reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Strawbelka, ja nie mam, nie byłam w Łodzi.
Jak u Ciebie? Plamisz czy krwawisz? Boli Cię brzuch?

taki adres znalazłam na necie
GYNAMED Adres: Emilii Sczanieckiej 6, 93-342 Łódź
Telefon: 42 645 11 89
 
Pytam, bo czasami jest tak, że w dniach @ jest plamienie i lekkie krwawienie jeszcze przez kilka miesięcy. A nie możesz iść dziś gdzieś na betę?
Może odstaw acard, wiem, że dziewczyny odstawiały na jakiś czas.
 
Krwawienie sie nasila.
Nic z tego nie bedzie:(

Ja przy stratach miałam tylko drobne ledwo widoczne plamienia, dr mi mówił że nieraz przyjeżdżają dziewczyny z mega krwawieniem i skrzepami i wszystko jest ok.Moja kuzynka też miała teraz krwotoki a zaraz będzie rodzic.Mozesz też się już oczyszczać jeśli przetrwał jeden kropek.
Witam nowe dziewczyny.
 
Ostatnia edycja:
Strawbelka, ja nie mam, nie byłam w Łodzi.
Jak u Ciebie? Plamisz czy krwawisz? Boli Cię brzuch?

taki adres znalazłam na necie
GYNAMED Adres: Emilii Sczanieckiej 6, 93-342 Łódź
Telefon: 42 645 11 89
Inny tel 426459275 ja przy krwiaku krwawiłam a przy obumarlej nic biochemiczne 3 dni plamien i straszna @ze skurczami wcześniej ale ty nie masz skurczy wiec nadzieja jest
Do maliny każda dzwoni jak roni zauważyłam ...ja tez w szpitalu namiarów szukałam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pewnie, napiszę Ci tylko dokładnie całą listę jak będę w domu, bo części nie pamiętam.
A wiec zlecil: histetoskopie, kariotypy, ocene rezerwy jajnikowej ( ze wzgledu na wiek) ocene receptywnosci endometrium, p ciala ana, aoa, apla, aps, nasienie, trombofilie. Wczesniej milam Mthfr, d3, prze ciala przeciwglikoproyeinie i ksrdiolipinie, toczen.
 
Do góry