reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Strawbelka super beta :-)

Jestem po wizycie u reumatologa. Musze zrobic panel ANA, Ob,Crp, morfologia. Powiedziala, ze mam sie nie martwic i ze ten wynik jeszcze nic nie znaczy
 
Strawbelka super! Wiecie co jest w tym forum fajne, ze mozna sie cieszyc Waszymi sukcesami i to tak podyrzymuje na duchu:)))) Teraz tylko czekamy na dobre wiesci od Sus!
 
susana bosko :) to teraz naposz mi suplemenyy twoje :)

Fondie
.W cyklu przed zajściem , pierwszy raz zaczęłam pić inofem.
Rano
euthyrox
Po śniadaniu
encorton 15
Akard
Colostrum 2× dziennie
Dufhaston 2× dziennie
B 12 x1
B6. × 1
Metafolin 800 × 1
Zwykły kwas fol 15 mg × 1
D 3 -4000 jednostek
Clexane 80
Intralipid wlew
 
Ostatnia edycja:
reklama
jak juz Susi i Strawbusia przetarly szlaki to pisze i ja :-) ciocie boja brawo bo Wikus wazy 1250g :-)
Zrobili mi badanie na IP ale na oddzial nie zostawia bo nie ma miejsc :-( moge sprobowac jutro rano, pojutrze HGW..?! slierowali mnie do drugiego najblizszego ale to samo :-( jak jutro sie nie dostane to mnie zobaczycie w TV jak zaczne strzelac!
Sus, Strawbelko bardzo sie ciesze!!!!
 
Do góry