reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
dziewczyny, zaraz jadę do siostry mojego D. i jutro jedziemy na batalię do szpitala, trzymajcie kciuki....jestem w tak bojowym nastroju, że jutro jeśli mnie odeślą to zrobię obławę i na siłę położę się w szpitalu!
Tęczowa jestem w domu
Mogę pisać na priva jak coś potrzebujesz .
 
Nafoczko sporego Klocuszka nosisz pod serdusiem [emoji173]

Strawbelko wiedziałam, że beta będzie piękna [emoji6] planujesz przyrost czy odpuszczasz?

Suska wiedziałam, że będzie już serduszko, gratulacje [emoji8]

Bertha kciuki za owocne bobosexy [emoji110]

Tęczowa masz rację, szturmuj szpital jak nie będą chcieli Cię zostawić [emoji4]
 
Nafoczko sporego Klocuszka nosisz pod serdusiem [emoji173]

Strawbelko wiedziałam, że beta będzie piękna [emoji6] planujesz przyrost czy odpuszczasz?

Suska wiedziałam, że będzie już serduszko, gratulacje [emoji8]

Bertha kciuki za owocne bobosexy [emoji110]

Tęczowa masz rację, szturmuj szpital jak nie będą chcieli Cię zostawić [emoji4]
Tak dobry dzis dzien dziewczynki:) Mile wiesci od samego rana, micha sie cieszy. Ja wracam z przedluzonego weekendu i tak sobie Was czytam. Sama mam do zrobienia jeszcze histeroskopie, progesteron w 18 dc i jedne przeciwciala. A potem ide z tymi badaniami na podsumowanie do Dubra. Myslicie ze jak maz nie zbada nasienia to Dubr moze kazac to badanie robic? A no i czekamjeszcze na wynik kariotypow...
 
Piekne wiadomosci dzisiaj :)

Susana, wielki czlowiek! Oby tal dalej :)

Strawbelka, piekna betka :D

Nafoczka,,no ja piernicze, szkoda slow na polska sluzbe zdrowia.

Betha, kciukam!

Bea, baw sie dobrze na tych szpitalnych wczasach ;)
 
Jak wieczór wam mija ?
Motylek, ja widze, ze Ty bardzo chcesz sobie pogadac, tylko nie bardzo wiesz o czym masz pisac.
Na babyboom sa watki gdzie dziewczyny pisza o wszystkim i o niczym, takie tam pogaduchy.
Zajrzyj moze na tamten watek, pogadasz sobie tak jak to baby gadaja o pierdolach, moze jakas fajna kolezanke poznasz;)
Tak po Twoich wpisach mysle ze brakuje Ci takich pogaduszek;)
 
Destino ale ja chce sie tam pchac. Po pierwsze szyjka coraz slabsza, po drugie przy Karolku bardzo ciezko mi lezec bo jak daje go do przedszoka to ciagle cos od niego lapie, a jak go zostawiam to on meczy mnie wiec w sumie po trzecie niech w domu wali.sie i pali ale ja bede tam spokojniejsza (a Strawcia ze mna :-*)

aaaa i przytyki tesciowej typu: " o prosze, moja pani wstala" szkoda nerwow, pobawi wnuka to sie zmeczy :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Destino ale ja chce sie tam pchac. Po pierwsze szyjka coraz slabsza, po drugie przy Karolku bardzo ciezko mi lezec bo jak daje go do przedszoka to ciagle cos od niego lapie, a jak go zostawiam to on meczy mnie wiec w sumie po trzecie niech w domu wali.sie i pali ale ja bede tam spokojniejsza (a Strawcia ze mna :-*)
Madra dziewczynka:)
 
Do góry