reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Obecnie 18 tydzień ciąży i wszystko ok. Biorę Fraxiparyne 0.6,Acard 75,na poczatku jeszcze bralam steryd Encortolon.
I rozumiem ze ta ciąża już się udała i dziś jesteś już szczęśliwa mamusia ? [emoji4]
A oprócz tego jakie jeszcze brałaś leki w ciąży jak można wiedzieć ?
Jestem szczęśliwa mama,bo mam już prawie 4-latniego synka (ciąża po szczepieniach plus leki fraxiparyna 0.4,Acard,encorton),kolejne 3 ciążę również po szczepień i lekach,pod okiem profesora zakończyły się poronieniem.
 
reklama
Jestem szczęśliwa mama,bo mam już prawie 4-latniego synka (ciąża po szczepieniach plus leki fraxiparyna 0.4,Acard,encorton),kolejne 3 ciążę również po szczepień i lekach,pod okiem profesora zakończyły się poronieniem.

Obawiam się właśnie tego ze pomimo leków szczepień i tak się może nie udać ale muszę spróbować bo jak nie spróbuje to się nie dowiem a jestem już po 4 poronieniach i naprawdę chciałabym żeby w końcu mi się udało chociaż jedno dziecko mieć..
trzeba walczyć nic innego nie pozostało..
 
Obawiam się właśnie tego ze pomimo leków szczepień i tak się może nie udać ale muszę spróbować bo jak nie spróbuje to się nie dowiem a jestem już po 4 poronieniach i naprawdę chciałabym żeby w końcu mi się udało chociaż jedno dziecko mieć..
trzeba walczyć nic innego nie pozostało..
Kochana były tu przypadki poronień po szczepieniach ale kojena ciąża na tych lekach udana. Także musisz zaufać i wierzyć prof. Ja straciłam 2 ciążę 12 i 26 tydzień myślałam że nigdy nie zostanę mamą jak się domyślasz ledwo z depresji wyszłam. Teraz po leczeniu u prof urodziłam 2 córki jedna w 2017 i 2 w 2020 . I jeszcze Ci napiszę, że wszystkie dziewczyny które poznalam u prof i utrzymuje kontakty z niektórymi przyjaźnie urodziły dzieci i to nie jedno.

Nie pamiętam która pytała o czynnik martwicze nowotworu w cytokinach ja też miałam wysoki i miałam powtarzane to badanie w ciąży 3 razy ostatnie w 28 tygodniu i znów był wyższy i na to prof dał mi większa dawkę heparyny . On na prawdę wie co robi .
Hej Dziewczyny,
czy któraś z Was brała w ciąży żelazo? Jak tak, to jakiej firmy ? :)
Nie pomogę nie brałam bo cierpiałam na zaparcia i nie dała mi lekarka bo bym już chyba do wc nie poszła
 
Hej dziewczynu 🙂Czy mogę do Was dołączyć?
Właśnie jestem po badaniach u Profesora Malinowskiego i okazało się że powodem moich 2 poronień ( zatrzymanie rozwoju ciąży na wczesnym etapie ,1 ciąża 5 t i poronienie w 9 tc a 2 ciąża w 6t i poronienie w 10 tc ) jest moja immunologia ☹.
Z tego co mówił profesor to mam dużo przeciwciał które atakują obce komórki a mało chroniących zarodka do tego Antygeny jądrowy atakujący obce DNA , przeciwciala ANA 1:160 , cross match 21,5% nie wiem co to oznacza ale jest zaznaczone 🤷‍♀️.
Czekają mnie szczepienia,wstępnie jestem zapisana ma 22.04 szczerze mówiąc trochę się ich obawiam 😏 .
Przesyłam zdjęcia nieprawidłowych wyników. Czy możecie mi powiedzieć tak mniej więcej co one oznaczają i czy jest bardzo źle?
Z góry dziękuję
 

Załączniki

  • 20200324_083252.jpg
    20200324_083252.jpg
    986,9 KB · Wyświetleń: 97
  • 20200324_083235.jpg
    20200324_083235.jpg
    838,9 KB · Wyświetleń: 109
  • 20200324_083301.jpg
    20200324_083301.jpg
    976 KB · Wyświetleń: 86
  • 20200324_083323.jpg
    20200324_083323.jpg
    867,6 KB · Wyświetleń: 110
  • 20200324_083312.jpg
    20200324_083312.jpg
    853,7 KB · Wyświetleń: 98
Kochana były tu przypadki poronień po szczepieniach ale kojena ciąża na tych lekach udana. Także musisz zaufać i wierzyć prof. Ja straciłam 2 ciążę 12 i 26 tydzień myślałam że nigdy nie zostanę mamą jak się domyślasz ledwo z depresji wyszłam. Teraz po leczeniu u prof urodziłam 2 córki jedna w 2017 i 2 w 2020 . I jeszcze Ci napiszę, że wszystkie dziewczyny które poznalam u prof i utrzymuje kontakty z niektórymi przyjaźnie urodziły dzieci i to nie jedno.

Nie pamiętam która pytała o czynnik martwicze nowotworu w cytokinach ja też miałam wysoki i miałam powtarzane to badanie w ciąży 3 razy ostatnie w 28 tygodniu i znów był wyższy i na to prof dał mi większa dawkę heparyny . On na prawdę wie co robi .
Nie pomogę nie brałam bo cierpiałam na zaparcia i nie dała mi lekarka bo bym już chyba do wc nie poszła

Ja pytałam o czynniki martwicy nowotworu bo mam je sporo podwyższone.
Dziękuje Ci Kochana ze to wszystko napisałaś bo znów nabrałam wiary i pozytywnego myślenia [emoji4] Cieszę się ze Ci się udało bo naprawdę miałaś bardzo przykre zdarzenia a pomimo wszystko sie podniosłaś i wszystko sie udało z czego sie bardzo ciesze [emoji4][emoji11]
Nie ma się co łamać i trzeba bezgranicznie zaufać profesorowi tak jak mówisz i tego od dziś będę się trzymać [emoji4]
Dziękuje [emoji4][emoji11]
 
reklama
Pierwsza serie miałam od męża i niestety wynik 3.8% teraz miałam serie tylko od dawcy i wynik 69.8%

No to super naprawdę [emoji4] a druga serie tzn. Ze miałaś 3 szczepienia od dawcy tak ? I dopiero teraz dostaliście zielone światło ? A chodzi do Profesora Malinowskiego ? Ja pierwsza serie tez miałam tylko od męża i wynik odebrany w tym tygodniu 23,2 mlr i teraz na 15/04 jadę się doszczepic jak się uda to mąż + dawca a jak nie da rady przez koronawirusa to wtedy tylko szczepienia od męża tak zalecił Profesor.
Jeszcze raz gratuluje takiego wyniki super 3mam kciuki żeby teraz się udało [emoji4][emoji110] i powodzenia życzę [emoji4][emoji11]
 
Do góry