reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Arda moja pierwsza beta w tej ciazy wynosiła wlasnie ok 3, pamietam jaka byłam zdenerwowana ze taki wynik nie jest zinterpretowany w normach. Z tego co pamietam lekarka mowila mi wtedy ze duza szansa ze ciaza, ale moze to byc no tez torbiel ktora sie oczyści razem z miesiączka lub cos w tym stylu. Trzymam kciuki zeby u Ciebie tak jak i u mnie był to początek ciazy:)
 
reklama
Fondie, a czemu Ty piszesz, Że kolejne in vitro się nie udało? Przecież Ty nie miałaś in vitro :confused:
Pisała,że na etapie czytania forum od początku jest i że Zula była po trefnym in vitro.

Arda bidusio co ty musisz sobie teraz włosów z głowy wyrywać!! Opcje są dwie. Jesteś w ciąży a wszystko bardzo wczesne lub byłaś w ciąży i 1 test wyszedł ,a drugi już nie może przez spadającą? Kuźde na dwoje babka wróżyła. Jutro powtórzysz i trzymam kciuki!!!

Bertha u Ciebie choć coś pewnego? Ehh dziewczyny piękna pogoda a tu tak ponuro na forum.

Martha odezwij się . Napisz ,że żyjesz i że masz się dobrze!!

Fondie
lepiej napisz do Zula na priv bo może i tego nie doczytać jak nie zagląda tu codziennie.
 
No tak, ciążowe hormony, ja zrozumiałam, że Fondie jest na etapie kiedy nie udało sie JEJ kolejne in vitro :-)
Myślałam, że już coś przeoczyłam, hi hi...sorki :-)
 
A ja po wizycie ;-)
Nerwy opadly, bo z obrazu usg wynika, ze nie bylo owu...uffff
Ale co dzis przeszlam to moje :p
Przepraszam Was jeszcze raz, ze tak w sumie nie w temacie, ale za duzo mi sie wszystkiego nazbieralo i do tego wizja straconego cyklu....

Dzis jak wrocilam do domu, to moj obiad robil hahaha co w jego przypadku to nienormalne :p widzialam, ze nie wiedzial jak zagadac....chyba tez mu kamien z serca spadl :p haha tym bardziej , ze wiedzial co go czeka. Powiedzial, ze chce o tym porozmawiac, ze pojdzie do lekarza....bo ochote ma tylko boi sie, ze no ten teges...nie bedzie na czym prania zawiesic :p hahah i dlatego sie boi probowac nawet....
No coz zobaczymy jak teraz sytuacja sie rozkreci ;-)

Nafoczko,
No ruszylam temat, ale widze, ze chyba tylko ja mam taki problem:'(
Ale jak sobie wspomne dawne czasy....ojjjj to sie dzialo i z moim obecnym mezem no i przypomnial mi sie moja pierwsza milosc....jak tak laki, auta wspominacie :p
No i moj mezowaty....ehhhh sie dzialo ;-) gdzie sie to wszystko podzialo....

Oficjalnie koncze temat moich lozkowych rozsterek ;-) dziekuje za wszystkie rady :-)

Arda
Kurde zgadzam sie z Doris i Susi....ale licze, ze sie Twoja betka dopiero rozkreca, wiec &&&&&&&
 
Kinga, ktory to byl u Ciebie dzien po owu?

Dziewczyny. Ja dzis rano zrobilam test i znowu bylo to samo czyli lekki cien z poslizgiem czasowym. A beta 3,5 takze chyba te testy tak reaguja po terminie i tyle, dlatego ma sie je wyrzucac do kosza a nie wgapiac sie w nie - mam nauczke.

A co do sytuacji, ja mysle, ze to biochemiczna tak samo jak Wy. Takze nie musicie mnie pocieszac, powoli sie z tym oswajam. Tylko strasznie mi przykro.
 
A ja po wizycie ;-)
Nerwy opadly, bo z obrazu usg wynika, ze nie bylo owu...uffff
Ale co dzis przeszlam to moje :p
Przepraszam Was jeszcze raz, ze tak w sumie nie w temacie, ale za duzo mi sie wszystkiego nazbieralo i do tego wizja straconego cyklu....

Dzis jak wrocilam do domu, to moj obiad robil hahaha co w jego przypadku to nienormalne :p widzialam, ze nie wiedzial jak zagadac....chyba tez mu kamien z serca spadl :p haha tym bardziej , ze wiedzial co go czeka. Powiedzial, ze chce o tym porozmawiac, ze pojdzie do lekarza....bo ochote ma tylko boi sie, ze no ten teges...nie bedzie na czym prania zawiesic :p hahah i dlatego sie boi probowac nawet....
No coz zobaczymy jak teraz sytuacja sie rozkreci ;-)

Nafoczko,
No ruszylam temat, ale widze, ze chyba tylko ja mam taki problem:'(
Ale jak sobie wspomne dawne czasy....ojjjj to sie dzialo i z moim obecnym mezem no i przypomnial mi sie moja pierwsza milosc....jak tak laki, auta wspominacie :p
No i moj mezowaty....ehhhh sie dzialo ;-) gdzie sie to wszystko podzialo....

Oficjalnie koncze temat moich lozkowych rozsterek ;-) dziekuje za wszystkie rady :-)

Arda
Kurde zgadzam sie z Doris i Susi....ale licze, ze sie Twoja betka dopiero rozkreca, wiec &&&&&&&
lumia, fajnie, że jednak jeszcze nie było owu.....poszalejecie i napięcie opadnie [emoji1]

ja tez liczę każdą komórkę. Dzisiaj miałam mieć punkcję ale niestety komoreczki juz nie było[emoji20]
Gdyby seksik był wczoraj to może, by coś załapało, ale lekarz zabronił

No trudno, nic nie poradzę, jest jak jest


Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
reklama
Arda sprawdziłam w diagnostyce i tak 28dc bete miałam 3,9 natomiast 30dc miałam 29. Niestety nie powiem Ci który to był dzień po owulacji bo teoretycznie ten cykl był bezowulacyjny, wiec nie miałam zbyt dużych nadziei, tylko nie widziałam czy odstawiać duphaston i wolalam się upewnić, że mogę.
 
Do góry