reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Gogac gratulacje! Aż się wzruszyłam, nawet nie wiesz jaką jesteś tutaj nadzieją dla nas :* Witaj Maciuś!
Iris ja mam takie twardnienia non stop, ale nie uważam, żeby to była norma, więc nie wiem, co Ci doradzić. Mam nadzieję, że już przeszło. Ja leżę praktycznie cały czas, ale mnie to nie pomaga.
Kruszka moje dzieci też się zawsze na początku ruszały co kilka dni, zawału dostawałam :*
 
reklama
Gogac ogromne gratulacje! Witaj szkrabie na świecie !
Jak się czujesz po porodzie?

Kruszka lezenie pomoglo. Już wieczorem lepiej się czułam :) muszę po prostu się mocno oszczędzać mimo że ogólnie bardzo dobrze się czuje.

Ewa ja też nie uważam że twardnienia są normalne. Będę męczyć za tydzień mojego lekarza. Mam nadzieję że jak będę leżeć to się nie powtorza.


Tola mnie nogi zaczynaly bolec w ciąży. To byl moj pierwszy objaw a zakrzepicy nie mam. Na bóle pomógł fragmin :)
 
Ostatnia edycja:
Gogac ogromne gratulacje!!!

Fajnie takie wiadomosci sie czyta z rana i budzi sie iskierka nadziei, ze kiedys bede na Twoim miejscu:)

Misiejku dla nas podroze to tez takie szczescie. Smieje sie, ze to taki temat zastepczy, to cale planowanie i czekanie na date wyjazdu pozwala troche zapomniec. Tym razem jedziemy do USA. To pierwsza tak daleka, dluga i droga wyprawa;) wyczyscimy sie z pieniazkow i urlopu ale mam to zawsze byl moj wymarzony kierunek. A jeszcze jakby sie udalo wrocic z pasazerem to juz bylby szczyt szczescia:)

Iris odpoczywaj duzo!

Tola ja bym jednak robila tyle badan ile mozesz przed staraniami.

Sciskam mocno wszystkie!
 
gogac sr p\bolowe i beda cie pewnie pod wieczor piobizowac powodzenia
tola to sie robi w klasach igg igm wiec jesli mialas epizod moze wynik wyjsc dodatni
 
Portia ja też miałam przy starankach zaplanowane podróże i staże zagraniczne ;) kocham wyjezdzac i poznawac inne kraje i kultury ;) mielismy zacząć w maju od miesiaca w Chorwacji. Po prostu urlop i blogie lenistwo. Dopiero w zeszlym tyg odwolalismy rezerwacje :) we wrzesniu mialam w planie wymiane stazowa z Holandia i chcialam skladac aplikacje na wyjazd do Stanów na rok z moim mężem. Na wszystko oczywiście trzeba czekać wiec te podróże rozlozylyby się w czasie. W us wyladowalabym zapewne za 3 lata. Jak wrócę do pracy będę musiala przemyslec czy od razu nie uderzac do usa, bo w Polsce przy nadmiarze obowiązków w pracy habilitacji nie zrobię :)
 
Dziewczyny... jednak dzis mam cc... zaraz mnie beda szykowac....boooooooooooje sie.... cisnienie z nerwow mam podwyzszone.....w nocy praktycznie nic nie spalam.....
 
Tola, ja biorę acesan (odpowiednik acardu) a od transferu będę brała acard mimo tego, że nie mam ani zespołu ani problemów z zakrzepica, wg ginki którą udało mi się znaleźć już samo hashimoto jest przesłanką do brania clexane przez całą ciążę...
 
reklama
Do góry