reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

odebrałam wynik APTT, dziś 30 - norma 26-43 więc nie mam nadkrzepliwości!!!! :-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)

Prawdopodobnie było tak, jak napisała KITKI, że moją krew sobie trzymali 4h zanim ją zbadali i już zaczęła sama w probówce krzepnąc. W każdym razie jest ok :-)

Oczywiście, żeby tak pięknie nie było to dziś mam stres związany z tym, że Oliś mniej kopie. Jakiś dziś spokojny. I tak zmartwienie kolejne.

Lumia, Ty bierz witaminy i się nie martw, będzie dobrze!

Strawbelka, dziś ja Ciebie pozdrawiam

Resztę Dziewczyn oczywiście też!

Lumia1212, histeroskopia jest pod narkozą, trwa krótko, nic nie boli, potem też nie, ja miałam tylko lekkie plamienie przez ok godzinę.

Susana, jak tam?
Witam
Doris jak następny raz będziesz robić to badanie to trzeba mówić że jesteś na clexanie i żeby krew od razu zbadali a nie żeby się gdzieś poniewierała .
Dobrze że jest wszystko okey ale cię wystraszyli .
 
reklama
Dziewczynki czytam, czytam ale jestescie mwga szybkie:) Jeszcze mam problem z tym zeby Was rozpoznawac, ale mam nadzieje ze niedlugo sie polapie. Ktoras z Was pisala wczoraj, ze ma wizyte u Dubrawskiego? J
 
Teczowa, gratuluje :D

Lumia, susana ma v leiden i pewnie Ci wytlumaczy, ale glownie chyba o clexane chodzi.

Doris, super, ze wynik wrocil do normy. Pewnie lab cos namieszal ;)

A my wczoraj otwarlismy sezon, na razie rozgrzewka, bo do owu daleko, ale radocha byla :p
Arda
Mam nadzieję .
Wielką nadzieję że będziemy teraz w parze!!!!
 
Strawbelka zamówienie jest zbiorowe ;) Właśnie nad nim rozmyślam bo ja jestem z tych niezdecydowanych :p Powiedzcie mi jedną sprawę na co tzn w jakim celu bierze się te witaminy b6 i b12?
 
Nafoczko,
No to Nafoczko oszczędzaj się i do przodu:)
Po moich wynikach to chyba muszę bezwględnie ten zestaw zakupić....więc plissssss:) ja chcem:)
Nafoczko, a czy ty jesteś w stanie mi coś więcej powiedzieć o moich wynikach mutacji????

Susano,
Dziewczyny doniosły,że masz v leiden? Dołączam do Twego grona;/ jakie masz zalecenia przy tym czynniku aktywnym?
 
Nafoczko,
No to Nafoczko oszczędzaj się i do przodu:)
Po moich wynikach to chyba muszę bezwględnie ten zestaw zakupić....więc plissssss:) ja chcem:)
Nafoczko, a czy ty jesteś w stanie mi coś więcej powiedzieć o moich wynikach mutacji????

Susano,
Dziewczyny doniosły,że masz v leiden? Dołączam do Twego grona;/ jakie masz zalecenia przy tym czynniku aktywnym?
Lumia a ty masz leydena ?
 
reklama
Dziewczyny
Więc tak
Byłam na monicie u obcej ginki bo mojej nie było ale na bardzo dobrym sprzęcie .
Pęcherzyk w prawym jajniku 21 mm
Endometrium 10 mm.
Tak że owu dziś lub jutro .
Mój mąż coś napomkniał że cały dzień myślał o wczorajszym sexie więc chętny jest dziś na powtórke .hehe
( ale tym chłopom niewiele do szczęścia potrzeba ?)
 
Do góry