reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
cześć dziewczyny. Witam się z dobrymi wieściami, a przede wszystkim z obawami. Dziś wykonałam test ciążowy i jest pozytyw. Biorę encorton 10 mg i zastanawiam się czy nie zwiększyć do 15 mg? powiedzcie mi czy skoro jeszcze nie było terminu miesiączki, bo wypada na sobotę to już zacząć brać fragmin(heparyna)? test wykonałam wcześniej, bo takie miałam zalecenie od Homy, aby 10 dpo zrobić test ( żeby wiedzieć czy brać dupka czy nie dalej)
 
Teczowa to nie wiem, nie chce zle doradzic, bo to jednak steryd.
Moze dziewczyny cos madrego napisza. Ja wiem tylko ze tu wiekszosc bierze 10 i w jednej dawce rano( najlepiej do godz. 8 ). Fondie brala wiecej.
Nie wiem ja bym chyba sprobowala na 10, jak jeszcze nie probowalas na encortonie. Ale mnie nie sluchaj, bo nie chce byc zlym doradca, poczekaj napewno dziewczyny cos konkretnego napiszs.
Ciesze sie z Twoich 2 kreseczek, nawet wczoraj o Tobie myslalam i mialam Cie wywolywac, bo dawno u nas nic nie pisalas;)
 
Ja tez biore femibion ale dodatkowo jeszcze sam kwas w formie metylowej. Ja kupuje Actifolin 2mg. Jest jeszcze Actifolin 0,8mg. Kupowałam na stronce polskiej jakiejś.. Ale widziałam w jakiejś aptece tez. A jak nie maja to pewnie mogą zamówić tylko trzeba poprosić.

Dziękuję bardzo.
 
Teczowa to nie wiem, nie chce zle doradzic, bo to jednak steryd.
Moze dziewczyny cos madrego napisza. Ja wiem tylko ze tu wiekszosc bierze 10 i w jednej dawce rano( najlepiej do godz. 8 ). Fondie brala wiecej.
Nie wiem ja bym chyba sprobowala na 10, jak jeszcze nie probowalas na encortonie. Ale mnie nie sluchaj, bo nie chce byc zlym doradca, poczekaj napewno dziewczyny cos konkretnego napiszs.
Ciesze sie z Twoich 2 kreseczek, nawet wczoraj o Tobie myslalam i mialam Cie wywolywac, bo dawno u nas nic nie pisalas;)
dziękuję za pamięć!:* a ja miałam encorton w ostatniej ciąży 7,5 mg na dzień :/ i jak widać nie pomógł
 
Dziewczyny wpadam na sekunde i tylko o sobie napiszę - za co z góry przepraszam.
Ale odebrałam właśnie przed sekundą wyniki mutacji i bardzo proszę o interpretacje i zalecenia;)
upload_2016-3-16_9-56-30.png
 

Załączniki

  • upload_2016-3-16_9-56-30.png
    upload_2016-3-16_9-56-30.png
    14,2 KB · Wyświetleń: 342
cześć dziewczyny. Witam się z dobrymi wieściami, a przede wszystkim z obawami. Dziś wykonałam test ciążowy i jest pozytyw. Biorę encorton 10 mg i zastanawiam się czy nie zwiększyć do 15 mg? powiedzcie mi czy skoro jeszcze nie było terminu miesiączki, bo wypada na sobotę to już zacząć brać fragmin(heparyna)? test wykonałam wcześniej, bo takie miałam zalecenie od Homy, aby 10 dpo zrobić test ( żeby wiedzieć czy brać dupka czy nie dalej)

Ja nic nie doradzę, bo jestem tu zupełnie nowa i jeszcze niekumata:-) Nie mniej jednak trzymam kciuki baaardzo mocno!
 
reklama
Do góry