawia mi ulotki o ubezbieczalni, ale coś mnie tknęło i wyszłam zobaczyć. Dochodzę do auta i wyciągam notatkę zza szyby a zaczynała się tak "W dniu 26.04.2016roku o godzinie 8:01, z udziałem samochodu (...) została spowodowana kolizja..." i nagle słyszę koguty policyjne 10m dalej. Idę wkurzona do radiowozu, policjant przedstawił mi się i każe mi wsiadać do radiowozu, no to ja bojowo nastawiona, mówię że nie wisiadam bo w pracy jestem i jaka kolizja o 8 do cholery z moim autem jak ja od 6 w pracy jestem. Facet kazał mi się uspokoić i pójść po dokumenty od samochodu i on mi zaraz wyjaśni. Przyszłam, weszłam do radiowozu i słucham o czym do mnie mówią. Okazuje się że jakaś pani cofała, zadrapała mi zderzak i zadzwoniła uczciwa po policję [emoji6] dostała mandat i jeszcze ściągną jej z ubezpieczenia. Mówię tym policjantom że ja nie widzę gdzie ten zderzak uderzony, poszlam po wszystkim ogladnąć jeszcze raz i ona dotarła mi zderzak w miejscu, w którym sama już kiedyś prawodpodobnie otarłam [emoji4] ona po prostu poprawiła po mnie [emoji4]

A płakałam, bo zawsze przeżywam jak komuś zaczyna się znowu życie podgórkę [emoji20] jak piszesz o plamieniach, to biorę to chyba za bardzo do siebie i przeżywam. Ale taka już jestem [emoji20] chciałabym żeby już żadna z nas nie musiała widzieć przez 9 miesięcy krwi na papierze, żeby brzuch nie twardniał i szyjka się nie skracała, a maluch żeby zdrowo brykał w brzuchu...
 
Dziewczyny i Susana i Strawbelka myśle o Was i ryczeć mi się chce bo ta nasza walka nierówna jest już ponad siły!
Musi Wam się udać!!!!!!!

Fondi ja jadę do szpitala 3 a 2 mam szczepienie. Masz racje te babsztyle są okropne. Już widzę jak to tam w szpitalu wygląda! A Tobie pewnie wyznaczyła termin w przyszłym cyklu??
Może któraś była w Łodzi na histero??

Gabi witaj!
 
reklama
Sus, Strawbelka z calego serca Wam zycze zeby jutrzejszy dzien zaczal sie dobrze i zeby wszystkie zle objawy ustaly....Eh dobrej nocki dziewczynki
 
Do góry