reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Susana a to go cos bolalo ze takie badania robiliscie?
Jakiś czas temu tzn oko roku zorientowałam się że ma zażółcone oczy .Po zrobieniu badań ; bilirubina lekko podwyższona. Reszta badań ok .
Diagnoza zespół Gilberta .Zupełnie niegrożny zespół , nie leczy się .Choroba młodzierzy .Teraz go chciałam skontrolować czy jest ok .
No i zrobiłam tydzień temu badania.Doktórka dała skier na dużo badań i próby wątrobowe.No i dzisiaj wieczorem taki zawał .
Ale wiecie co nie wiadomo bo mógł mieć jakąś infekcję albo przeszedł mononukleoze albo co .
Tylko jutro zadzwonie z awanturą do labolatorium że jeżeli widziały u siedemnastolatka takie złe wyniki świadczące o zapaleniu wątroby to powinni zawiadomić przychodnie a ona nas i szybkie leczenie !!!!!
Doktórka była oburzona że nie zadzwonili i lekarka ze szpitala też była w szoku że nie zadzwonili .
A badania robiłam 9 dni temu !!!!!
Jutro zadzwonie i je opierdole FTANCE jedne !!!!!
 
Halo
Ile macie płacone i od kogo za produkcje postów??? :-) Bo ledwo nadrabiam

Susana, niezle z ymi wynikami. Dobrze, że się wyjaśniło i jest ok.
A co do starń i męża, ja ma Twoim miejscu bym mu nie mówiła jak zaciążysz, przynajmniej do momentu serduszka i sprawdzenia, że wszystko jest ok. Po co go stresować kolejną ciążą, niepewnością, strachem. Mój M nie wie o dwóch biochemicznych, nie pokazywałam mu testów, bet/ Po co? A co do starń, to ja bym się zdecydowała, szkoda każdego cyklu, tym bardziej, że nie zawsze wychodzi od razu. Ja tak robiłam bo wiedziałam że nie mam 22 lat.
Lumia, Ty też przestań myśleć, że będzie źle. Będzie dobrze!!!!!
Strawbelka, Fondie, po drodze na tą siłownię w Katowicach i fitness w Poznaniu zajedźcie do Świnoujścia :-), pospacerujemy nad morzem :-)
Nafoczka, daj ta dietę, na pewno skorzystam po ciąży :-)
CzarnaMała, normalnie Twoja waga mnie rozkłada na łopatki :-)

Pozdrawiam Resztę Dziewczat!
 
Halo
Ile macie płacone i od kogo za produkcje postów??? :-) Bo ledwo nadrabiam

Susana, niezle z ymi wynikami. Dobrze, że się wyjaśniło i jest ok.
A co do starń i męża, ja ma Twoim miejscu bym mu nie mówiła jak zaciążysz, przynajmniej do momentu serduszka i sprawdzenia, że wszystko jest ok. Po co go stresować kolejną ciążą, niepewnością, strachem. Mój M nie wie o dwóch biochemicznych, nie pokazywałam mu testów, bet/ Po co? A co do starń, to ja bym się zdecydowała, szkoda każdego cyklu, tym bardziej, że nie zawsze wychodzi od razu. Ja tak robiłam bo wiedziałam że nie mam 22 lat.
Lumia, Ty też przestań myśleć, że będzie źle. Będzie dobrze!!!!!
Strawbelka, Fondie, po drodze na tą siłownię w Katowicach i fitness w Poznaniu zajedźcie do Świnoujścia :-), pospacerujemy nad morzem :-)
Nafoczka, daj ta dietę, na pewno skorzystam po ciąży :-)
CzarnaMała, normalnie Twoja waga mnie rozkłada na łopatki :-)

Pozdrawiam Resztę Dziewczat!
Doris
Mój chłop nie jest głupi!!!.I chyba wie że nie mam 7 tygodni okresu????
Ja mu wszystkiego nie mówię tzn nie opowiadam mu o każdej becie ale jak mi się tydzień spóżnia okres to chyba normalne że mu mówię jak jest .
Nie oszukam go że nie mam 7 tygodni okresu bo co?Spóżnia mi się .?
Ja i tak w 80 % rzeczy go nie wtajemniczam związanych z leczeniem, lekami itd

Jakoś może go namówię .hehe
 
Eee tam, jakoś byś dała radę, Twój chłop naprawdę tak się orientuje w Twoim cyklu, dniach płodnych, owulacji itd.?
Ja to takie rzeczy zostawiałam dla siebie :-)
 
reklama
Eee tam, jakoś byś dała radę, Twój chłop naprawdę tak się orientuje w Twoim cyklu, dniach płodnych, owulacji itd.?
Ja to takie rzeczy zostawiałam dla siebie :-)
Ja nie miałam ciąż biochemicznych .
A twój chłop się nie skapnie że nie masz 7 czy 8 tygodni okresu????
No i po pierwsze to wie że chce być w ciąży to sie mnie pyta czy już dostałam @ .To mam go kłamać że niby mam ?
Bzdura
 
Do góry