reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Jak po laparoskopii dostanę zielone światło to już w maju ,albo w czerwcu. Nie wiem jak to jest po laparoskopii bo z tego co czytałam nie trzeba na nic czekać ale nie wiem jak przy nacinaniu czy usuwaniu przegrody :(

Beatko,
A nic Ci lekarz nie powiedział? kiedy możecie się starać:)

Lumia mleczko pszczele super sprawa. Teraz robię miesiąc przerwy , a potem jeszcze jedna seria.
Cieszę się bardzo, że przypadło do gustu;):p ja własnie mam przerwę;)

Miłej i słonecznej niedzieli Dziewczynki!!!
 
Ovli czekam

Susana, mogłabyś mi napisać coś więcej o tym człowieku?
Destino
Mariusz Wójtowicz z Warszawy ul Popularna .
Moja ginka wysyłała do niego przypadki z którymi sobie już nie dawała rady .Leczy intralipidami również dlatego się z nim konsultowała .
W ostatniej ciąży mojej ciąży jak szukałam gdzie zrobić pierwszy intralipid to przekazałam mój telefon u niego na recrpcji i pan doktor oddzwonił i porozmawiał ze mną jak człowiek ..Tyle o nim ci tylko moge powiedzieć bo nie byłam u niego .
 
Witam w niedzielny poranek,
dziewczyny, chcę Wam powiedzieć, że cudowną rzeczą jest to, że znajomość z forum, można przenieść do świata "rzeczywistego" i doświadczać nie tylko otuchy ale realnej pomocy od osoby tutaj zapoznanej.
Susana dziękuję za na pomoc :yes: i za spotkanie.
Jesteś super śliczną kobietką i super mamuśką :blink:
 
Jeśli chodzi o skutki uboczne encortonu to ja nie widzę, na początku tylko trochę bolał mnie żołądek, teraz już nic nie odczuwam. Mimi to, cieszę, się, że już schodzę z dawki a niedługo całkiem odstawim.
Ja od clexane nie mam siniaków, jest to dziwne, bo poprzednim razem miałam i to dużo, może to dlatego ze najpierw brałam 0,2 a potem dopiero 0,4 nie wiem sama.
 
Jeśli chodzi o skutki uboczne encortonu to ja nie widzę, na początku tylko trochę bolał mnie żołądek, teraz już nic nie odczuwam. Mimi to, cieszę, się, że już schodzę z dawki a niedługo całkiem odstawim.
Ja od clexane nie mam siniaków, jest to dziwne, bo poprzednim razem miałam i to dużo, może to dlatego ze najpierw brałam 0,2 a potem dopiero 0,4 nie wiem sama.

Też mam problemy z żołądkiem ale to chyba jedyna niedogodność. Zauważyłam, że mam po nim mega gładką skórę i wszystkie wypryski zaniknęły :happy:
 
Też mam problemy z żołądkiem ale to chyba jedyna niedogodność. Zauważyłam, że mam po nim mega gładką skórę i wszystkie wypryski zaniknęły :happy:
Cześć
Migall
Jak się czujesz ok.??
A jeżeli chodzi o bezinteresowną pomoc to jeśli się da to trzeba pomagać .wiadomo .normalne .
Ja się cieszę dziewczyny że w tym wieku jeszcze nawiązuję nowe super kontakty z ludżmi .
I na forum mogę spotkać takie super babki .:-) :):-) :):-) :):-) :)
 
Arda nie poddawaj się !!!
Młoda jeszcze jesteś, będzie dobrze, zobaczysz :blink:
Ja też mam tendencję do popadania w takie dołki. Może nie zakładaj z góry, że ma się udać w tym, czy następnym cyklu. Ja np. kwiecień odpuszczam (może nie całkiem, bo będę zamrażać zarodek) ale próbę zajścia podejmę dopiero w maju i to tez zależnie czy będzie komórka.
Damy radę, jesteśmy obstawione lekami na ostatniej prostej do celu ;-) ;) !!!
 
reklama
Cześć
Migall
Jak się czujesz ok.??
A jeżeli chodzi o bezinteresowną pomoc to jeśli się da to trzeba pomagać .wiadomo .normalne .
Ja się cieszę dziewczyny że w tym wieku jeszcze nawiązuję nowe super kontakty z ludżmi .
I na forum mogę spotkać takie super babki .:-) :):-) :):-) :):-) :)

Czuję się super :-) :) !!!!
Byłam wczoraj u mojego gina, oczywiście wyspowiadałam się mu ze wszystkiego i powiedział, że skoro sama sobie zaordynowałam intralipid to nie widzi sensu wizyty u Dubra. Ostatecznie ustaliliśmy, że do niego zadzwoni w sprawie zdiagnozowania mnie, bo wyniki do Dubra w piątek wysłałam. Mam nadzieję, że intralipid wystarczy i nie będzie chciał włączać ivigu.
We wtorek mam pobranie komórki (jeśli wcześniej nie ucieknie) i zamrożenie zarodka.

A Ty jak się czujesz ?
 
Do góry