reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Doris
Ja tamten wlew jak brałam pierwszy to już musiało być żle bo przed wlewem było usg i nic nie było widać a pęcherzyk powinien już wtedy być .
Chodzi mi czy nie za wcześnie na ten wlew bo moja ginka nie ma doświadczenia we wlewach .
Sama mówi tak o sobie

Wiesz, może ta ginka wychodzi z założenia, że w tym wlewie nie ma nic co mogłoby zaszkodzić a zawsze może pomóc.
...jak sie obawiasz to dla wlasnego spokoju połowę tylko weź....albo jeszcze z ną pogadaj, że nie słyszałaś, aby ktos co 2 tygodnie wlewy brał. Może jakoś to wytlumaczy.
 
Doris
Ja tamten wlew jak brałam pierwszy to już musiało być żle bo przed wlewem było usg i nic nie było widać a pęcherzyk powinien już wtedy być .
Chodzi mi czy nie za wcześnie na ten wlew bo moja ginka nie ma doświadczenia we wlewach .
Sama mówi tak o sobie
Mi gin mowi ze czeste wlewy nie sa dobre, ze lepiej go wziasc pozniej niz wczesniej jak nie mozna w terminie.
Susana ja bym brala co 4 tyg. bo takie sa zalecenia. Ewentualnie mozesz ze 3 dni przyspieszyc. Ja bym tak zrobila, ale nie bierz tego do siebie co ja pisze, bo nie chce byc zlym doradca!!!
 
Wiesz, może ta ginka wychodzi z założenia, że w tym wlewie nie ma nic co mogłoby zaszkodzić a zawsze może pomóc.
...jak sie obawiasz to dla wlasnego spokoju połowę tylko weź....albo jeszcze z ną pogadaj, że nie słyszałaś, aby ktos co 2 tygodnie wlewy brał. Może jakoś to wytlumaczy.
Susana co 2 tyg. to ja bym go napewno nie wziela!!! Ale to tylko moje zdanie. Najwczesniej to bym sie jeszcze moze skusila po 3 pelnych tygodniach, ale to moze...
 
Doris

To dla ciebie.
Bo ty lubisz oglądać 20160329_185725.jpg testy
Dzisiejszy 27 dc
:laugh2:;-) ;):blink::wink::tak:
 

Załączniki

  • 20160329_185725.jpg
    20160329_185725.jpg
    612,2 KB · Wyświetleń: 77
Wiesz, może ta ginka wychodzi z założenia, że w tym wlewie nie ma nic co mogłoby zaszkodzić a zawsze może pomóc.
...jak sie obawiasz to dla wlasnego spokoju połowę tylko weź....albo jeszcze z ną pogadaj, że nie słyszałaś, aby ktos co 2 tygodnie wlewy brał. Może jakoś to wytlumaczy.
Suska tam masz tluszcze i lipidy i jak za czesto to wezmiesz to tez Ci sie moze popierdzielic w organizmie, moze organizm nie zdazy sobie poradzic z tymi tluszczami.
Skonsultuj jeszcze to z kims kto sie na tym zna.
 
Bertha
A jakie masz cykle ???
Jeśli 28 dni to odstawisz 28 dnia .
Mam nadzieję że już wcześniej ci wyjdzie test pozytywny i nie będziesz musiała odstawiać .
Tak, mam 28 dni. To potencjalnie odstawię dobie dzien wczesniej zeby nie przedłużyć cyklu.
Ale tez mam nadzieje :)
Dzięki

Dzięki Arda, zadzwonię sobie do Diagnostyki!
 
Suska tam masz tluszcze i lipidy i jak za czesto to wezmiesz to tez Ci sie moze popierdzielic w organizmie, moze organizm nie zdazy sobie poradzic z tymi tluszczami.
Skonsultuj jeszcze to z kims kto sie na tym zna.
Strawbelka
Dzisiaj była u mnie znajoma która toczy mi te wlewy .
Byłam pewna że mi jutro będzie mogła podać a ona że ma kontrol z ISO w pracy jutro i pojutrze całe dnie .
Więc powiem wam że odetchnęłam z ulgą bo przełożyłyśmy na piątek .
Do tego czsu może jeszcze z kimś pogadam na ten temat .
Tylko z kim.....??????:sad::sad:
Może Ty albo Arda podpytacie swoich ginów jakimś smsem???
 
reklama
Do góry