reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Susana Ty wariatko !!! Cudnie. Chciałabym widzieć minę męża jak mu mówisz heh może nagraj :p.A swoją drogą strasznie płodna (prawie) czterdziestka z Ciebie hehe.

Ja właśnie poprawiam endometrium jak wiecie o czym mówię ;).

Wlasnie! Płodność do pozazdroszczenia :)

Ja rownież dzisiaj poprawiałam sobie endometrium ;)

Doris, Super ze juz 26tc!! Współczuje ci atmosfery.. :/
Nafoczka, wszystko bedzie dobrze, odpoczywaj!
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja sama ograniczylam kontakty z tesciami i wtedy zauwazylam ze miedzy mna a moim T.sie poprawilo chociaz zdarzaja sie sprzeczki jak pojdzie do rodzicow, bo oboje nastawiaja go przeciwko mnie.
Czarna a co Twoj maz mowi o relacjach z jego rodzicami ?

Moi wcześniej Go nastawiali, wracał od nich i zmieniał co ustalaliśmy oboje chwilę temu. Irytowało mnie to i poszło kilka poważnych sprzeczek o to. Ostatnia najpoważniejsza była w sierpniu (nie wyraziłam zgody na pewną rzecz, a matka okręciła go wokół palca, że i tak zrobił tę rzecz - wbrew mnie) i wtedy spakowałam się w walizkę i powiedziałam, że żądam rozwodu, bo mam dosyć życia w trójkącie ja, on i jego rodzice. Zatrzymał mnie na schodach i od tamtej pory jest ok. Chyba dotarło co nie co do niego. Dziś sam zwrócił teściowej uwagę, że nie ładnie sprzątać jedzenie ze stołu jak wszyscy jeszcze przy nim siedzą. Nigdy tego nie zauważał, a ja czuję się wtedy za każdym razem u nich tak, jakbyśmy mieli już sobie pójść...
On ma dobre relacje ze swoimi rodzicami, bo jest najmłodszym synkiem i w dodatku mieszka z nimi, jemu to pasuje (i im z resztą też). Ja nie mam zamiaru Go buntować, bo to nie o to tutaj chodzi, tylko o to że powinien liczyć się też z moim zdaniem jako żony. Pogodziłam się z tym, że teściów nie zmienię, ale żeby moje życie było piękniejsze to po prostu ich unikam, choć czasami się nie da ;)
 
Dziękuję Dziewczyny
Jesteście Kochane, ja już pogodziłam się z M jak teściowa poszła do kościoła. Jest spokój ale mam kolejne zmartwienie bo mam straszny ucisk na pęcherza tak mnie ciągnie na dole tam w środku. Juz miałam jechać na IP ale stwierdziłam ze poczekam do jutra
 
Doris, wspolczuje afery z mezem i tesciowa.

Susana, ja mam mieszane uczuvia co do bety. Niby mozna stresuje, ale jednak wole trzymac reke na pulsie, zeby sobie nie podtrzymywac na sile zle rozwijajacej sie ciazy...

A mnie sie ryje psychika, caly dzien jakies pikanie w pochwie i macicy czuje. A do tego po dupku mnie takie fale goraca nachodza, ze chodze tylko poirytowana :/
 
Myślałam, że tu dziś cisza, że świętujecie a tu takie fajowe wpisy!!!!
Susana gratulacje! Jestem w tym samym wieku co Ty i utwierdziłaś mnie, że jeszcze może i mnie się uda i że warto próbować! :))

Na teściowe musimy się napatrzyć żeby kiedyś nie być takimi samymi!!! :)
 
Lumia1212 to jestesmy trzy z tego rocznika :-)
Też dzięki susanie patrzę z większą wiarą w przyszłość :-)
Codziennie leki w garść i do przodu!
 
Lumia 1212
Migall

Dopinguję wam również z całej siły bo wiem co to znaczy TYKAJĄCY ZEGAR.
Widać nasz czas się jeszcze jednak nie skończył .hehe .I wigoru ,zacięcia i wiary mamy więcej niż niż niejedna osiemnastolatka .:yes:
 
Na teściowe musimy się napatrzyć żeby kiedyś nie być takimi samymi!!
To prawda. Muszę się napatrzeć tylko właśnie po to żeby umieć jak ona trzymać gębę na kłódkę ;). Ja mieszkam z teściową nad nią jak mnie wkurza idę na górę i jej nie odwiedzam. Kiedyś miałyśmy spięcie to nazwałam ją starą jędzą :D. Jak teść zmarł to nasze relacje są ok . Nie ma do kogo mnie obmówić i musi tolerować taką jaką jestem. Podobno nie narzeka :p

Lumia1212 to jestesmy trzy z tego rocznika :-)

Jeszcze dodam Wam iskrę nadziei bo Doris która jest w 26tyg też jest z tego samego rocznika. :)
 
Doris może to jest tak u Ciebie?
pęcherz.jpg
 

Załączniki

  • pęcherz.jpg
    pęcherz.jpg
    41,2 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Bertha i Beata a jak Wy sobie poprawiacie to endometrium ? [emoji4][emoji3]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry