reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Kitki kochana jak u Ciebie sytuacja?;*
@olaa90 - dziekuje ze pytasz [emoji846] ja na razie trwam, czekam na wizyte w poniedzialek. Bede wtedy miala 9+1 czyli 9 tyg skonczonych wiec juz bedzie wszystko jasne. Ostatnio jak bylam to bylo 6+4 i serduszka nie bylo. Nie mam zadnych objawów. Brzuch nie boli, piersi tez nie. Nie mam mdłości, ani wymiotow. Zadnych plamien tez nie. Kompletnie nic. Przytylam tylko w miesiac 2-3 kg[emoji85]
Ale ogolnie jestem jakas spokojna, caly stres mnie opuścił. Bedzie co ma byc i tyle. Bardziej moj mąż sie stresuje. Czekamy do poniedzialku [emoji16]
 
Hej Dziewczyny,
czy któraś z Was spotkała się z pojęciem poszerzenia miedniczek nerkowych? Jestem po usg połówkowym i jedyne co wyszło to to, że w nerkach są obustronne pielektazje (4,6mm i 3,5mm). Lekarz niby powiedział, że po urodzeniu to się normuje, ale ja nie byłabym sobą gdybym tego nie googlowała i nie nakręcała się :/
Spotkała się któraś z Was z tym?
 
Hej Dziewczyny,
czy któraś z Was spotkała się z pojęciem poszerzenia miedniczek nerkowych? Jestem po usg połówkowym i jedyne co wyszło to to, że w nerkach są obustronne pielektazje (4,6mm i 3,5mm). Lekarz niby powiedział, że po urodzeniu to się normuje, ale ja nie byłabym sobą gdybym tego nie googlowała i nie nakręcała się :/
Spotkała się któraś z Was z tym?
U nas na Majówkach 2020 jest jedna dziewczyna, która miała wykryte u dziecka lekkie poszerzenie miedniczek nerwowych i teraz na 3 prenatalnych już było dobrze. :)
 
@Kitki to z niecierpliwością czekamy na wieści kochana i mocno trzymam za Was kciuki <3 <3
@Nadzieja2018 synek mojej kuzynki urodził się z tym ale na jednej nerce. Jedyne co pediatra zaleca robić badanie moczu 1 x miesiąc. Miał usg w okolicy 6tyg życia, potem jakoś na 6 ms. Niby się to jeszcze nie zmniejszyło ale lekarze kaza się nie martwić bo z tego się wyrasta :) nie stresuj się wiec na zapas :*
 
@Charlotte21 @olaa90
Dziękuję Kochane :) :* Mąż już mnie ochrzanił i nakazał wrzucić na luz echh, także jemu już nie mogę jęczeć na ten temat ... :)

A miałyście tak na początku jak zaczynałyście czuć ruchy, że jak dzidzia się wierciła, to widać aż było jak się wygina bo Wasz brzuch się unosił i powodowało to u Was dyskomfort? Moja właśnie zaczęła przekręcać się chyba albo wyginać, bo widzę jak w podbrzuszu unosi się brzuch i powoduje to taki dziwny dyskomfort.
 
reklama
Do góry