reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Witam w ten piękny dzień. W piątek impreza superowa nawet tańce były! Chłopaki zadowoleni . A ja całą sobotę walczyłam z kacem . Wredna @ odeszła ,wyniki chyba dobre -zaczynam nowy cykl. Arda kciuków nie puszczam. A może podam Wam wyniki ? spojrzycie czy dobre? LH,PRL,FSH PRG I E2.
 
Czuję się super :-) :) !!!!
Byłam wczoraj u mojego gina, oczywiście wyspowiadałam się mu ze wszystkiego i powiedział, że skoro sama sobie zaordynowałam intralipid to nie widzi sensu wizyty u Dubra. Ostatecznie ustaliliśmy, że do niego zadzwoni w sprawie zdiagnozowania mnie, bo wyniki do Dubra w piątek wysłałam. Mam nadzieję, że intralipid wystarczy i nie będzie chciał włączać ivigu.
We wtorek mam pobranie komórki (jeśli wcześniej nie ucieknie) i zamrożenie zarodka.

A Ty jak się czujesz ?
Migal .czuję się dobrze .
Więc nie wiem czy to dobrze .he.
Ale jak wczoraj przyszłam z pracy to wysprzątałam wszystkie szafki w kuchni, bo mi to z przed świąt wisiało nie zrobione .Potem zaczął mnie boleć. brzuch i się wystraszyłam .:szok:
Cały wieczór już przeleżałam plackiem i na szczęście przeszło .
Muszę trochę przystopować bo ja to jakiś robokop jestem .

A ty wczoraj u Zamory byłaś?
 
Hej dziewczyny co sądzicie o bioterapeucie mojej siostry koleżanka miała 2 poronienia i wybrała się do niego powiedział jej ze teściowa jej nie życzy dziecka i ze umrze po 48 godzinach bo jest chora na raka i jak zmarla to ona zaszła w ciaze i ma zdrowego chłopca to jest na fakcie myślicie że mogę spróbować tam jechać ?
Miłego weekendu :)

Motylek1234 ja chodzę na biorezonas, podobno pomaga na odrobaczanie i odgrzybianie organizmu. W tej terapii przepuszcza się bezpieczny dla człowieka prąd. Podobno wspomaga to również oczyszczanie i odnowę organizmu. Jakiś spektakularnych efektów nie odczuwam, ale mam nadzieję, ze wewnętrznie coś tam działa.
Moja teściowa mocno wierzy w bioterapeutów ale dla mnie to trochę brzmi jak zła magia.
Opowiadała jak pewne małżeństwo doradzało się w sprawie kupna działki czy domu (ze względu na żyły wodne) i ten bioterapeuta odpowiedział, że jeśli kupią tę działkę to się rozejdą i kupili po czym po 2 latach się rozwiedli.
Trudno powiedzieć dlaczego tak się stało, może już na etapie wyboru działki tak się kłócili, że każdy by stwierdził, że z tego związku nic nie będzie.
Ja to bym raczej nie poszła do takiej osoby.
 
Migal .czuję się dobrze .
Więc nie wiem czy to dobrze .he.
Ale jak wczoraj przyszłam z pracy to wysprzątałam wszystkie szafki w kuchni, bo mi to z przed świąt wisiało nie zrobione .Potem zaczął mnie boleć. brzuch i się wystraszyłam .:szok:
Cały wieczór już przeleżałam plackiem i na szczęście przeszło .
Muszę trochę przystopować bo ja to jakiś robokop jestem .

A ty wczoraj u Zamory byłaś?

Oj nie szalej !! Niech się maleństwo ładnie zagnieżdża :happy:
Tak, byłam u gina. Z na monitoringu. Komóreczka urosła 2mm, tak jak mówiłaś :tak:
 
Witam w ten piękny dzień. W piątek impreza superowa nawet tańce były! Chłopaki zadowoleni . A ja całą sobotę walczyłam z kacem . Wredna @ odeszła ,wyniki chyba dobre -zaczynam nowy cykl. Arda kciuków nie puszczam. A może podam Wam wyniki ? spojrzycie czy dobre? LH,PRL,FSH PRG I E2.

Lamia to może razem wstawimy i porównamy, ja tez robiłam te badania w 4dc:)
Martwi mnie moja tarczyca. Wynik mam 2,4! a miałam 1,3-1,8. To pewnie od tego encortonu. Wyniki wysłałam ginowi. Napisał,że wszystko w normie, ale pogadamy na wtorkowej wizycie...coś czuje ,że własnie o tej tarczycy, bo zestawiłam mu moje wczesniejsze wyniki. No i prolaktynę mam w normie, ale górna granica:)
 
reklama
Lumia
Ja osobiście znam mnóstwo takich przypadków że kobiety zachodzą po adopcji dzieciątka .
Mojej kuzynce w końcu lekarz powiedział że nie widzi już szansy na naturalną ciąże .(leczyła się z 10 lat)
No to sobie dziewczyna zupełnie odpuściła .Teraz ma już dwoje .
Wierze w cuda bo ich już doświadczyłam .
Dla mnie cudem jest moje dzieciątko bo ja całkowicie dziewczyny stracę wiarę ze się uda chyba ze względu na te długie odległości czasowe w czekania na wizyte:( jak juz zaczną się szczepionki to będą co dwa tygodnie to ruszy coś może nadzieja wróci a teraz jakoś tracę wiarę ze się uda. Odnośnie tego, że trzeba myśleć pozytywnie to moja ostania ciąża to było strasznie głupie gadanie, że sie nie uda chociaż wierzyłam w głębi do końca ze będzie ok ale znaki typu mniejsze obolenie piersi inna tarczyca pokazywały, że znów to samo będzie i zaczynałam czarnowidztwo nie wiem może coś na to wpłynęło bo w ciazy donoszonej miałam większą wiarę

Dziewczyny chciałabym skontaktować się z enja napisałam wiadomość na privie ale nie odpisała w ogole myślę że dawno jej nie było a bardzo mi zależy na kontakcie z nią ... może chociaż maila macie ? Plisssss czytam forum i zjem brakiem hamowania nie wiem jak się jej udało ... praktycznie tylko na nią początkowo nie działaly a była taka wytrwała ...zanim zacznę się szczepić chciałabym z nią porozmawiać
I kwiatuszek jak jesteś odezwij się !!!!!!!!!!!!!!
Doris pamięta o zdjęciu będzie ale jakoś musze ładne poszukać anie wiem gdzie sa ale wyślę jak nie znajdę podam fb najwyżej
Aha ktoś pytal co robi malina przy dodatnich ana-szczepu pomimo to a dubrawski nie wiem ale sama bym się chęcią dowiedziala
 
Do góry