reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Ja narazie kupuje ziajke ta zielona bez fluoru, bo nigdy mi sie nie chce przez internet czegos lepszego zamowic.
Oki, to tez jej poszukam :)
Juz przeczytałam pierwsza cześć artykułu i juz jestem przekonana! Masakra ten fluor i cały nasz swiat.. Wszyscy tylko okłamują ludzi zeby czerpać zyski. Dzięki Strawbelka!
 
Oki, to tez jej poszukam :)
Juz przeczytałam pierwsza cześć artykułu i juz jestem przekonana! Masakra ten fluor i cały nasz swiat.. Wszyscy tylko okłamują ludzi zeby czerpać zyski. Dzięki Strawbelka!
Bertha ja bym Ci wiecej ciekawych rzeczy podeslala. Ale zaczniesz sie bac wychodzic z domu;)
 
prosze o brawa.. wrocilam :-D
dziekuje za wszelkie wsparcie!!! ja tam wiem kto tam o mnie pamietal :-D
Doris, Beatka dla Was szczegolne calusy!!! :-*
witam nowe kolezanki, ktore niestety do nas doloczyly...
a co do mnie, to leze i "przewracam placek" zeby rowno wyrosl hihiiii :-D
Agnieszka nie bede sie madrzyc co lepsze szew czy pessar ale pessar przy 30mm mozna dac,a przy 14mm to juz zdecydowanie za malo wiec musil byc szew. Moze lepiej trzyma ale tez niesie zdecydowanie wieksze ryzyko infekcji wiec czeste posiewy mnie nie ominal
calusy :-*

O! Muszę spróbować! Mi mój gin polecał po normalnej paście "myć" zeby sola, ktora super zwalcza próchnicę i chroni przez powrotem bakterii :) takze moze trzeba spróbować sodę z sola :)


Problem w tym, że mi gin kazał myć zęby sodą, bo pasta do zębów zawiera fluor i mycie zębów pastą z fluorem grozi utratą ciąży. Niestety u mnie się sprawdziło i to dwa razy. Tonący brzytwy sie chwyta, więc może zacznę myć te zęby sodą...
 
Problem w tym, że mi gin kazał myć zęby sodą, bo pasta do zębów zawiera fluor i mycie zębów pastą z fluorem grozi utratą ciąży. Niestety u mnie się sprawdziło i to dwa razy. Tonący brzytwy sie chwyta, więc może zacznę myć te zęby sodą...
Kup sobie paste bez fluoru. Sa takie.
Soda Ci zeby zniszczy!
 
prosze o brawa.. wrocilam :-D
dziekuje za wszelkie wsparcie!!! ja tam wiem kto tam o mnie pamietal :-D
Doris, Beatka dla Was szczegolne calusy!!! :-*
witam nowe kolezanki, ktore niestety do nas doloczyly...
a co do mnie, to leze i "przewracam placek" zeby rowno wyrosl hihiiii :-D
Agnieszka nie bede sie madrzyc co lepsze szew czy pessar ale pessar przy 30mm mozna dac,a przy 14mm to juz zdecydowanie za malo wiec musil byc szew. Moze lepiej trzyma ale tez niesie zdecydowanie wieksze ryzyko infekcji wiec czeste posiewy mnie nie ominal
calusy :-*

Witaj Nafoczka
Widzę w Twojej stopce, ze miałaś podobne wyniki do moich. Napisz proszę kto Cię diagnozował i jakie jest Twoje aktualne menu lekarstwowe:-) Trzymam kciuki za Ciebie!
 
Jako mutantka moge powiedzieć, ze inni ginowie również zalecają standardowo to samo:
duże dawki kwasu foliowego (metylowe formy dopiero jak o nie zapytam to tez), oraz Acard i clexane od pozytywnego testu.

A ta metylową formę można kupić w Polsce? Mi P. Jerzak zapisała Femibion Natal 1 i ten wzmocniony kwas foliowy.
 
reklama
Do góry