reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Odebrałam wyniki MTHFR. Jest dodatni w A1298C w układzie homozygotycznym. W C667T ujemny. Teraz wiadoma jest obecność tak dużej ilości kwasu foliowego w moim organiźmie, który poprostu się nie redukował, tylko odkładał.
O widzisz.. Wszystko sie wyjaśniło. To koniecznie tylko metylowe formy. Ciekawa jestem co ci gin powie, bo rzadko mówią o metylowych tylko duże dawki zwykłego kwasu wciskają.
 
ja tez mam ocene "niezbyt madre" od migaal :-|
Przepraszam Liluli, nie wystawiłam tej oceny świadomie.
Nie miałam zamiaru kogokolwiek oceniać....to chyba kwestia mojej nieuwaznosci podczas przeglądania stron, które niestety wolno mi sie wczytuja i muszę je kilkakrotnie przeglądać od początku i przewijac
Przepraszam
Jesli możesz udzielić mi rady jak wycofać te oceny to chętnie to zrobię
 
Przepraszam Liluli, nie wystawiłam tej oceny świadomie.
Nie miałam zamiaru kogokolwiek oceniać....to chyba kwestia mojej nieuwaznosci podczas przeglądania stron, które niestety wolno mi sie wczytuja i muszę je kilkakrotnie przeglądać od początku i przewijac
Przepraszam
Jesli możesz udzielić mi rady jak wycofać te oceny to chętnie to zrobię


Migaal jutro jak wroce do domu podesle Ci strone na ktorej jest ta ocena. A musisz wejsc na a strone i przy tej wypowiedzi ktora ocenilas kliknac cofnij ocene.
Rozumiem ze nie specjalnie bo wiem ze jak sie przeglada na telefonie to czasami przypadkowo sie kliknie :-) sama czasami klikne tylko zazwyczaj zauwaze w kazfym razie nic sie nie stalo :-*
 
reklama
Ja kiedyś Nafoczce, kiedyś pisała że kliknęłam negatywa .Też oczywiście przez przypadek .
Ale nie wiem gdzie to było żeby cofnąć .:no2:
 
Do góry