reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, podzielcie się ze mną jak bierzecie takie ilości witamin, które z nich należy łączyć z tłuszczami, nie łączyć z owocami. Chodzi o metylowane B9, B12 i B6, D3, ja jeszcze biorę żelazo, bo mam niski poziom i magneB6. Rano łykam Euthyrox 75 mg na czczo, po godzinie jem śniadanie i łykam B6, po 2 h kawę z mlekiem, bo po E nie można 2 h nabiału, ok. 11 II śniadanie i kwas foliowy 800 mg z B12, 1000 mg ok. 13.30 owoc z nabiałem i D3 4000j. z B6, o 17 obiad i B6 34 mg a po kolacji żelazo z magnezem. Chcę gdzieś wcisnąć Colostrum i potem Glucopage i Acard. Ale nie wiem już gdzie, żeby nie bylo żadnych interakcji. Ogólnie humor mam dobry po witaminach. Dziewczyny w pracy się śmieją, że jakiś Prozak zaczęłam łykać.
Asia ja nie pomoge, bo ja lykam witaminy jak popadnie;) colostrum b6 b12 kwas foliowy razem po sniadaniu, po obiedzie d3 i omega 3, plus colostrum. Po kolacji kolostrum, a przed snem acard.
Ale wiesz...ja nie mam pojecia czy dobrze to lykam, wiec nie bierz ze mnie przykladu;)
 
reklama
Susana, o tak :) zdecydowanie :)

Asia, ja na czczo letrox, po sniadaniu kolo 8.00 encorton, colostrum, omega3 i acard, tak za 2h inofem, po obiedzie omega, colostrum i vit d, za 2h inofem, a po kolacji omega, colotrum i femibion. Zastrzyk z clexane biore wieczorem. Jedyne na co zwracam uwage, zeby colostrum nie laczyc z goracym, bo sie bialko scina ;)

Ps. Malzonek wpadl na poprawiny takze oficjalnie zamknelismy sezon ;)
 
Witam dziewczynki!
Asia669 jak ty masz te leki rozplanowane - chyba wezmę z Ciebie przykład:yes:
Fondi umowilas termin na histero???? Ja tak ale dopiero 5.05:-( :(:-( :(
 
Asia
Ważne jest też żeby żelazo łykać co najmniej 6 godzin po euthyroxe .

Dziewczyny mam ważne pytanie .

Bo dzisiaj mam 6 dzien po owulacji i chciałabym zwiększyć clexane na 0,8
Do dzisiaj 0,4 brałam .
Jak brać w jednej dawce??
Czy rano 0,4 i wieczorem 0,4 ???
Do gina nie dzwonie bo mi kazał 0.8 dopiero od pozytywnego testu włączyć ale ja już sama na wlasną rękę biorę teraz
 
Dziewczyny ja tez tak z innej beczki :)
Inofem/inofolic x2 saszetki dziennie? Bo biore tylko jedna..
Słuchajcie, orientuje sie któraś moze, czy wysiłek fizyczny, siłownia, aerobik, ciężary moze wpływać na to ze endo nie rośnie?
Cos mi sie kojarzy, ze takie trenujące intensywnie kobiety maja problemy z okresem itd to moze takie cos tez miec wpływ na endometrium?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 


Witajcie,
odebrałam wyniki :( niestety dochodzą kolejne przyczyny niepowodzeń

czytałam, ze najgorszy jest stosunek limfocytów CD4 do CD8, niestety u mnie dwukrotnie przekroczona jest norma.

Dziewczyny czy u Was jest podobnie? Czy ten wynik po zażywaniu encortonu ulega poprawie?
 
Migall, mnie stosunek cd4/cd8 poprawil sie po intralipidzie. Z 1,56 na 1,23. Lekarka byla zachwycona. Ja mam glowny problem z nk.

Azylek, ja biore inofem 2x dziennie.

Susana, jak podzielisz na 2 czesci dawkre to kiedy acard? Ja bym chyba rano brala acard, a wieczorem clexan w calosci. Tez dzisiaj mam zgryzke - chyba wezme od dzisiaj juz...
 
Kurcze jak dołączyć wyniki :(
Asia
Ważne jest też żeby żelazo łykać co najmniej 6 godzin po euthyroxe .

Dziewczyny mam ważne pytanie .

Bo dzisiaj mam 6 dzien po owulacji i chciałabym zwiększyć clexane na 0,8
Do dzisiaj 0,4 brałam .
Jak brać w jednej dawce??
Czy rano 0,4 i wieczorem 0,4 ???
Do gina nie dzwonie bo mi kazał 0.8 dopiero od pozytywnego testu włączyć ale ja już sama na wlasną rękę biorę teraz

Chyba w dwóch dawkach byłoby bezpieczniej, ale nie mam doświadczenia w temacie 0,8 , bo brałam jedynie 0,4
 
Arda ja mam wynik 5,10 CD4/CD8

Limfocyty CD 3 i CD 4 też mam powyżej normy ......jestem tym przerażona

Encorton i intralipid pomogą ?
 
reklama
Do góry